Erelijst – 2017 Week 2 – Huis te koop


Week 2 – Huis te koop

418 inzendingen
109 goede antwoorden

Het prijzenpakket van Het Poëziepaleis gaat deze week naar groep 7 FM van De Marlijn in Oosterbeek. Gefeliciteerd!

Scholen met het goede antwoord 

De Lispeltuut 6B Alkmaar Nederland
Matthiasschool groep 7/8 Alkmaar Nederland
OBS Nicolaas Beets 6a Alkmaar Nederland
Het Erasmus 1GVA Almelo Nederland
Westwijzer plusklas middag Amstelveen Nederland
Westwijzer Plusklas ochtend Amstelveen Nederland
De Horizon De Breinsteins Amstelveen Nederland
Day a Week School Bijlmerhorst Amsterdam Nederland
DWS 3e Dalton 6,7,8 Amsterdam Nederland
DWS Wespennest 6,7,8 Amsterdam Nederland
SvPO Amsterdam 1B Amsterdam Nederland
SBO De Klaproos 8T Arnhem Nederland
SBO De Klaproos 8P Arnhem Nederland
Dr.Nassaucollege Kader 2Z Assen Nederland
Gaspard de Coligny 7 (de coolste) Baarn Nederland
KC Beatrix 8 Beilen Nederland
Rennevoirt BB3 Berkel-Enschot Nederland
OBS De Polsstok 6,7,8 Berkenwoude Nederland
Europese School Brussel II S2 (=brugklas) Brussel België
Diamant College 3k2 Den haag Nederland
Gymnasium Haganum 2E Den Haag Nederland
OBS Hagen 6 Doetinchem Nederland
Statenschool 5/6a Dordrecht Nederland
Gomarus College Drachten Klas 3c Drachten Nederland
CBS de Springplanke 6 en 8 Engwierum Nederland
GBS Evergem 3A Evergem België
Basisschool Reuzepas 8 Geleen Nederland
Academie De kunstbrug Woord middelbaar Gent België
Sigo klas 1D Gistel België
OBS de Twa Fisken 7/8 C Grou Nederland
De Zevensprong 6A Ham België
Bornego College 2L heerenveen Nederland
Bornego College 1K Heerenveen Nederland
OBS De Schuthoek Groep 8 Hoogeveen Nederland
Montessorischool Houten Hester/Sibylla 6, 7, 8 Houten Nederland
Wereldwijs groep 6 Houten Nederland
CBS Het Stroomdal groep 8A Kampen Nederland
CBS De Kamperschouw 7 Kamperland Nederland
CBS De Kamperschouw 8 Kamperland Nederland
OBS de Stevenshof 6B Leiden Nederland
GBS De Stip Linden 6B Linden België
GBS De Stip Linden L5A Linden België
GBS De Stip Linden L5A Linden België
Gbs De Stip Linden 5B Linden België
Onze-Lieve-Vrouw van Gaverland klas 6C Melsele België
De Lier groep 5/6 Merselo Nederland
ABS 5b Middelburg Nederland
De Earste Trimen Groep 7-8 Nijland Nederland
Nuborgh College Veluvine VA26 Nunspeet Nederland
Nuborgh College Veluvine Plusklas Nunspeet Nederland
Tcc de Thij Oldenzaal 1hv Oldenzaal Nederland
De Marlijn 7 FM Oosterbeek Nederland
Rijnlands Lyceum Sassenheim v2a Sassenheim Nederland
Rijnlandslyceum Sassenheim B1B Sassenheim Nederland
Basisschool Leander 6a Sint Anthonis Nederland
GBS Sint-Stevens-Woluwe 6A Sint-Stevens-Woluwe België
De Fontein groep 4 Ter Aar Nederland
Basisschool de Plataan 6b Velsen-Noord Nederland
De Beekvliet Via Nova 4 Velserbroek Nederland
CBS de Regenboogschool 6 Vriezenveen Nederland
OBS Willespoort Groep 7 Wilnis Nederland
Olz V6b1 Zeist Nederland
Sint Anna 7 Zundert Nederland
BS De Klimop 6de leerjaar België
Statenschool Nederland

Individuele inzenders met het goede antwoord

Sieb koenders Achterdrempt Nederland
Delphine Dursin Bissegem België
Saskia Teunisse Bodegraven Nederland
Annet van Winden Capelle a/d IJssel Nederland
Lieuwe Esser Den Haag Nederland
Icks Onrust Doesburg Nederland
Marijke hartjes Doesburg Nederland
Sietia de Vries Emmen Nederland
Roos Bonnier Gouda Nederland
Deirdre Harmsen Groningen Nederland
Melissa Haarlem Nederland
Elisah van Lieshout Haarlem Nederland
Marle Hakvoort Hoog-Keppel Nederland
malu polman Hoog-Keppel Nederland
amber meester Hoog-Keppel Nederland
Daniël Verwaal Hoog-Keppel Nederland
Fredrik Slutter Hoog-Keppel Nederland
Fennie Kikkert Hoogeveen Nederland
Marthe Van Diest Kessel-Lo België
Bart Hofstede laag-keppel Nederland
rafy wargerink Laag-Keppel Nederland
thamber niesing Laag-Keppel Nederland
Daniel Jonker Laag-Keppel Nederland
Anna Jongeneel Leiden Nederland
Alexandra van der Kraan-Boer Maassluis Nederland
Van der Post Mehmedlaan 69 Congo (Democratische Republiek)
Tije te Velde Nijmegen Nederland
Roos van Solinge Noordwijk Nederland
Tiny la Roi Oss Nederland
Astrid Reijman Oudenbosch Nederland
Janneke Zuiderwijk Rijswijk Nederland
Esther Kriger-van Vuuren Rotterdam Nederland
Imme Spaargaren Scheveningen Nederland
Wiesje Eppinga Terwispel Nederland
Mirte Martinus Utrecht Nederland
Jylva Mulder Voorburg Nederland
Mayra Mulder Voorburg Nederland
Minke Rietbroek Voorschoten Nederland
anika verschuur vught Nederland
Ranomi R. (7 jaar) Weert Nederland
Simone Fransen Wijhe Nederland
Ella Boerhave Zwolle Nederland
jarne loomans België