Erelijst – 2018 Week 10 – Spits


Week 10 – Spits

243 inzendingen
142 goede antwoorden

Het wekelijkse prijzenpakket gaat naar het Christelijk Gymnasium in Utrecht. Gefeliciteerd!

Scholen met het goede antwoord

Het Erasmus 1ga Almelo Nederland
‘t Atrium 1G Amersfoort Nederland
De Kubus 7 Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 2E amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 2C Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 2D Amersfoort Nederland
Hermann Wesselink College h3d Amstelveen Nederland
plusklas ww do ochtend Plusklas ochtend Amstelveen Nederland
Westwijzer plusklas middag Amstelveen Nederland
Day a week school Theo Thijssen – donderdag Amsterdam Nederland
Day a week school Theo Thijssen – dinsdag Amsterdam Nederland
Day a Week School locatie Archipel 6,7,8 Amsterdam Nederland
DWS 3e Dalton DWS donderdag  678 Amsterdam Nederland
DWS 3e Dalton DWS dinsdag 678 Amsterdam Nederland
laterna magica klaver 6/7 Amsterdam Nederland
Gaspard de Coligny 7 Baarn Nederland
GeboorteBeweging Baarn Nederland
Gouden Griffel unit 4bg Berkel en Rodenrijs Nederland
Markenhage Klas HV1F Breda Nederland
Markenhage Klas H2A Breda Nederland
Markenhage Klas H3B Breda Nederland
KC Meander 4/5a Den Bosch Nederland
Gymnasium Haganum 1B Den Haag Nederland
Oranje Nassauschool 8a Den Haag Nederland
OBS dehuet 6/7a Doetinchem Nederland
Gomarus College 3A Drachten Nederland
Gomarus College Klas 1b Drachten Nederland
Gomarus College Drachten Klas 1d Drachten Nederland
Gomarus College Drachten Klas 2c Drachten Nederland
Gomarus College Drachten Klas 3d Drachten Nederland
Gomarus College Drachten Klas 3c Drachten Nederland
Gomarus College Drachten Klas 2d Drachten Nederland
Kristalla Uilenburcht Emmen Nederland
Ida Gerhardt Academie 1a Geldermalsen Nederland
Academie de Kunstbrug Woordatelier 2.4 Gent België
Driestar college H2B Gouda Nederland
Nassauschool 7c Groningen Nederland
OBS de Ammers HB-groep Groot-Ammers Nederland
OBS de Twa Fisken 7/8 C Grou Nederland
OBS De Cirkel groep 8A Haarlem Nederland
BS De Klimop 6de leerjaar Ham België
Bornego College 1L Heerenveen Nederland
Bornego College 2M Heerenveen Nederland
Bornego College 2L Heerenveen Nederland
Elckerlyc 7 Heiloo Nederland
Basisschool Dierdonk Groep 7-8C Helmond Nederland
VBS De Plein 6de Holsbeek België
vbs de plein vierde leerjaar vierde leerjaar (groep 6) Holsbeek België
SBO De Wenteltrap 8C IJsselstein Nederland
CBS Het Stroomdal groep 7B Kampen Nederland
Tweespan Groep 6 Lemmer Nederland
De Stip Linden 6B Linden België
De Stip Linden 6a Linden België
Onder de Wieken 43319 Meterik Nederland
ABS Groep 5c Middelburg Nederland
ABS 5b Middelburg Nederland
Obs ‘t Koppel groep 8 Nieuw Weerdinge Nederland
csg Reggesteyn H1B Nijverdal Nederland
csg Reggesteyn A3B Nijverdal Nederland
De Hoogakker 7A Nuland Nederland
Tcc de Thij Oldenzaal 2hv4 Oldenzaal Nederland
De Marlijn 7FM Oosterbeek Nederland
Oosterburcht Groep 7 en 8 Oosterland Nederland
Willem Alexanderschool Leesgroep Herberg Oud-Beijerland Nederland
Heijbergschool 7b Rotterdam Nederland
Bogerman brugklas 1tn2 Sneek Nederland
Gelinckschool Sein Spijkenisse Nederland
RSG Ter Apel B1B Ter Apel Nederland
RSG Ter Apel B1C Ter Apel Nederland
De Elzen 7/8c DoLa Tilburg Nederland
Kindercampus Oculus 7B Tilburg Nederland
De Wichelroede 7 Udenhout Nederland
Christelijk Gymnasium Utrecht G1F Utrecht Nederland
Christelijk Gymnasium Utrecht G1E Utrecht Nederland
de Kleine Dichter 6a Utrecht Nederland
OBS de Panda groep 5/6B Utrecht Nederland
Paulusschool 5b utrecht Nederland
Winkler Prins H1A Veendam Nederland
Winkler Prins V1A Veendam Nederland
Bs Natuurlijk! 8a Venlo Nederland
De Hoge Voorde 7a Vorden Nederland
De Meiboom 7 Warns Nederland
Hoogholtje 5 Wehe den hoorn Nederland
RSG Wiringherlant B1K Wieringerwerf Nederland
Zilvermeeuw BBA Wieringerwerf Nederland
CBS De Wegwijzer PLUSKLAS 5-6 Wijk bij Duurstede Nederland
CBS De Wegwijzer Plusklas groep 7 Wijk bij Duurstede Nederland
DWS Groene Hart Descartes Woerden Nederland
DWS Groene Hart Einstein Woerden Nederland
CKC Het Stroomdal 6,7,8 Zuidlaren Nederland

Individuele inzenders met het goede antwoord

Britt Toerse Almelo Nederland
Merel Barnard Amsterdam Nederland
Touhfa ait Messaoud Amsterdam Nederland
Bianca Antonissen Assen Nederland
Megan Martens Bergschenhoek Nederland
Marije Krijger Bodegraven Nederland
Nathalie Brandemann Boornbergum Nederland
Marijke Plante Bovenkarspel Nederland
Annet van Winden Capelle a/d IJssel Nederland
Joke Wiers Capelle a/d IJssel Nederland
Kathy Keijzer Den Haag Nederland
Janpieter Boekestijn Den Haag Nederland
Astrid Keijzer-Kaan Den Oever Nederland
Zoë Maerten Ham België
Sara de vreede Dordrecht Nederland
Joran Burggraaf Geldermalsen Nederland
Katja De Clercq Gent België
Melissa Haarlem Nederland
Frans Hoes Ham België
Noushka Lammers Leeuwarden Nederland
Liset Janssen Maasbree Nederland
Dorine Aalbers Melagues Frankrijk
Rik Huijs Meterik Nederland
Stef Teluij Meterik Nederland
Kyara Bakker Meterik Nederland
Anne Tacken Meterik Nederland
Amber Schoeber Meterik Nederland
Daniëlle Arts Meterik Nederland
Isa Tacken Meterik Nederland
lotte van der hulst meterik Nederland
Roël Houben Meterik Nederland
Lisa Bergs Meterik Nederland
Donna Janssen Meterik Nederland
Eva Janssen Meterik Nederland
Noud Craenmehr Meterik Nederland
Ilse bergs meterik Nederland
Linda Vogelesang Nijmegen Nederland
Tom vd kruijs Nijmegen Nederland
Tiny la Roi Oss Nederland
Sierd de jong Renswoude Nederland
Tim Willemsen Renswoude Nederland
Mias Schmeink Rotterdam Nederland
Kim Breevaart Rotterdam Nederland
Peer Hommel Rotterdam Nederland
Petra Jager Tiel Nederland
Jessica Oudhof Utrecht Nederland
Phine Sarneel Utrecht Nederland
Marlijn van Kempen Voorburg Nederland
Familie van Dijk West Terschelling Nederland
Annita Oonk Winterswijk Nederland
Adri Poortermans Zoetermeer Nederland
Janine Kamps Zuidlaren Nederland
Catelijne van Wilpen Zwolle Nederland