Erelijst – 2018 Week 2 – Storm


Week 2 – Storm

355 inzendingen
153 goede antwoorden

Het wekelijkse prijzenpakket van het Poëziepaleis gaat naar groep 1c, van Gymnasium Amersfoort in Amersfoort.
Gefeliciteerd!

Scholen met het goede antwoord

‘t Atrium 1G Amersfoort Nederland
Gymnasium Amersfoort 1e Amersfoort Nederland
Gymnasium Amersfoort 1d Amersfoort Nederland
Gymnasium Amersfoort 1c Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt Amersfoort 2C Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt Amersfoort 2E Amersfoort Nederland
De Triangel plusklas Amstelveen Nederland
de Westwijzer plusklas middag Amstelveen Nederland
Roelof Venemaschool aDD woensdag Amstelveen Nederland
Westwijzer Plusklas ochtend Amstelveen Nederland
3e Dalton DWS DWS 6,7,8 Amsterdam Nederland
Day a Weekschool – Alan Turing 6 Amsterdam Nederland
Dayaweekschool dinsdag Kindercampus Zuidas 5,6,7 Amsterdam Nederland
Dayaweekschool donderdag Kindercampus Zuidas 5,6,8 Amsterdam Nederland
Henricus plusklas groep 6-7-8 Amsterdam Nederland
Calandlyceum brugklas 1t1 Amsterdam Nederland
Christelijk Lyceum b1e Apeldoorn Nederland
sbo de Klaproos 8T Arnhem Nederland
school Lyndensteyn onderbouw B Beetsterzwaag Nederland
KC Beatrix 6,7,8 Beilen Nederland
OBBlaricum 6/7C Blaricum Nederland
Maerlant Brielle 1M Brielle Nederland
Plusklas plusklas Culemborg Oost Culemborg Nederland
LW Beekmanschool 5B Den Bosch Nederland
KC Meander groep 4-5 Den Bosch Nederland
Kindcentrum Bamboe 6A Den Haag Nederland
obs Hagen 6 Doetinchem Nederland
OBS Dubbeldam Groep 7a Dordrecht Nederland
Gomarus College 3a Drachten Nederland
Gomarus College Drachten Klas 1d Drachten Nederland
Gomarus College Drachten Klas 2c Drachten Nederland
Gomarus College Drachten Klas 2d Drachten Nederland
Gomarus College Drachten Klas 3c Drachten Nederland
Ichthuslyceum 2VA Driehuis Nederland
Stedelijk College Eindhoven O1K3 Eindhoven Nederland
Stedelijk College Eindhoven O1K1d Eindhoven Nederland
Roderik van Voorst 6 Emmeloord Nederland
K. Norel 8 Epe Nederland
obs Wis en Wierig 8 Gaanderen Nederland
Aloysyesschool groep 7a Geesteren Nederland
Jan harmenshof 8a Geldermalsen Nederland
Ds. Koelmanschool plusklas 5/6 Gorinchem Nederland
Nassauschool 8a Groningen Nederland
Bornego College 2M Heerenveen Nederland
Regenboogschool groep 8a Hellevoetsluis Nederland
Bs Dierdonk 7-8C Helmond Nederland
Basisschool De Gouden Kraal 8 Huizen Nederland
It Haskerfjild 8A Joure Nederland
CBS Het Stroomdal groep 7B Kampen Nederland
De Mirt 5 Kampen Nederland
Dr. H. Bouwmanschool 8 Kampen Nederland
Bernardusschool 7 Keijenborg Nederland
St. Bernardus 8 Keijenborg Nederland
Het Schateiland Lekkerkerk Nederland
ABS 5b Middelburg Nederland
RKBS De Waterwilg Kangoeroegroep 6 Nootdorp Nederland
RKBS De Waterwilg Kangoeroegroep 5 Nootdorp Nederland
Basisschool de Hoogakker 7a Nuland Nederland
Nuborgh College Veluvine VA34 Nunspeet Nederland
De Marlijn 7FM Oosterbeek Nederland
OBS de kweekvijver 7 Oostzaan Nederland
Josefschool 7-8B Overloon Nederland
cbs de Bongerd 7 Ridderkerk Nederland
De Bongerd 8 Ridderkerk Nederland
Heijbergschool 7B Rotterdam Nederland
Wartburg College De Swaef 3g1 Rotterdam Nederland
CBS Het Westpunt Groep 6/7 Rotterdam Hoogvliet Nederland
Montessori Schiedam Mars 678 Schiedam Nederland
Gelinckschool Sein Spijkenisse Nederland
Pater Eymard groep 7,8 Stevensbeek Nederland
RSG Ter Apel B1B Ter Apel Nederland
RSG Ter Apel B1C Ter Apel Nederland
Bs pendula 5a Tilburg Nederland
De Vrijburg groep 6/7 Uitgeest Nederland
Christelijk Gymnasium Utrecht G1D Utrecht Nederland
Christelijk Gymnasium Utrecht G1E Utrecht Nederland
de Kleine Dichter 6a Utrecht Nederland
Bs Natuurlijk! 8A Venlo Nederland
Ichtusschool Groep 8 Vlissingen Nederland
Hoogholtje Groep 5 Wehe den Hoorn Nederland
rsg Wiringherlant T3C Wieringerwerf Nederland
RSG Wiringherlant B2C Wieringerwerf Nederland
RSG Wiringherlant K3A Wieringerwerf Nederland
RSG Wiringherlant B2E Wieringerwerf Nederland
CBS De Wegwijzer PLUSKLAS 5-6 Wijk bij Duurstede Nederland
CBS De Wegwijzer Plusklas groep 7 Wijk bij Duurstede Nederland
CBS De Wegwijzer plusklas groep 8 Wijk bij Duurstede Nederland
Andersenschool HB6 Woerden Nederland
De Pipegaal 8 Workum Nederland
Oranjeschool 7&8 Zalk Nederland
omszeist griffensteyn hbf Zeist Nederland

Individuele inzenders met het goede antwoord

Ruy Huesken Amsterdam Nederland
Amos Bolado van der Meij Amsterdam Nederland
Karen Bertrams amsterdam Nederland
Merel Barnard Amsterdam Nederland
Aimée van Westrhenen Bergschenhoek Nederland
Marijke Plante Bovenkarspel Nederland
Annet van Winden Capelle aan den IJssel Nederland
Joke Wiers Capelle aan den IJssel Nederland
Joe Sluis Delfgauw Nederland
Janpieter Boekestijn Den Haag Nederland
Jacqueline Terwijn Doetinchem Nederland
Norma Meeuwissen Ede Nederland
Thomas Gussekloo Eibergen Nederland
Sil Dijkstra Geesteren Nederland
Maik Westerhof Geesteren Nederland
Luuk Wesselink Geesteren Nederland
Jens Kreuwel Geesteren Nederland
Sep Tijink Geesteren Nederland
Julia Haarhuis Geesteren Nederland
Bjorn Veldhuis Geesteren Nederland
Hanne Rietmeijer Geesteren Nederland
Indy Geesteren Nederland
Rens Busscher Geesteren Nederland
Tom Geesteren Nederland
Mees Hamer Geesteren Nederland
Pien Weghorst Geesteren Nederland
Noor Wesselink Geesteren Nederland
Fiep Rikhof Geesteren Nederland
Tiede Loohuis Geesteren Nederland
Levi Krikhaar Geesteren Nederland
Niek Voshaar Geesteren Nederland
Wessel Maathuis Geesteren Nederland
Boaz Masselink Geesteren Nederland
Gerda Meilink Hardenberg Nederland
Ivenka Gerbrandy Heerenveen Nederland
Ella Bus Heiloo Nederland
Eva Meeuse Heiloo Nederland
Sam Hedayatpour Hengelo Nederland
Wiebe Reitsma Leiden Nederland
Liset Janssen Maasbree Nederland
leijntje middelburg Nederland
Lars visser Middelburg Nederland
Linda Voget Nijmegen Nederland
Peter Zunneberg Nijmegen Nederland
Tiny la Roi Oss Nederland
Jolanda Geerts Rosmalen Nederland
Beau Meijer Schiedam Nederland
Namique Miranda Vriesde Schiedam Nederland
Huseyin Saruhan Schiedam Nederland
Lauenta Schiedam Nederland
Bramelientje Schiedam Nederland
Fernando de regt Schiedam Nederland
Lizzy de reg Schiedam Nederland
Carola Kerpel Spijkenisse Nederland
Esther Westerveld Ter Aar Nederland
Jessica Oudhof Utrecht Nederland
Patricia Vernooij Veldhoven Nederland
Aidarus mao Vlaardingen Nederland
Marlijn van Kempen Voorburg Nederland
Judy Elfferich Vught Nederland
Familie van Dijk West Terschelling Nederland
Patricia Alderhout Zeist Nederland