Erelijst – 2018 Week 1 – Strafschopspecialist


Week 1 – Strafschopspecialist

353 inzendingen
262 goede antwoorden

Het wekelijkse prijzenpakket van het Poëziepaleis gaat naar groep 8T, van SBO de Klaproos in Arnhem.
Gefeliciteerd!

Scholen met het goede antwoord

Lispeltuut groep 8 Alkmaar Nederland
St. Egbertusschool 8 Almelo Nederland
Gymnasium Amersfoort 1A Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 1E Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt brugklas 1d Amersfoort Nederland
de Westwijzer plusklas middag Amstelveen Nederland
de Westwijzer Plusklas ochtend Amstelveen Nederland
Roelof Venemaschool aDD donderdag Amstelveen Nederland
Roelof Venemaschool aDD woensdag Amstelveen Nederland
1e montessorischool De Wielewaal Groep 6,7&8 Amsterdam Nederland
DWS dinsdag Kindercampus 5,6,7 Amsterdam Nederland
DWS locatie Archipel Day a Week School 6-7-8 Amsterdam Nederland
Laterna Magica 6/7 klaver Amsterdam Nederland
obs De Boomhut 8A Arnhem Nederland
sbo de Klaproos 8T Arnhem Nederland
OBS De Delta 8B Assendelft Nederland
Gaspard de Coligny Groep 7 Baarn Nederland
Logopediepraktijk Vrijenburg Barendrecht Nederland
school Lyndensteyn onderbouw B Beetsterzwaag Nederland
KC Beatrix 6,7 Beilen Nederland
Lodijke 8A Bergen op Zoom Nederland
jenaplan basisschool Rennevoirt BB3 BERKEL-ENSCHOT Nederland
kindcentrum de kiezel 8a Best Nederland
kindcentrum de kiezel 8b Best Nederland
OBB 7A Blaricum Nederland
Markenhage Klas V2B Breda Nederland
Goois Lyceum 1g1 Bussum Nederland
Laurentiusschool 6 Schildpad delft Nederland
LW Beekmanschool 5A Den Bosch Nederland
ABC in Beweging NT2 Den Haag Nederland
Bavinckschool 8 Den Haag Nederland
De Expeditie 6,7,8 Dieren Nederland
Wereldwijzer E Dordrecht Nederland
Gomarus College Drachten Klas 2c Drachten Nederland
Gomarus College Drachten Klas 1d Drachten Nederland
Gomarus College Drachten Klas 3d Drachten Nederland
Gomarus College Drachten Klas 2d Drachten Nederland
Gomarus College Drachten Klas 3c Drachten Nederland
IKC Kameleon 7 Duiven Nederland
montessori IKC De Groene Ring 678 RK Duiven Nederland
De Vlinderboom 7,8 Ede Nederland
De Vlinderboom 6 Ede Nederland
De Schakel Groep 4 Eindhoven Nederland
Stedelijk College Eindhoven O1K1d Eindhoven Nederland
obs de Brink / locatie Hesselanden 7,8 Emmen Nederland
Vakschool ‘t Diekman 2B Enschede Nederland
K. Norel 8 Epe Nederland
Groevenbeek K13 Ermelo Nederland
BSO Bijdehandjes BSO Garderen Nederland
D’n Bogerd Groep 8 Geldermalsen Nederland
Jan harmenshof 8a Geldermalsen Nederland
Academ√πie De Kunstbrug Woordatelier 2.4 Gent België
Nassauschool 8a Groningen Nederland
OBS de Ammers HB-groep Groot-Ammers Nederland
obs de Twa Fisken 7/8 C Grou Nederland
Ark 8a Haarlem Nederland
Dreefschool 6A Haarlem Nederland
Basisschool De Zevensprong 6A Ham België
Basisschool De Zevensprong 6B Ham België
BS De Klimop 6de leerjaar Ham België
Zevensprong Ham België
CPB Johannes Post 7 Hazerswoude – dorp Nederland
Bornego College 2L Heerenveen Nederland
Bornego College 1L Heerenveen Nederland
Bornego College 2M Heerenveen Nederland
Het Palet 7BH Hellevoetsluis Nederland
Basisschool Dierdonk Groep 7-8C Helmond Nederland
VBS De Plein L6 Holsbeek België
vbs de plein vierde leerjaar (groep 6) Holsbeek België
RvEC 1B2 Hoogeveen Nederland
De Octopus 6 Horssen Nederland
van Harte School Groep 7 Houten Nederland
De Gouden Kraal 8 Huizen Nederland
KBS De Ark van Noach 8B Ijsselstein Nederland
CBS Het Stroomdal groep 7B Kampen Nederland
Dr. H. Bouwmanschool 8 Kampen Nederland
Koningin Julianaschool 8 Kollum Nederland
St Antoniusschool groep 8 Kortenhoef Nederland
st. Antoniusschool 7A kortenhoef Nederland
St. Antoniusschool 7b Kortenhoef Nederland
‘t Klankbord groep 7/8b Leiden Nederland
Het Schateiland 8 Lekkerkerk Nederland
O.B.S. Tweespan 7 Lemmer Nederland
De Stip Linden 6B Linden België
De STip Linden L6A Linden België
GBS De Stip Linden L5A Linden België
Wereldkidz Bolenstein 6,7 Maarssen Nederland
IKC de Kindertuin 5 Maassluis Nederland
ABS Groep 5c Middelburg Nederland
ABS 5b Middelburg Nederland
St. Martinusschool 8a Millingen aan de Rijn Nederland
Antoniusschool Kalslagerring 7,8 Nieuw-Vennep Nederland
Obs de driesprong 6, 7, 8 Nieuwlande Nederland
 St. Nicolaas 7 Nieuwveen Nederland
BS de Hoogakker 5B Nuland Nederland
Nuborgh College Veluvine Plusklas Nunspeet Nederland
Nuborgh College Veluvine VT12 Nunspeet Nederland
Nuborgh College Veluvine VT24 Nunspeet Nederland
Nuborgh College Veluvine VT13 Nunspeet Nederland
Nuborgh College Veluvine VA34 Nunspeet Nederland
Montessorischool Oegstgeest 7-8 D Oegstgeest Nederland
De Marlijn 7FM Oosterbeek Nederland
De Oosterburcht 7 en 8 Oosterland Nederland
Obs het palet 7 Opheusden Nederland
obs het palet 8 opheusden Nederland
obs het palet 7 en 8 Opheusden Nederland
Willem Alexanderschool Leesgroep Herberg Oud-Beijerland Nederland
josefschool 7/8B Overloon Nederland
Sint Josef 7/8A Overloon Nederland
Menso Alting Groep 7 Paterswolde Nederland
Menso Alting 8 Paterswolde Nederland
Kbs de Griffioen groep 8 Prinsenbeek Nederland
CBS De Bongerd groep 8 Ridderkerk Nederland
CBS de Bongerd Groep 7 Ridderkerk Nederland
KBS Burgemeester van Mierlo 7,8 Rijen Nederland
Kentalis de Voorde H/J/K Rijswijk Nederland
Heijbergschool 7b Rotterdam Nederland
Sint-Catharina Lagere School 5e leerjaar L Sinaai België
GBS Sint-Stevens-Woluwe 6A Sint-Stevens-Woluwe België
Nordwin College Sneek 1.3 Sneek Nederland
Nordwin College Sneek 2.2 Sneek Nederland
Gelinckschool Sein Spijkenisse Nederland
Pater Eymard 7 Stevensbeek Nederland
RSG Ter Apel B1B Ter Apel Nederland
Kindercampus Oculus 7B Tilburg Nederland
Bs pendula 5a Tilburg Nederland
Christelijk Gymnasium Utrecht G1D Utrecht Nederland
Christelijk Gymnasium Utrecht G1E Utrecht Nederland
Christelijk Gymnasium Utrecht G1F Utrecht Nederland
De Kleine Dichter 6A Utrecht Nederland
OBS de Panda 5/6B Utrecht Nederland
Bs Natuurlijk 8a Venlo Nederland
De ark Meerjarengroep Vlaardingen Nederland
Sint-Maartenscollege 2H3 Voorburg Nederland
Antoniusschool 7,8 Vragender Nederland
OBS de piramide 6a Vught Nederland
De Meiboom 8 Warns Nederland
De Meiboom 7 Warns Nederland
Hoogholtje 5 Wehe den Hoorn Nederland
RSG Wiringherlant A3A Wieringerwerf Nederland
RSG Wiringherlant B2N Wieringerwerf Nederland
rsg Wiringherlant T3C Wieringerwerf Nederland
Stichting Kans en Kleur Plusklas groep 7 Wijchen Nederland
CBS De Wegwijzer Plusklas 5-8 Wijk bij Duurstede Nederland
Pipita basisschool 8 willemstad Nederlandse Antillen
OBS Willespoort 8 Wilnis Nederland
De Pipegaal 8 Workum Nederland
Het Eiland Groep 5 Zaandam Nederland
Christiaan Huygens CH-B Zeewolde Nederland
OMS Zeist locatie Griffensteyn BBG 6-7-8 Zeist Nederland
omszeist griffensteyn hbf zeist Nederland
CKC Het Stroomdal 7,8 Zuidlaren Nederland
De Zwanebloem 8 Zwaanshoek Nederland

Individuele inzenders met het goede antwoord

Karin Knoppers Alkmaar Nederland
Ingrid van Amersvoort Schouten Alphen aan den Rijn Nederland
Merel Barnard Amsterdam Nederland
Paulien Huijers Amsterdam Nederland
Kelly Brugman Amsterdam Nederland
Erica van de Vuurst Appingedam Nederland
Alexandra Winters – de Groen Arnhem Nederland
Ann De Weerst Beerzel België
Annemieke Boxem bergschenhoek Nederland
Annet van Winden Capelle aan den IJssel Nederland
Joke Wiers Capelle aan den IJssel Nederland
Joe Sluis Delfgauw Nederland
Judith Meens Den Bosch Nederland
Kathy Keijzer Den Haag Nederland
Willem van Prooijen Den Haag Nederland
Anja van Nieuwenhuizen Den Haag Nederland
Sophie H Den Haag Nederland
Leonie vd Poel Deventer Nederland
I.Hollander Diepenveen Nederland
Jacqueline Terwijn Doetinchem Nederland
Karin Stolwijk Doetinchem Nederland
Ilse Klaver Dronten Nederland
Jacqueline van der Heijden Drunen Nederland
Isa Verwoerdt Dussen Nederland
Norma Meeuwissen Ede Nederland
Elise van de Luitgaarden Eindhoven Nederland
Susan van Stekelenburg Eindhoven Nederland
Inke versluis Geldermalsen Nederland
joostrietveld Geldermalsen Nederland
Deborah Jacob Gent België
Merlijn Hoogenboezem Groot Ammers Nederland
Carina Bosboom Haarlem Nederland
Marjolein van Ee Haarlem Nederland
Melissa Haarlem Nederland
M koetsier Heerde Nederland
Jozien Borgmeijer ’s-Heerenhoek Nederland
Ivenka Gerbrandy Heerenveen Nederland
Ella bus Heiloo Nederland
Robin Bus Heiloo Nederland
Eva Meeuse Heiloo Nederland
Noa Ladesteijn Hilversum Nederland
Sjaak Taams Krommenie Nederland
Annemarie Visser Langelille Nederland
Maja Renes Langerak Nederland
Yvonne Dijkstra Leeuwarden Nederland
Maureen van Meegdenburg Leeuwarden Nederland
Myréén en Joas van Dijk Leeuwarden Nederland
Geja van der Nagel Leiden Nederland
L.S. Leiden Nederland
Casper Hoogenboezem Lekkerkerk Nederland
David Stolk Lutjegast Nederland
Cindy Tholen Maasbracht Nederland
Liset Janssen Maasbree Nederland
Dorine Aalbers Melagues Frankrijk
Tygo Drost Meteren Nederland
Nicole Camp Neeritter Nederland
Loes van der Have Nieuw-Haamstede Nederland
Saskia van Popering Nieuwerkerk Nederland
Helmy Arnold Nijmegen Nederland
Peter Zunneberg Nijmegen Nederland
Ilse van Haagen Nootdorp Nederland
Karin Wolf Oldebroek Nederland
Xiri Dam Opheusden Nederland
Dylaine Verwoert Opheusden Nederland
Cassandra Opheusden Nederland
Ariene van Westen Renesse Nederland
Pieter Boulogne Riemst België
Finn Theunissen Rijen Nederland
Vanessa Tjin Rijswijk Nederland
Jolanda Geerts Rosmalen Nederland
Lizzy de reg Schiedam Nederland
FamkevR Sliedrecht Nederland
Marloes Landman Sneek Nederland
Anique Zonneveld Spijkenisse Nederland
Ronald van Ham Spijkenisse Nederland
Carola Kerpel Spijkenisse Nederland
Francis Janssen Tiel Nederland
Julia Knuist Uden Nederland
Jessica Oudhof Utrecht Nederland
M. Ruben Utrecht Nederland
Marion Schinkel Veenendaal Nederland
Sanne Ramakers Voorburg Nederland
Marlijn van Kempen Voorburg Nederland
Joep Voorhout Nederland
Judy Elfferich Vught Nederland
Jan en Lex Uithol Wageningen Nederland
Thea Kerstholt Wehe den hoorn Nederland
Noushka Lammers West Terschelling Nederland
Cees Hamelink Zaamslag Nederland
Kathleen Meersseman Zaffelare België
Ria De Schepper Zele België
Walda Van Onckelen Zoersel België
Ella Boerhave Zwolle Nederland