Erelijst – 2017 Week 9 – Familie


Week 9 – Familie

235 inzendingen
84 goede antwoorden

Het prijzenpakket van Het Poëziepaleis gaat deze week naar groep 5C, Algemene basisschool, Middelburg.
Gefeliciteerd!

Scholen met het goede antwoord 

Het Erasmus 1gvb Almelo Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 1C Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 1E Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 2A Amersfoort Nederland
Stedelijk gymnasium Johan van Oldenbarnevelt 1D Amersfoort Nederland
Westwijzer plusklas middag Amstelveen Nederland
Day a week school Theo Thijssen – donderdag Amsterdam Nederland
DWS Archipel groep 6,7,8 Amsterdam Nederland
Rennevoirt Better Best 3 Berkel-Enschot Nederland
Europese School Brussel II S2 (=brugklas) Brussel België
Gymnasium Haganum 2E Den Haag Nederland
Gymnasium Haganum 1F Den Haag Nederland
Gomarus College Klas 1c Drachten Nederland
Gomarus College Drachten Klas 3c Drachten Nederland
Octopus groep6 Eenrum Nederland
Jan harmenshof 8b Geldermalsen Nederland
Academie de Kunstbrug Woord Middelbaar Gent België
VBS De Plein zesde leerjaar Holsbeek België
De Gouden Kraal groep 7,8 Huizen Nederland
CBS Het Stroomdal groep 8A Kampen Nederland
Algemene basischool 5C Middelburg Nederland
De Earste Trimen groep 7,8 Nijland Nederland
Nuborgh College Veluvine VA26 Nunspeet Nederland
Montessori Schiedam Mars Schiedam Nederland
de elzen 7-8 doma Tilburg Nederland
de Meiboom 7 Warns Nederland

Individuele inzenders met het goede antwoord

Ieke Gips Alphen aan den Rijn Nederland
Monique Alink Amstelveen Nederland
Paulien Huijers Amsterdam Nederland
Moniek Spaans Amsterdam Nederland
Mw Tonny Hollanders Amsterdam Nederland
Jacqueline Wesselius Amsterdam Nederland
Robin Kerkhof Amsterdam Nederland
Maartje Jaquet Amsterdam Nederland
Anne van Delft Amsterdam Nederland
Ans van der Kamp Apeldoorn Nederland
Elise catsburg Barendrecht Nederland
Vera Mulder Berlijn Duitsland
Hilde Defoort Beveren-Leie België
Marijke Segboer Bovenkarspel Nederland
Annet van Winden Capelle aan den IJssel Nederland
T van Saase Culemborg Nederland
Adriaan Krabbendam Den Haag Nederland
Kathy Keijzer Den Haag Nederland
Anja Den Haag Nederland
Willem van Prooijen Den Haag Nederland
Icks Onrust Doesburg Nederland
Erna ten Have Doornspijk Nederland
Fietje Hoyer Dordrecht Nederland
Vera Spiero Eindhoven Nederland
Pierre Pas Eindhoven Nederland
Marie-Therese Dijkzeul Eindhoven Nederland
Bianca de Kooter Enschede Nederland
Rachel Raetzer Groningen Nederland
Melissa Haarlem Nederland
Daan Kenens Ham België
Gerda Meilink Hardenberg Nederland
Mirjam Driest Harderwijk Nederland
Corien Oranje Haren Nederland
liesbeth schop heerjansdam Nederland
Ruth Collin Holsbybrunn Zweden
Gerda Veer Katwijk Nederland
Marthe Van Diest Kessel-Lo Nederland
Kitty van as Nijmegen Nederland
Peter Zunneberg Nijmegen Nederland
Aukje Oegstgeest Nederland
Tiny la Roi Oss Nederland
Helma Muis Rozenburg zh Nederland
Annemarieke de wit Sprang-capelle Nederland
Edith van Gemert Turnhout België
Marga Snoeij Ugchelen Nederland
Jessica Oudhof Utrecht Nederland
Patricia Vernooij Veldhoven Nederland
Marlijn van Kempen Voorburg Nederland
Judy Elfferich Vught Nederland
Anika verschuur Vught Nederland
Annievan Gansewinkel Wageningen Nederland
Tjalling Talma Warnsveld Nederland
Irene van der Klugt Wieringerwaard Nederland
Margot Regtien Woudenberg Nederland
Cees Hamelink Zaamslag Nederland
Marije Seinhorst Zeewolde Nederland
Adri Poortermans Zoetermeer Nederland
Hermen Jan Rijks Nederland