Erelijst – 2016 week 6 – Luie dag


Week 6, Luie dag

355 inzendingen
94 goede antwoorden

Scholen met het goede antwoord 

Marinka de Pijper- Hartgerink PCB De Mare 8B Almelo Nederland
Diana Brand PrO Almere OT3D Almere Nederland
Trees Wierenga GBS Het Zwaluwnest 5B Amersfoort Nederland
Floor de Jonge plusklas ww do ochtend 42557 Amstelveen Nederland
Floor de Jonge DWS 3e dalton 39635 Amsterdam Nederland
Elke Kleine Deters Willibrordschool 8 Amsterdam Nederland
Day a Week School locatie Archipel 39635 Amsterdam Nederland
Xander Wiggers SBO De Klapoos Bovenbouw Xander Arnhem Nederland
Patrick Huggers SBO De Klaproos Bovenbouw Patrick Arnhem Nederland
Gabriëlla van Dijk Gaspard de Coligny 6 Baarn Nederland
Alina Patiwael Goede Herderschool 7a Bodegraven Nederland
Tineke de Graaf Compagnonsschool 42526 De Knipe Nederland
Gymnasium Haganum klas 1e Den Haag Nederland
Gymnasium Haganum klas 2c Den Haag Nederland
Rens en Maatman De Boerhaave B1H Deventer Nederland
K. Buitenhuis Gomaruscollege Drachten Klas 3d (havo/vwo) Drachten Nederland
Judy Elfferich CKE-Schrijversschool Cursusgroep Schrijvende kinderen (8-12) Eindhoven Nederland
Lambert Franckens Nuborgh College Lambert Franckens A31 Elburg Nederland
T. Fokkinga cbs de Springplanke 7 en 8 Engwierum Nederland
Griet Pauwels De Kunstbrug Klas Woord Gent België
Linda Lammers Nassauschool 8a Groningen Nederland
Marieke Oppewal CBS De Borg Astronauten 5b Haren Nederland
Ajla Osmancevic Bornego College 1N Heerenveen Nederland
Ana-belen Elckerlyc 7/8B Heiloo Nederland
Jesse van de Kerckhove VBS De Plein groep 8 (zesde leerjaar) Holsbeek België
Anneke Lentink Het Braambos 5D Hoofddorp Nederland
Maud Prick Klavertje Vier 8 Houten Nederland
Yvonne Vogelzang De Goudenkraal 42589 Huizen Nederland
Joke Groenenberg CBS Het Stroomdal Groep 8B Kampen Nederland
Heideveld Pieter Zandt 2Ha Kampen Nederland
Anne-Gera Marteijn CBS De Kamperschouw 7 Kamperland Nederland
Guido Bertels Timotheus 7 Linschoten Nederland
Joris Bennink Esmoreit 7a Luttenberg Nederland
De Earste Trimen Groep 7-8 Nijland Nederland
Emma Hannink CSG Reggsteyn Noetseke 2b nijverdadl Nederland
Britt Ruiterkamp CSG Reggesteyn Noetsele klas 2B Nijverdal Nederland
Annemarie Sluis RKBS De Waterwilg Kangoeroegroep 5 Nootdorp Nederland
Liam Raaphorst OBS Het Palet 7a Opheusden Nederland
Laura Yakimova OBS Het Palet 7a Opheusden Nederland
Mitch Robbertsen OBS Het Palet 7a Opheusden Nederland
Suha Ali OBS Het Palet 7a Opheusden Nederland
Iris Vonk OBS Het Palet 7 Opheusden Nederland
Minne Ordelman en Ayprill Frijns De Kriekenhof Plusklas Oud-Beijerland Nederland
Patty Lutz Willem Alexanderschool Leesgroep Herberg Oud-Beijerland Nederland
Claudia Fransen Josefschool 7/8a Overloon Nederland
Claudia Janssen josefschool 7/8B Overloon Nederland
De Denktoren De Kasteeltuin de denktoren Roermond Nederland
Jacqueline de Haas KC Meander 8 s-Hertogenbosch Nederland
Lea de Keerkring Gekke Muggen Schagen Nederland
K. Flapper RSG Magister Alvinus Sneek A2C Sneek Nederland
Suzan van Gestel SBO Westerwel Lijsters Tilburg Nederland
Talentklas plein 013 39635 Tilburg Nederland
Talentklas plein 014 39635 Tilburg Nederland
Edwin Vorderman Udens College V3E Uden Nederland
Edwin Vorderman Udens College V3C Uden Nederland
Edwin Vorderman Udens College S1C Uden Nederland
Edwin Vorderman Udens College H3D Uden Nederland
Edwin Vorderman Udens College H3E Uden Nederland
Klas V3D Udens College Udens College V3D Uden Nederland
Letteke Aerts De Springschans 7b Uithoorn Nederland
Marjet Struijk Theo Thijssenschool 7a Vlissingen Nederland
Bram Hendricx Odaschool Groep 7 Ysselsteyn Nederland
Christine De Letter Sint-Elooischool vijfde leerjaar Zeveneken België
Annaschool groep 7 Zundert Nederland

Individuele inzenders met het goede antwoord

Marieke Nap Amersfoort Nederland
Jeltje Huijers Amsterdam Nederland
Nicolien de Pater Amsterdam Nederland
Ans van der Kamp Apeldoorn Nederland
Annette Smeets Bilthoven Nederland
Marijke Plante Bovenkarspel Nederland
Jacqueline Koekendorp Brielle Nederland
Joe Sluis Delfgauw Nederland
Marie Everard Die (Drôme) Frankrijk
Liesbeth Mol Geldrop Nederland
Riet Wille Gent België
Melissa Haarlem Nederland
Robin Bus Heiloo Nederland
Malika Elshof Hellendoorn Nederland
Bieke De Mondt Holsbeek Nederland
Chiara Hubers Laagzuthem Nederland
Kathleen Meersseman Lochristi België
Liset Janssen Maasbree Nederland
Joanne Plattel molenwaard Nederland
Diane van Dijk Nieuwegein Nederland
Maura Steggink Nijverdal Nederland
Saskia van Tienen Noordwijkerhout Nederland
Diana van Gorp Oisterwijk Nederland
Martijn van Sluijs Puttershoek Nederland
Mick kalsbeek Roosendaal Nederland
Ingrid Verstaen Tielt België
Ilse schuurmans Velp Nederland
Marlijn van Kempen Voorburg Nederland
Patricia Alderhout Zeist Nederland
Adri Poortermans Zoetermeer Nederland