Erelijst – 2016 Dag 1 – Brief aan onze overzeese lezers


2016 Dag 1, Brief aan onze overzeese lezers

304 inzendingen
73 goede antwoorden

Bovenaan deze pagina staan de scholen en onderaan de individuele inzendingen (gesorteerd op plaatsnaam).

Scholen met het goede antwoord:

Ashram College 5V Alphen aan den Rijn
St. Nicolaaslyceum vwo 5D Amsterdam
St. Nicolaaslyceum 3G Amsterdam
Het Palet 6de leerjaar Berchem
KWC BK1A Culemborg
Dorenweerd College 1B6 Doorwerth
Nuborgh College A21 Elburg
Nuborgh College LFC LA22 Elburg
Coorhert-gymnasium gymnasium 1C Gouda
MPI De Viertorre K3 Koksijde, België
De Eenhoorn 1a Kruibeke, België
KTA Alicebourg 4ET – HUW Lanaken, België
PCB Ichthus De leerkrachten Lelystad
GBS Klim-op 6 lj Mol, België
GBS Klim-op 6 lj. Mol, België
Tcc de thij 2hv2 Oldenzaal
tcc de thij 2hv2 Oldenzaal
Twentscarmelcollege T1VE1 Oldenzaal
Tc Ootmarsum
Technisch Berkenboom Tweede jaar beroepsvoorbereidend leerjaar   Haarzorg Sint-Niklaas, België
OSGdehogeberg Mavo M3a Texel, Den Burg
Sint-Jozefsinstituut-College 408a (We-B) Torhout, België
VBS Sterbos 4de leerjaar Wuustwezel, België
Stichtse Vrije School Zeist

Individuele inzenders met het goede antwoord:

Meike van wegen Amsterdam
Paulien Huijers Amsterdam
Josie Dubbeldam Amsterdam
Louis van Kampen Bathmen
Janneke Methorst Beverwijk
Annette Smeets Bilthoven
inge gerbrands Delft
Leo Boersma Dronten
Ellen van ‘t Veer Ede
Griet Deslee Erpe-Mere, België
Francoise Vermeiren Gent, België
Tamar Kamphuis Gouda
Sytske Kan Heerenveen
Mandy Kreeuseler Hellevoetsluis
F. Metternich Hengelo
Anouk Coppens Hofstade
Hilde Vanderheyden Korbeek-Lo
Thom Willems Lanaken, België
Annelies Druart Leper, België
Isabel S Leuven, België
Hanneke de Angulo Lima, Peru
Nora Meynen Mol, België
tatum nederpel Nieuwerkerk aan den IJssel
B.verhoeven Nijmegen
Peter Zunneberg Nijmegen
Karin Toussaint Nijmegen
R.C. ten Brug Nijverdal
Jacqueline Aal Obdam
Niels Vreeswijk Oldenzaal
Jasmijn Bus Oudewater
Marijke Zwiers Rheden
Petra Keuning Rhenen
Mieke van Meer Rijsbergen
Caroline Koenen Rotterdam
Francien Rijkers Strijen
Sander van Berkel Utrecht
Mirjam Vogel Veendam
Marc Commandeur Velsen-Noord
Meia Aalbers Vight
Marlijn van Kempen Voorburg
Martinus de Kam Wageningen
Dick Duynhoven Warmond
Lique Jobben Weesp
Thea Kerstholt Wehe den Hoorn
Connie Vis Zoeterwoude
Thea van der Zijden Zuid-Scharwoude
Renske & Alaa Zwolle