Erelijst – 2018 Week 8 – Thuis


Week 8 – Thuis

228 inzendingen
111 goede antwoorden

Het wekelijkse prijzenpakket gaat naar het Gomarus College Drachten in Drachten. Gefeliciteerd!

Scholen met het goede antwoord.

Het Erasmus 1ga Almelo Nederland
De kubus 7 Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 2E Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 2D Amersfoort Nederland
PCBO de Vuurvogel 7a Amersfoort Nederland
Westwijzer Plusklas ochtend Amstelveen Nederland
Day a week school Theo Thijssen – donderdag Amsterdam Nederland
Day a week school Theo Thijssen – dinsdag Amsterdam Nederland
Day a Week School, locatie Archipel Amsterdam Nederland
Dayaweekschool dinsdag Kindercampus Zuidas Amsterdam Nederland
DWS 3e Dalton DWS dinsdag 678 Amsterdam Nederland
Rosj Pina Einsteingroep 6/7/8 Amsterdam Nederland
OBS De Delta 8B Assendelft Nederland
Van Lodensteincollege klas 3VB Barneveld Nederland
Gouden Griffel unit 4bg Berkel en Rodenrijs Nederland
Rennevoirt BB3 Berkel-Enschot Nederland
Markenhage Klas HV1F Breda Nederland
Markenhage Klas H3B Breda Nederland
Goois Lyceum 1g1 Bussum Nederland
De waterlelie So en vso Cruquius Nederland
willem Alexander school 43256 Dalerpeel Nederland
LW Beekmanschool 5B Den Bosch Nederland
Bavinckschool 8 Den Haag Nederland
Gymnasium Haganum 1B Den Haag Nederland
Kindcentrum Bamboe 6A Den Haag Nederland
OBS Hagen 6 Doetinchem Nederland
Wartburg College klas 1v1 Dordrecht Nederland
Gomarus College Drachten Klas 1d Drachten Nederland
Gomarus College Drachten Klas 3c Drachten Nederland
Gomarus College Drachten Klas 2d Drachten Nederland
IKC Kameleon 7 Duiven Nederland
De Vlinderboom 43319 Ede Nederland
Internationale school Eindhoven 7A Eindhoven Nederland
Kristalla Uilenburcht Emmen Nederland
K. Norel 8a Epe Nederland
OBS de Ammers HB-groep Groot-Ammers Nederland
obs de Twa Fisken 7/8 C Grou Nederland
Bornego College 1L Heerenveen Nederland
Bornego College 2M Heerenveen Nederland
Elckerlyc 7 Heiloo Nederland
Basisschool Dierdonk Groep 7/8C Helmond Nederland
Dr. H. Bouwmanschool 8 Kampen Nederland
CBS Het Stroomdal Groep 7B Kampen Nederland
ABS 5b Middelburg Nederland
Algemene Basisschool 5a Middelburg Nederland
o.b.s. ‘t Koppel 9 Nieuw-Weerdinge Nederland
Prins Clausschool Nijmegen 43319 Nijmegen Nederland
De Hoogakker 7A Nuland Nederland
Willem Alexanderschool Leesgroep Herberg Oud-Beijerland Nederland
OBS de wielen groep 7 Papendrecht Nederland
OBS De Wielen Groep 8 Papendrecht Nederland
CBS De Bongerd groep 8 groep 8 Ridderkerk Nederland
Heijbergschool 7b Rotterdam Nederland
De Beemd 6 Schijndel Nederland
Prins Willem-Alexanderschool 7B Sliedrecht Nederland
RSG Ter Apel B1B Ter Apel Nederland
De Elzen Groep 7/8 C DoLa Tilburg Nederland
de Kleine Dichter 6a Utrecht Nederland
OBS de Panda groep 5/6B Utrecht Nederland
Winklerprins H1A Veendam Nederland
Bs Natuurlijk! 8A Venlo Nederland
De hoge voorde 7a Vorden Nederland
De piramide 6a Vught Nederland
De Meiboom 7 Warns Nederland
RSG Wiringherlant B2C Wieringerwerf Nederland
Plusklas Kans en Kleur 7 Wijchen Nederland
DWS Groene Hart Wortelklas Einstein Woerden Nederland
Omszeist griffensteyn hbf Zeist Nederland

Individuele inzenders met het goede antwoord

Ruy Huesken Amsterdam Nederland
Paulien Huijers Amsterdam Nederland
Annet van Winden Capelle a/d IJssel Nederland
Joke Wiers Capelle aan den IJssel Nederland
Willem van Prooijen Den Haag Nederland
Janpieter Boekestijn Den Haag Nederland
Riet Wille Gent België
Suzy Linssen Krimpen ad IJssel Nederland
Noushka Lammers Leeuwarden Nederland
Casper Hoogenboezem Lekkerkerk Nederland
Linda Vogelesang Nijmegen Nederland
Willemijn Kok Uddel Nederland
Peer Kwaaitaal Utrecht Nederland
Jessica Oudhof Utrecht Nederland
Patricia Vernooij Veldhoven Nederland
Marlijn van Kempen Voorburg Nederland
Daniëlla Stelma Voorhout Nederland
Judy Elfferich Vught Nederland
Thea Kerstholt Wehe Den Hoorn Nederland
Annerieke Timmerman Wierden Nederland
Naomi Nijveld Wierden Nederland
Kinderpraktijk COOL Zeewolde Nederland
Kasper Hillenga Zuidlaren Nederland