Erelijst – 2017 Week 7 – Verhuizen


Week 7 – Verhuizen

183 inzendingen
135 goede antwoorden

Het prijzenpakket van Het Poëziepaleis gaat deze week naar De wissel, groep 8 in Utrecht.
Gefeliciteerd!

Scholen met het goede antwoord 

Johan van Oldenbarnevelt 2B Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 2A Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 1E Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 1C Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt gymnasium 1D Amersfoort Nederland
Sbo De Klaproos 8P Arnhem Nederland
GeboorteBeweging 6 Baarn Nederland
Lodijke 8c Bergen op Zoom Nederland
Rennevoirt BB3 Berkel-Enschot Nederland
GoBiLijn Bilzen 5e klas Bilzen Nederland
Markenhage brugklas MH1A Breda Nederland
Markenhage brugklas MH1D Breda Nederland
Markenhage klas V2A Breda Nederland
Laurentiusschool 6 Delft Nederland
de Wijboom groep 4/5 Den bosch Nederland
KC Maender 42922 Den bosch Nederland
Bavinckschool 8 Den Haag Nederland
Gymnasium Haganum 1F Den Haag Nederland
Gymnasium Haganum 1F Den Haag Nederland
Gymnasium Haganum 1E Den Haag Nederland
Gymnasium Haganum 2E Den Haag Nederland
Kindcentrum Bamboe 5B Den Haag Nederland
OBS de Huet 5/6a Doetinchem Nederland
de Vlinderboom 8 Ede Nederland
OBS Jan Harmenshof 8 geldermalsen Nederland
Academie de Kunstbrug Woord middelbaar Gent België
SIGO 1A Gistel België
Popkoor Canta Libre 523 Hardenberg Nederland
Wereldwijs 6 Houten Nederland
OBS De Touwladder 4,5 IJsselstein Nederland
Rehobothschool 5a Kootwijkerbroek Nederland
Het Schateiland 8 Lekkerkerk Nederland
Gbs De Stip Linden 5B Linden België
Fioretti College Brugklasmix Lisse Nederland
Onze-Lieve-Vrouw van Gaverland klas 6C Melsele België
De Lier 4 Merselo Nederland
ABS 5b Middelburg Nederland
Algemene basischool 5C Middelburg Nederland
Nijsen 6 Nieuwegein Nederland
De Earste Trimen 7,8 Nijland Nederland
Nuborgh College Veluvine VA26 Nunspeet Nederland
De Zevensprong 6B Oostham België
De Zevensprong 6A Oostham België
Willem Alexanderschool Leesgroep Herberg Oud-Beijerland Nederland
Rijnlands Lyceum Sassenheim v2a Sassenheim Nederland
Basisschool Leander 6a Sint Anthonis Nederland
GBS Sint-Stevens-Woluwe 6A Sint-Stevens-Woluwe België
fontein 4,5 ter aar Nederland
Montessori basisschool de elzen 7-8 doma Tilburg Nederland
De Achtbaan 8A Utrecht Nederland
de wissel 8 utrecht Nederland
Olz V6b Zeist Nederland
Annaschool 7 Zundert Nederland

Individuele inzenders met het goede antwoord

Marnel Aalsmeer Nederland
Miryam hadarian Almelo Nederland
Tineke Knoester Alphen aan den Rijn Nederland
Paulien Huijers Amsterdam Nederland
Martin Cleaver Amsterdam Nederland
Paulien Zuiderhoek Amsterdam Nederland
Ans van der Kamp Apeldoorn Nederland
Jolanda Muijlaert Arnhem Nederland
Luna vos Arnhem Nederland
Sonja Visser Assendelft Nederland
Manya van der lip Bentveld Nederland
Hilde Defoort Beveren-Leie België
Marieke de Boer Bilthoven Nederland
Marijke Segboer Bovenkarspel Nederland
Saskia Boleij Boxtel Nederland
Miriam Salden Bunnik Nederland
Loes van der Have Burgh-Haamstede Nederland
Annet van Winden Capelle a/d IJssel Nederland
Trees van Saase Culemborg Nederland
Maaike Ent De Rijp Nederland
Kathy Keijzer Den Haag Nederland
Anja Den haag Nederland
Willem van Prooijen Den Haag Nederland
I. Hollander Diepenveen Nederland
Icks Onrust Doesburg Nederland
Marjan Verkuijl Dronten Nederland
Norma Meeuwissen Ede Nederland
Lidwien Soutberg Eersel Nederland
Ilka van Steen Eindhoven Nederland
Riet Wille Gent België
Melissa Haarlem Nederland
Corien Oranje Haren Nederland
Marion van Exter Heemstede Nederland
Ivenka Gerbrandy Heerenveen Nederland
Maaike Dalhuisen Hilversum Nederland
Biny Blijdorp Hoevelaken Nederland
Amber Meester Hoog-Keppel Nederland
Marle Hakvoort Hoog-Keppel Nederland
Daniel Verwaal Hoog-Keppel Nederland
Malu Polman Hoog-Keppel Nederland
Elise Fieten Hoogeveen Nederland
Bram de Bond hoogkeppel Nederland
Daniella Hoornsman Julianadorp Nederland
Eline Boomsma Kampen Nederland
gerda veer katwijk Nederland
Rary wargerink Laag-Keppel Nederland
Bart-Hofstede Laag-Keppel Nederland
Thamber Niesing Laag-Keppel Nederland
Connie Möhlmann Leersum Nederland
Yvonne Dijkstra Leeuwarden Nederland
Maartje Nierop Leiden Nederland
Casper Hoogenboezem Lekkerkerk Nederland
Kathleen Meersseman Lochristi België
Dorine Aalbers Mélagues Frankrijk
Liset Janssen Maasbree Nederland
Carla Bosscha Middelburg Nederland
Marloes van Dongen Nieuwegein Nederland
Peter Zunneberg Nijmegen Nederland
Nova Dekker Nijverdal Nederland
Julia koedijk Nijverdal Nederland
Diana van Gorp Oisterwijk Nederland
Rita Swings Onze -Lieve -Vrouw -Waver België
Tiny la Roi Oss Nederland
Heleen Oosterbosch Pleinstraat 19 3220 Holsbeek België
Boaz Tharner Rijssen Nederland
Esther Kriger Rotterdam Nederland
Mirjam van den Hoek Rotterdam Nederland
Yunus/Said Ali Sint Anthonis Nederland
José Peijen Tilburg Nederland
Jessica Oudhof Utrecht Nederland
Marloes Hoogendoorn Utrecht Nederland
Annemieke de Geest Utrecht Nederland
Patricia Vernooij Veldhoven Nederland
Marlijn van Kempen Voorburg Nederland
J. Derksen Voorhout Nederland
Anika verschuur Vught Nederland
Judy Elfferich Vught Nederland
Annievan Gansewinkel Wageningen Nederland
Thea Kerstholt Wehe den hoorn Nederland
Maaike verhoeks Wieringerwerf Nederland
Mary Heylema Zeist Nederland
Patricia Alderhout Zeist Nederland
Adri Poortermans Zoetermeer Nederland
Heleen Soethoudt-Barends Zuidoostbeemster Nederland
Maaike Koning Zwolle Nederland