Erelijst – 2015 week 5 – Opnieuw beginnen


Week 5, Opnieuw beginnen

304 inzendingen
84 goede antwoorden

Scholen, kinderen en volwassenen met het goede antwoord.

Groep 6 Basisschool De Brug Akersloot
Xavi Dunsbergen Alem
Nia Lagenhorst Brede School Omnibus (groep 5) Amstelveen
BB2 Montessori boven ’t ij Amsterdam
Kim Aalsma Day a Week School locatie Bijlmerhorst Amsterdam
Groep 6-7 OBS De Kosmos Apeldoorn
groep 8 PRO SBO de Delta Appingedam
Bovenbouw 5 SBO De Klaproos Arnhem
Barbara Logopediepraktijk Vrijenburg Barendrecht
Flore Logopediepraktijk Vrijenburg Barendrecht
5e klas GoBiLijn GoBiLijn Bilzen
Margot Stakenborg Bloemendaal
Klas Jn1f Metameer Boxmeer
Juf Bayonne en groep 6/7B Oranje Nassauschool, locatie WAMO Culemborg
liesbeth kNOPS KWC CULEMBORG Culemborg
Haagse kopklas Den Haag
1D Gymnasium Haganum Den Haag
2D Gymnasium Haganum Den Haag
Groep 5/6 van ICBS De Toermalijn De Toermalijn Driehuis
Henriëtte Swart Christiaan Huygens Dronten
Norma Meeuwissen Duiven
Groep 5 De Violier Echt
Marten Nuborgh college lambert franckens Elburg
Monique van Vliet De Goudakker Gouda
Jason Pjotterse Haaren
Merlijn muis CBS de marsweide Hardenberg
groep 5A CBS de MarsWeijde Hardenberg
Corien Oranje Haren
Malika Elshof Reggesteyn Noetsele Hellendoorn
lars nahuis CSG reggesteyn Hellendoorn
lyana knop houthoeffe Hellevoetsluis
Nikita de Waard Houthoeffe Hellevoetsluis
groep 7 Islamitische basisschool Helmond Helmond
Madelon Wonink Hengelo
Europaschool groep 6 Europaschool Hengelo
Saar Desteghe De ark Heverlee
Anouk Martens Holsbeek
Groep 6 Het Kompas IJmuiden
groep 7/8 Het Kompas IJmuiden
Groep 6 de Origon IJmuiden
Anne Torenbeek Kampen
Sylvano Lubbers OBS de spil Klazienaveen
Lorenzo Schonewille OBS de Spil Klazienaveen
Rosemiek Lambert Kollum
2a (:spookje:) CGBN Leeuwarden
Klas 1b5 Fioretticollege Lisse
Groep 5/6 De Anne Frankschool Meppel
Di-Ann Boot t Klokhuis New York (Amerika)
Anneke OBS t Koppel Nieuw Weerdinge
Groep 7-8 De Earste Trimen Nijland
Peter Zunneberg Nijmegen
Jochem Nijland   N1r CSG Reggesteyn Nijverdal
s.b CSG Reggesteyn Nijverdal
Eline Tijhuis CSG Reggesteyn Nijverdal
N1u CSG Reggesteyn Nijverdal
Manja Wijnhoven BS de Hoogakker, groep 5A Nuland
Tygo Raat Oostzaan
Groep 8 BS Matthias Oploo
groep 5/6C Josefschool Overloon
Meester David Menso Altingschool groep 7b/8 Paterswolde
Renate Achterberg De bongerd groep 8 ridderkerk
Micky Cloosterman De bogerd Rossum
Sam Schmidt Rossum
Annelou Spanjaards Schaijk
Rick de Jong Lambert Franckens College t Harde
Loes en Charlotte Uden
Winnie van Putten SBO de Dolfijn groep 5/6 Uithoorn
groep 4b en 5 RKB De Schelp Uithuizen
Annemieke de Bruijn OBS Usquert Usquert
Alette Boland Utrecht
Isabelle Zumbrink Utrecht
Monika van der Ent-Schmidt Utrecht
Franka Arnold Bik Gerrit Rietveld College Utrecht
Minke Rietbroek De Vink, groep 5 Voorschoten
Ineke Oesterholt Antonius Vragender
David Kroeze Vroomshoop
Annie van Gansewinkel Wageningen
basisschool Hoogholtje Wehe den Hoorn
Regenboogschool groep 7-8 Wilsum
Groep 8 RKBS Paus Johannes Zaandam
Taha Yalcin RKBS Paus Johannes Zaandam
Lisa van Ede Zeist
Adri Poortermans Zoetermeer
Eveline Roosendaal De Kim, groep 8 Zwijndrecht