Erelijst – 2017 Week 3 – Zondag


Week 3 – Zondag

256 inzendingen
63 goede antwoorden

Het prijzenpakket van Het Poëziepaleis gaat deze week naar groep 1F van Gymnasium Haganum in Den Haag. Gefeliciteerd!

Scholen met het goede antwoord 

Basisschool De Brug 5 Akersloot Nederland
De Lispeltuut 6B Alkmaar Nederland
Westwijzer plusklas middag Amstelveen Nederland
Westwijzer Plusklas ochtend Amstelveen Nederland
Day a Week School 3e Dalton 6,7,8 Amsterdam Nederland
Dws 6,7,8 Amsterdam Nederland
DWS Wespennest 6,7,8 Amsterdam Nederland
De Vertellerij Medewerker Antwerpen Berchem België
SBO De Klaproos 8T Arnhem Nederland
Cs Vincent van Gogh T1A Assen Nederland
Rennevoirt BB3 (tofste klas ooit!) Berkel-Enschot Nederland
OBS De Polsstok 6,7,8 Berkenwoude Nederland
Europese School Brussel II S2 (=brugklas) Brussel België
C.B.S. Willem Alexander 7 en 8 Dalerpeel Nederland
Willem Alexander 5 en 6 Dalerpeel Nederland
Gymnasium Haganum 1F Den Haag Nederland
BS Reuzepas 8 Geleen Nederland
Academie de Kunstbrug Woord Middelbaar Gent België
OBS de Twa Fisken 7/8 C Grou Nederland
Dreefschool 5c Haarlem Nederland
Wereldwijs 6 Houten Nederland
OBS Oetkomst groep 7/8 Kolham Nederland
Rijnschans 7 en 8 Koudekerk aan den Rijn Nederland
De Earste Trimen Groep 7-8 Nijland Nederland
Csg Reggesteyn Nijverdal Nh1b Nijverdal Nederland
RKBS De Waterwilg Kangoeroegroep 8 Nootdorp Nederland
RKBS De Waterwilg Kangoeroegroep 7 Nootdorp Nederland
RKBS De Waterwilg Kangoeroegroep 6 Nootdorp Nederland
RKBS De Waterwilg Kangoeroepgroep 5 Nootdorp Nederland
Het palet 8 Opheusden Nederland
IKC van Kampen 7A Vlaardingen Nederland
Bloemcampschool 7A Wassenaar Nederland

Individuele inzenders met het goede antwoord

Caroline Koster Abbenbroek Nederland
Olivier Daleboudt Amstelveen Nederland
Floor Dijkhuizen Amsterdam Nederland
Stefano van lierop Arhem Nederland
Patrick Huggers Arnhem Nederland
Marijke Segboer Bovenkarspel Nederland
Bernardo Van der togt buurtweg 99 Nederland
Annet van Winden Capelle aan den IJssel Nederland
Justyna Briefjes Den Haag Nederland
Norma Meeuwissen Ede Nederland
Corien Oranje Haren Nederland
Nika Timmer javaeiland Nederland
Noor Koelewijn Kampen Nederland
A R Leeuwarden Nederland
Romy Hofstede Mijnsheerenland Nederland
Peter Zunneberg Nijmegen Nederland
Hanneke Koene Noorbeek Nederland
Rosalie Krijger Noordwijk Nederland
Karin Wolf Oldebroek Nederland
Tiny la Roi Oss Nederland
Bo Ouderkerk a/d Amstel Nederland
José Peijen Tilburg Nederland
Jessica Oudhof Utrecht Nederland
Patricia vernooij Veldhoven Nederland
Marlijn van Kempen Voorburg Nederland
Judy Elfferich Vught Nederland
Ranomi R. (7 jaar) Weert Nederland
Carlijn R. Weert Nederland
Ria De Schepper Zele België
Olivierda Nederland
Vervelen Nederland