Erelijst – 2015 week 10 – We willen hem ruilen


Week 10, We willen hem ruilen

246 inzendingen
112 goede antwoorden

Scholen, kinderen en volwassenen met het goede antwoord.

Xavi Dunsbergen De Bogerd, Rossum Alem
Lisa Wouters Alem
Paulina Dabestan Alkmaar
Groep 8a De Windhoek Almelo
Groep 8c De Windhoek Almelo
Groep 8A De Rank Alphen aan den Rijn
Lies Pannevis Amersfoort
Groep 5, Endurance Aiyamenkhue Brede School Omnibus Amstelveen
Marsha Tap Day a Week School – locatie De Saffier Amsterdam
Floor de Jonge (3e Dalton DWS) 3e Dalton DWS Amsterdam
DWS locatie Archipel DWS Archipel Amsterdam
Esmee Schonewille Montessori School Boven ’t JIJ Amsterdam
Ted van Lieshout Amsterdam
Marloes de Jong Amsterdam
Ans van der Kamp Apeldoorn
Groep 8, Wouter Krol Pieter Jongelingschool Arnhem
Vanessa Heerens Arnhem
Sophie logopedie Vrijenburg Logopedie Vrijenburg Barendrecht
Groep 8b Obs De Sterrekijker Beverwijk
Elise de Bont Bosschenhoofd
groep 6/7B, juf Bayonne Oranje Nassauschool, locatie Wamo Culemborg
Jip Hogetoorn De Zilk
Marjan Dols Den Bosch
Jesse Jaspers Den Haag
Groep 6a, Massine Het Spectrum Den Haag
Groep 7 Het Spectrum Den Haag
Groep 6a Het Spectrum Den Haag
Groep 6b Het Spectrum Den Haag
Groep 7 Het Spectrum Den Haag
Klas 2C Gymnasium Haganum Den Haag
Klas2d Gymnasium Haganum Den Haag
Klas 1D Gymnasium Haganum Den Haag
Klas 2A Gymnasium Haganum Den Haag
Julia Het Spectrum Den Haag
Juriaan Driebergen
William Bol Dronten
William Bol Dronten
Jelle Amerongen en Guido van den Nagel Nuborgh College Elburg
H23, Lambert Franckens Nuborgh College Elburg
B11, Lambert Franckens Nuborgh College Elburg
A22, Lambert Franckens Nuborgh College Elburg
A22, Lambert Franckens Nuborgh College Elburg
marten Nuborgh College Elburg
Alice Schenk, A22 Nuborgh College Elburg
A21, Lambert Franckens Nuborgh College Elburg
Jonathan Menninga Garrelsweer
O Gent
Monique Goudakker gouda
Groep 8a Livingstoneschool Gouda
Esmé van den Boom Groningen
Corien Oranje Haren
Rosa Bakker Hellendoorn
Edith Het Palet Hellevoetsluis
Groep 7, Enes Islamitische Basisschool Helmond Helmond
Lieneke Plomp Hendrik-Ido-Ambacht
Groep 6 Het Kompas IJmuiden
Groep 8b CBS Het Stroomdal Kampen
Iris Boter Kampen
Louky Sollie Dirk van Dijkschool kampen
5/6 leerjaar Freinet school De Regenboog Kessel-lo
groep 7 en 8 OBS oetkomst kolham
Klas 2A Christelijk Gymnasium Beyers Naudé Leeuwarden
sem bennis Gemini College Lekkerkerk
N1H Gemini College Lekkerkerk
N1H Gemini College Lekkerkerk
Demi de Bruijn N1H Gemini College Lekkerkerk
Kyra Schel Gemini College Lekkerkerk
Leo den Boef Gemini College Lekkerkerk
Fleur Capelle, N1h Gemini College Lekkerkerk
Gemini lekkerkerk Gemini College Lekkerkerk
Arnout Vandecappelle Leuven
Ggroep 7 Timotheusschool Linschoten
Jeroen Bos Malderen
Klas 1C SSG Nehalennia Middelburg
Groep 7-8 De Earste Trimen Nijland
Peter Zunneberg Nijmegen
N1U CSG Reggesteyn Nijverdal
Groep 5A BS de Hoogakker Nuland
VA26 Nuborgh College Veluvine Nunspeet
Groep 7FM De Marlijn Oosterbeek
Michael van der Reijden BS De Meulenrakkars Ossendrecht
Groep 7, Indy Floren BS De Meulenrakkars Ossendrecht
Groep 7 BS De Meulenrakkars Ossendrecht
Groep 5/6C Josefschool Overloon
Groep 7b/8, Meester David Menso Altingschool Paterswolde
Groep 8, Renate Achterberg De Bongerd Ridderkerk
G.Cornelisse Rijswijk
De Denktoren De Kasteeltuin Roermond
Astrid Reijman Jeroen Bosch Roosendaal
Jente van der Woude Rotterdam
Ellen Bakker Ellen Bakker Zangschool Ternaard
DoNa 7/8 Montessoribasisschool De Elzen Tilburg
Liz Kanters (S1K rules!) Udens College Uden
Mayte Ackerman OBS Oog in al Utrecht
Xandra Moll Johan de Witt Utrecht
Alette Boland Utrecht
Groep 6B, Suzan de Ruijter Het schateiland utrecht
Marlijn van Kempen Voorburg
Annie van Gansewinkel Wageningen
BS Hoogholtje Wehe den Hoorn
Groep 7-8 Regenboogschool Wilsum
Anette Deters BS St. Oda Ysselsteyn
Rechailo RKBS Paus Johannes Zaandam
Groep 8 RKBS Paus Johannes Zaandam
Adri Poortermans Zoetermeer
groep 8 Annaschool Zundert
Eveline Roosendaal De Kim Zwijndrecht
Gerjan Brinksma Zwolle
Groep Meike
groep bart
groep Nicollete