Erelijst – 2018 Week 4 – Lichaamsdelen te koop


Week 4 – Lichaamsdelen te koop

359 inzendingen
109 goede antwoorden

Het wekelijkse prijzenpakket van het Poëziepaleis gaat naar groep B2C, van RSG Wiringherlant in Wieringerwerf.
Gefeliciteerd!

Scholen met het goede antwoord

Vrije School Almelo 6 Almelo Nederland
Het Mozaiëk 8B Alphen aan den Rijn Nederland
Gymnasium Amersfoort 1A Amersfoort Nederland
Gymnasium Amersfoort 1B Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 2D Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt brugklas 1d Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 2E Amersfoort Nederland
Roelof Venemaschool aDD Amstelveen Nederland
Westwijzer plusklas middag Amstelveen Nederland
Westwijzer Plusklas ochtend Amstelveen Nederland
Day a Weekschool locatie Archipel 6, 7, 8 Amsterdam Nederland
Reinaert Kopklas Amsterdam Nederland
Sterrenschool Apeldoorn 7 Apeldoorn Nederland
OBS De Delta 8B Assendelft Nederland
plusklas culemborg oost plusklas Culemborg Nederland
Gymnasium Haganum 1B Den Haag Nederland
Kindcentrum Bamboe 6A Den Haag Nederland
Albert Schweitzerschool groep 6,7 Didam Nederland
Wartburg College, locatie Marnix 1h1 Dordrecht Nederland
Wartburg College, locatie Marnix klas 1v1 Dordrecht Nederland
De klimboom Pientere panda’s Dronten Nederland
D’n Bogerd Groep 8 Geldermalsen Nederland
Ida Gerhardt Academie 1a Geldermalsen Nederland
Academie De Kunstbrug Woordatelier 2.4 Gent België
obs de Twa Fisken 7/8 C Grou Nederland
Bornego College 1L Heerenveen Nederland
Elckerlyc 7 Heiloo Nederland
Basisschool Dierdonk groep 7/8C Helmond Nederland
vbs de plein 4e leerjaar (groep 6) Holsbeek België
De Gouden Kraal 8 Huizen Nederland
it haskerfjild 6b Joure Nederland
CBS Het Stroomdal 7B Kampen Nederland
Dr. H. Bouwmanschool 8 Kampen Nederland
Het Schateiland 8 Lekkerkerk Nederland
Looschool Bovenbouw Loo-Bathmen Nederland
ABS 5b Middelburg Nederland
Algemene basisschool groep 5a Middelburg Nederland
st.nicolaas school 5 nieuwveen Nederland
Prins Clausschool groep 7,8 Nijmegen Nederland
Basisschool De Bunders 6/7A Oisterwijk Nederland
Oosterburcht Groep 7 en 8 Oosterland Nederland
obs de wielen groep 7 Papendrecht Nederland
Heijbergschool 7b Rotterdam Nederland
Anne de Vries 7b Sliedrecht Nederland
Prins Willem Alexanderschool Groep 8c Sliedrecht Nederland
De Elzen groep 7/8c DoLa Tilburg Nederland
De Vrijburg groep 6,7 Uitgeest Nederland
Christelijk Gymnasium Utrecht G1F Utrecht Nederland
Christelijk Gymnasium Utrecht G1E Utrecht Nederland
Christelijk Gymnasium Utrecht G1D Utrecht Nederland
de Kleine Dichter 6a Utrecht Nederland
De Twaalfruiter 6G Vleuten Nederland
Kleurrijk groep 7,8 Waddinxveen Nederland
De Meiboom 8 Warns Nederland
De Meiboom 7 Warns Nederland
De Zilvermeeuw BB a Wieringerwerf Nederland
rsg Wiringherlant B2E Wieringerwerf Nederland
rsg Wiringherlant T3C Wieringerwerf Nederland
RSG Wiringherlant B2C Wieringerwerf Nederland
RSG WIringherlant K3A Wieringerwerf Nederland
DWS Groene Hart Descartes Woerden Nederland
omszeist griffensteyn hbf Zeist Nederland
SO de Musketier Paars Zoetermeer Nederland
Het Stroomdal 7 en 8 Zuidlaren Nederland

Individuele inzenders met het goede antwoord

Caroline Groeneweg ‘s Gravendeel Nederland
Tineke Knoester Alphen aan den Rijn Nederland
Maes Tap Amsterdam Nederland
Paulien Huijers Amsterdam Nederland
Bianca Antonissen Assen Nederland
Ruben Jonker Boornbergum Nederland
Jelmer van wieren Boornbergum Nederland
Annet van Winden Capelle aan den IJssel Nederland
Janpieter Boekestijn Den Haag Nederland
Willem van Prooijen Den Haag Nederland
Hikke miep Drachten Nederland
Lisa moppe Drachten Nederland
Marjolein Tros Eindhoven Nederland
Frances Houbraken Eindhoven Nederland
Inke Versluis Geldermalsen Nederland
lizzy collard Geldermalsen Nederland
Valerie de bruine Geldermalsen Nederland
Jorian Verwers Geldermalsen Nederland
Duncan pichel Geldermalsen Nederland
Jochem Dreschler Gouda Nederland
Melissa Haarlem Nederland
Erica Vos-Meijer Heemstede Nederland
Geja van der Nagel Leiden Nederland
Wiebe Reitsma Leiden Nederland
Wil van Zantvoort Linne Nederland
Liset Janssen Maasbree Nederland
Sophie Booij Meerkerk Nederland
Sara Hak Meteren Nederland
Peter Zunneberg Nijmegen Nederland
Karin Wolf Oldebroek Nederland
Marten Spiering Papendrecht Nederland
Carla Santpoort Nederland
Thijmen Buurman Sint-Michielsgestel Nederland
Ronald van Ham Spijkenisse Nederland
Carola Kerpel Spijkenisse Nederland
Margreet Mulder Utrecht Nederland
Jessica Oudhof Utrecht Nederland
Patricia Vernooij Veldhoven Nederland
Daniëlla Stelma Voorhout Nederland
Judy Elfferich Vught Nederland
Sybrich Warns Nederland
Reiny Ezendam Wierden Nederland
Ellen van Rossum Zoetermeer Nederland
Adri Poortermans Zoetermeer Nederland
Tiemen Schutte Zuidlaren Nederland
Ella Boerhave Zwolle Nederland