Erelijst – 2017 Week 4 – Varen


Week 4 – Varen

262 inzendingen
136 goede antwoorden

Het prijzenpakket van Het Poëziepaleis gaat deze week naar groep 7/8 van CBS De Hoeksteen uit ter Apel. Gefeliciteerd!

Scholen met het goede antwoord 

Basisschool De Brug 5 Akersloot Nederland
De Lispeltuut 6B Alkmaar Nederland
OBS Nicolaas Beets 8a Alkmaar Nederland
Het Erasmus 1gvb Almelo Nederland
Het Erasmus 1gva Almelo Nederland
Gymnasium Amersfoort 1B Amersfoort Nederland
Gymnasium Amersfoort 1A Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 1C Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 1E Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 2B Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 2A amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 1d Amersfoort Nederland
8e montessorischool Zeeburg Anansigroep 7/8 Amsterdam Nederland
Day a Week School Bijlmerhorst Amsterdam Nederland
Day a Week School 3e Dalton 6,7,8 Amsterdam Nederland
day a weekschool theo thijssen dinsdag amsterdam Nederland
Day-a-week school, De Fiep 6,7,8 Amsterdam Nederland
Dayaweekschool dinsdag AICS 6,7,8 Amsterdam Nederland
DWS locatie Archipel 6,7,8 Amsterdam Nederland
Sbo De klaproos 8P Arnhem Nederland
Cs Vincent van Gogh T1A Assen Nederland
Gaspard de Coligny 7 Baarn Nederland
Cdbs Ichthus groep 7 Baflo Nederland
OBS De Polsstok 678 Berkenwoude Nederland
OBB 7B Blaricum Nederland
Markenhage V2A Breda Nederland
Markenhage brugklas MH1A Breda Nederland
Markenhage Brugklas MH1D Breda Nederland
Bavinckschool 8 Den Haag Nederland
Gymnasium Haganum 2D Den Haag Nederland
Gymnasium Haganum 2E Den Haag Nederland
Gymnasium Haganum 1E Den Haag Nederland
Haags Montessori Lyceum 4VB Den Haag Nederland
Kindcentrum Bamboe 5B Den Haag Nederland
Onze Wereld groep7c Den Haag Nederland
Gomarus College Drachten Klas 3b Drachten Nederland
Gomarus College Drachten Klas 3c Drachten Nederland
Gomarus College Drachten Klas 1d Drachten Nederland
de Vlinderboom 8 Ede Nederland
cbs de Springplanke 6 en 8 Engwierum Nederland
GBS Evergem 3A Evergem België
Jan Harmenshof 8 Geldermalsen Nederland
Academie De Kunstbrug Woord Middelbaar Gent België
SIGO 1A Gistel België
CBS De Regenboog 6/7c Gorinchem Nederland
Ds. Koelmanschool plusklas 4 Gorinchem Nederland
Ds. Koelmanschool plusklas 5/6 Gorinchem Nederland
Ds. Koelmanschool plusklas 7/8 Gorinchem Nederland
BS De Klimop 6de leerjaar Ham België
De Zevensprong 6A Ham België
Bornego College 1L Heerenveen Nederland
Bornego College 1K Heerenveen Nederland
Elckerlyc 7B Heiloo Nederland
VBS De Plein zesde leerjaar Holsbeek België
CBS Het Stroomdal groep 8A Kampen Nederland
CBS De Kamperschouw 7 Kamperland Nederland
De Stip Linden 6B Linden België
GBS De Stip Linden L5A Linden België
Gbs De Stip Linden 5B Linden België
Fioretti College Brugklasmix Lisse Nederland
Onze-Lieve-Vrouw van Gaverland klas 6C Melsele België
ABS 5b Middelburg Nederland
Algemene basischool 5c Middelburg Nederland
RGO A1b Middelharnis Nederland
RGO Middelharnis A2b Middelharnis Nederland
Csg Reggesteyn Nijverdal Nh1b Nijverdal Nederland
RKBS De Waterwilg Kangoeroegroep 7 Nootdorp Nederland
RKBS De Waterwilg Kangoeroegroep 6 Nootdorp Nederland
RKBS De Waterwilg Kangoeroegroep 8 Nootdorp Nederland
Nuborgh College Veluvine VA35 Nunspeet Nederland
Nuborgh College Veluvine VA26 Nunspeet Nederland
Willem Alexanderschool Leesgroep Herberg Oud-Beijerland Nederland
rijnlands lyceum sassenheim v2a sassenheim Nederland
GBS Sint-Stevens-Woluwe 6A Sint-Stevens-Woluwe België
CBS ‘De Hoeksteen’ groep 7/8 Ter Apel Nederland
rkbs H Gerardus Groep 7/8 Ter Apel Nederland
de Meiboom 7 Warns Nederland
ISLSurrey 5,6,7 Woking Verenigd Koninkrijk
Olz V6b Zeist Nederland
Greijdanus V3D Zwolle Nederland

Individuele inzenders met het goede antwoord

Paulien Huijers Amsterdam Nederland
Loes van der Have Burgh-Haamstede Nederland
Annet van Winden Capelle aan den IJssel Nederland
T van Saase Culemborg Nederland
Jet van der Steen Delft Nederland
sophie h Den Haag Nederland
Kathy Keijzer Den haag Nederland
Willem van Prooijen Den Haag Nederland
murron janzen Ede Nederland
Norma Meeuwissen Ede Nederland
Pierre Pas Eindhoven Nederland
Jantine Elburg Nederland
An Herrebout Evergem België
Riet Wille Gent België
Melissa Haarlem Nederland
Gerda Meilink Hardenberg Nederland
G Meilink Hardenberg Nederland
Corien Oranje Haren Nederland
madelon wonink Hengelo Nederland
gerda hoeve katwijk Nederland
Femke dejonghe Laarne België
Connie Mählmann Leersum Nederland
Yvonne Dijkstra Leeuwarden Nederland
A R Leeuwarden Nederland
Kathleen Meersseman Lochristi België
Jaya Muller maartensdijk Nederland
Niek Emmelot Maartensdijk Nederland
Liset Janssen Maasbree Nederland
Carlotta De Cooman Maldegem België
Peter Zunneberg Nijmegen Nederland
HMW Nijverdal Nederland
Mylou Calkhoven Nijverdal Nederland
Lisa Lammertink Nijverdal Nederland
Emma heinhuis Nijverdal Nederland
Justine Westers Noordwijk Nederland
Rosalie Krijger Noordwijk Nederland
Marco Krijger Noordwijk Nederland
Nel Hogervorst – van Kampen Noordwijkerhout Nederland
Daan jonas Numansdorp Nederland
Diana van Gorp Oisterwijk Nederland
Tiny la Roi Oss Nederland
Gera P Oudehaske Nederland
Toon de Clerck Turnhout België
familie nieuwenhuizen utrecht Nederland
Jessica Oudhof Utrecht Nederland
Patricia Vernooij Veldhoven Nederland
Christiaan Hollestelle Vianen Nederland
Marlijn van Kempen Voorburg Nederland
sophie van der meer voorhout Nederland
Judy Elfferich Vught Nederland
anika verschuur vught Nederland
Annievan Gansewinkel Wageningen Nederland
Carlijn R. Weert Nederland
Ranomi R. (7 jaar) Weert Nederland
Thea Kerstholt Wehe den Hoorn Nederland
Ria De Schepper Zele België
Loes Visscher Zwolle Nederland