Erelijst – 2015 week 2 – Het dierentuinorkest


Week 2, Het dierentuinorkest

343 inzendingen
154 goede antwoorden

Scholen, kinderen en volwassenen met het goede antwoord.

Tineke Knoester Alphen aan den Rijn
Ans van der Kamp Apeldoorn
Wouter Krol Pieter Jongelingschool groep 8 Arnhem
Ernesto Wildekamp SBO De Klaproos Bovenbouw 5 Arnhem
Bianca Oldenbeuving Assen
J. van Nieuwkasteel Gaspard de Coligny groep 7 Baarn
Willy Maas Baexem
Sarah Logopediepraktijk Vrijenburg Barendrecht
Barbara Vriens Logopediepraktijk Vrijenburg Barendrecht
Luca Logopediepraktijk Vrijenburg Barendrecht
Aimee Vriens Logopediepraktijk Vrijenburg Barendrecht
Groep van Rob OBS De Toermalijn Bavel
Karen Vuist CBS Prinses Beatrix, groep 8 Beilen
Steven Krijn Lodijke groep 8A Bergen op Zoom
Nicole en Miriam Peppel, groep 5-6 Beuningen
Janneke Methorst OBS de Sterrekijker Beverwijk
Sarah Verhaeghen Eerste Nederlandstalige School in Boston Boston, MA (USA)
Esther Grooten Meester Eeuwout school, groep 8 Brielle
Ike Bom van Arkelschool groep 7 Broek op Langedijk
Alette van Doorn VoorleesHuis Brummen
Fer filippi Castricum
Bk1A KWC Culemborg
Nelleke van Eck Delfgauw
Flory Koster De Drentse Hoek groep 7 Den Haag
Annemieke janssen Den Haag
klas 2D Gymnasium Haganum Den Haag
Julia Baas Gymnasium Haganum 2C Den Haag
klas 1D Gymnasium Haganum Den Haag
Arwen van de laak obs Kolmenscate 8a Deventer
Arwen van de laak Kolmeschaten Deventer
Mariska de Groot Deventer
Tiktikkie Tiktikkie groep 7/8 Dhaka (Bangladesh)
Yuka Kuppens Tiktikkie groep 7 Dhaka (Bangladesh)
Ilona Lansbergen A1B RGO Dirksland
Jacqueline Terwijn Doetinchem
Kim Mennen Agnetendal groep 5 Dommelen
Groep 5/6 De Fontein Dordrecht
Juriaan Eschauzier Driebergen
Jaap Lokker Dronten
Norma Meeuwissen Duiven
Groep 7B Salto school de Klapwiek groep 7B Eindhoven
B15 Nuborgh College Lambert Franckens Elburg
A21 Nuborgh College, Lambert Franckens Elburg
LF B13 Nuborgh College Lambert Franckens B13 Elburg
A22 A22 Nuborgh College Lambert Franckens Elburg
Jasper en Leon PCBS de Palm groep 7 Elim
Sophia van der Heihden Ermelo
Baukje Herder CBS De Twatine Gauw
Avril schroten Jan Harmenshof groep 8 Geldermalsen
Hilde debuyck Gullegem
Groep 6-7-8 Albert Schweitzerschool Haarlem
Groep 5 CBS de MarsWeijde groep5a Hardenberg
Corien Oranje Haren
Berber Sluiter Heerenveen
Anita   Collombon Heerlen
Nina Hannink CSG Reggesteyn 1G Hellendoorn
Esmay van petersen CSG reggesteyn noetsele 1G Hellendoorn
Celine Kosters CGS reggesteyn noetsle 1G Hellendoorn
groep 6B OBS de Houthoeffe groep 6B Hellevoetsluis
J. van Ham OSG hengelo bataafs lyceum klas b1G Hengelo
Nancy Lussing Bataafs Lyceum Hengelo
Bep Eckhardt Het Mozaïek groep 6,7,8 Hollandscheveld
Yoeri Martens Holsbeek
Jesse Van de Kerckhove VBS De plein vijfde leerjaar Holsbeek
Jesse Van de Kerkchove VBS de plein Holsbeek L6 Holsbeek
Annelie van veen hurwenen
Max Milder Hurwenen
Ali Verwoerd Het Kompas locatie oost groep 6 IJmuiden
Dave Heeremans Het Kompas Oost IJmuiden
Ali Verwoerd IJmuiden
louky sollie Dirk van Dijkschool gr 5 Kampen
Emmelien Sartorius De Regenboog groep Emmelien Kessel-Lo
N. Smit OBS Oetkomst groep 7/8 Kolham
Hajar Benyahia Charlemagnecollege Klas TL2A Landgraaf
Michel Brouwer t Swannestee groep 8 Langweer
Ingeborg Wortman Oud Oost groep 6/7 Leeuwarden
Tom Wiersma Kinderkoepel groep 6 Leeuwarden
Petra Brouwer (de juf van groep 6) OBS De Meerpaal:Groep 6 Leiden
Iemke Leiden
claudia hogenboom leiden
walter bestman Gemini college lekkerkerk
walter bestman Gemini college lekkerkerk
Demi de Bruijn Gemini college n1h lekkerkerk
Ilse van den Berg Gemini College N1h Lekkerkerk
Sammy Volonteri Sg de rietlanden o1f Lelystad
Emmy Goudswaard Martin Luther Kingschool, groep 7 Maartensdijk
Gerhard Arends School met de Bijbel, groep 5 Maartensdijk
M.Hoekstra De Anne Frankschool groep 5/6 Mepp
Erno Mijland Universiteit van Middelbeers Middelbeers
Sanderkok RGO Middelharnis
Angela klink RGO Middelharnis
Anne Sloekers RGO Middelharnis
Di-Ann Boot t Klokhuis New York (Amerika)
leon den boef Gemini college lekkerkerk N1H Nieuw-lekkerland
Peter Zunneberg Nijmegen
groep 8B BS de Bunders Oisterwijk
Maaike de Vries Ommen
Suzanne van der Heijden RG Ooltgensplaat
Merel Nooij (leerling) met klasgenoten BS De Meulenrakkers, groep zeven Ossendrecht
Groep 5/6C Josefschool groep 5/6C Overloon
Meester David Menso Altingschool groep 7b/8 Paterswolde
Marjolein van Kooten OBS Portland groep 6A Rhoon
Yvar Wever OBS Portland, groep 8B Rhoon
Max Knoop Diekmaat groep 7 Rietmolen
Raqayah en Rowena BS de Kasteeltuin Roermond
leerlingen van de Denktoren (plusgroep 8-12 jarigen) BS de Kasteeltuin groep 5-8 Roermond
Mickey Leerintveld Rossum
alysia van ingen rossum
jan de groot Rossum
Olivier Banga Rossum
Renée Overmeijer Rossum
Floris Jungeling Rossum
Freddie Beij Rossum
Richie Hyland Rossum
Carola Buijsrogge Rossum
Boudewijn Meiler Bogerd Rossum
Mickey Leerintveld Rossum
Agnes Arts Basisschool `t Kwekkeveld Schijndel
Karin Broens Schoonebeek
Groep 7b basisschool Berg en Beek Sint Anthonis
Deveny Kerremans OBS. de Springplank groep 5 Sint-Oedenrode
Janet Schutte 2e Van der Huchtschool, plusgroep Soest
Yves Vindevogel (ouder van Anna Zhuplatova) t Klein Atheneum Tienen
Dorien Schevers Montessoribasisschool De Elzen groep7/8 DoNa Tilburg
Meike Jansen De Elzen Tilburg
juf Evy Bonneu De Boomhut 5de leerjaar Tongeren
Loes en Charlotte Uden
S.Smits Udens College B1B Uden
Omar Theijs S1K Uden
Zweinstein O.b.s. De Steenbeek groep 6,7,8 Ugchelen
groep 4b en 5 RKB de schelp uithuizen
Monika van der Ent-Schmidt Utrecht
Groep 8B Daltonschool Rijnsweerd Utrecht
Groep 8B Daltonschool Rijnsweerd 8B Utrecht
Suzan de Ruijter Het Schateiland groep 6/7/8 Utrecht
Alette Boland Utrecht
Margreeth Schaap De Dubbelburg groep 7 Valkenburg
Ilse Schuurmans Velp
Mariëtte Kersten BS Natuurlijk! Groep 7 Venlo
Esra Guleryuz Venlo
Minke Rietbroek De Vink, groep 5 Voorschoten
joanne lam Het hoge groep 8 Vorden
Ineke Oesterholt Antoniusschool groep 7/8 Vragender
Mathijs Albers Bloemcampschool 7a Wassenaar
groep 5 en 6 BS Hoogholtje Wehe den Hoorn
groep 7 en 8 obs de Leemvoort Westendorp
Cisca de Wit obs De Pionier – groep 8 Wormerveer
Bram Hendricx Odaschool groep 7 Ysselsteyn
Anneke de Gier CP van Leersumschool (cluster 4) Zeist
Desiree hazekamp Zevenhuizen
Adri Poortermans Zoetermeer
groep 8 Annaschool Zundert
Kylian Schonewille Rehoboth groep 8 Zwinderen