Erelijst – 2019 Week 1 – Klim liever


Week 1 – Klim liever

564 inzendingen
357 goede antwoorden

Het wekelijkse prijzenpakket van het Poëziepaleis gaat naar groep 8 van BS Natuurlijk in Venlo.
Gefeliciteerd!

Dit overzicht is mensenwerk. Als je denkt dat je vergeten bent, kun je mailen met post@raadgedicht.nl.
Let op: als je naam of plaatsnaam ontbreekt, word je niet vermeld.
Als je individueel deelneemt, vul dan alléén de onderste helft van het formulier in! De bovenste helft is voor groepen. Anders weten we niet of je als groep of als persoon meedoet.

Scholen met het goede antwoord

cbs De Triangel 8H Aalten Nederland
Murmelliusgymnasium 1E Alkmaar Nederland
De Telgenborch Borg Ewsum (groep 6/7/8) Almelo Nederland
Het Erasmus g1a Almelo Nederland
Julianaschool groep 7,8 Almen Nederland
Basisschool De Rank Groep 8B Alphen aan den Rijn Nederland
De Rank Groep 7B Alphen aan den Rijn Nederland
‘t Atrium HMS1F Amersfoort Nederland
Gymnasium Amersfoort JvO 1A Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt – Amersfoort 2E Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt – Amersfoort 2B Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt – Amersfoort 2A Amersfoort Nederland
Day a Week School de Ster Amsterdam Nederland
Day a weekschool Amsterdam Theo thijssen donderdaggroep Amsterdam Nederland
Dayaweekschool amsterdam Theo Thijssen dinderdaggroep Amsterdam Nederland
de kinderboom 8 Amsterdam Nederland
Sint Antonius 7 Amsterdam Nederland
Alan Turingschool 4 Amsterdam Nederland
horizon brenner 7/ 8 hb Amsterdam Nederland
Christelijk Lyceum Apeldoorn b1f Apeldoorn Nederland
Christelijk Lyceum Apeldoorn b1f Apeldoorn Nederland
Christelijk Lyceum Apeldoorn g1a Apeldoorn Nederland
Obs de Meander Groep 7 Assendelft Nederland
Kindcentrum De Eshorst 4a Beilen Nederland
bs Octopus groep 7/8 Bergen op Zoom Nederland
De Driemaster Groep 7 (Loodsen) Bergen op Zoom Nederland
El Feth groep 7 Bergen op Zoom Nederland
Geert Holle 7 Berkhout Nederland
De Fugelsang 7 Berlikum Nederland
obs de Sterrekijker Groep 8b Beverwijk Nederland
OBB 8B Blaricum Nederland
Openbare basisschool Blaricum 56CHB Blaricum Nederland
Jeneplanschool Molenwijk De Kleurrijke Papegaaien (6-7-8-) Boxtel Nederland
De Boomgaard groep 7-8 Braamt Nederland
Sint_Lodewijkscollege Klas 4B Brugge Nederland
Europese School Brussel II S1 (groep 8) Brussel België
Europese School Brussel II S2 (brugklas) Brussel België
de Ark 6 Bunschoten Nederland
Juliana Daltonschool 8 Bussum Nederland
De Regenboog Groep 8 De Bilt Nederland
Bonte Pael 6 Delft Nederland
Freinetschool Delft 6 Delft Nederland
Het Rondeel Groep 7a Den Bosch Nederland
KC de Haren 7b Den Bosch Nederland
LW Beekmanschool 5A Den Bosch Nederland
Bavinckschool 8 Den Haag Nederland
Wondersteboven groep 7,8 Den Haag Nederland
Chr. Dalton Basisschool ‘De Maten’ 7 Den Ham Nederland
Chr. Dalton Basisschool ‘De Maten’ te Den Ham 6b Den Ham Nederland
Chr. Dalton Basisschool ‘De Maten’ groep 6a Den Ham (ov) Nederland
De Wizard 6C Deventer Nederland
De Wilhelminaschool 5A Doetinchem Nederland
Wilhelminaschool groep 5,6 Doetinchem Nederland
Gomarus College Klas 2a Drachten Nederland
Gomarus College Klas 1b Drachten Nederland
Gomaruscollege Drachten klas 1c Drachten Nederland
Gomaruscollege Drachten klas 1d Drachten Nederland
Gomaruscollege Drachten Klas 3c Drachten Nederland
De Vlinderboom 8 Ede Nederland
obs De Veenvlinder 8 Eelde Nederland
Frits Philips Brugklas m1n Eindhoven Nederland
Internationale School Eindhoven 7A EIndhoven Nederland
Nuborgh College Lambert Franckens H21 Elburg Nederland
Planthof Unit C (groep 7/8) Emmeloord Nederland
Kristalla Uilenburcht Emmen Nederland
CBS Drakensteyn 5a Enschede Nederland
KBS De Windroos 7B Enschede Nederland
obs de Esmarke groep 6a Enschede Nederland
Obs De Esmarke 6b Enschede Nederland
Vakschool Het Diekman 2B Enschede Nederland
Christoffelschool 8B Gendringen Nederland
kohnstammschool 4 goes Nederland
CBS De Regenboog 7b GORINCHEM Nederland
Nassauschool 8C Groningen Nederland
Nassauschool 8a Groningen Nederland
ODS de Starter groep 8c Groningen Nederland
obs de cirkel groep 4a Haarlem Nederland
Sint Maarten groep 7,8 Halsteren Nederland
Basisschool De Zevensprong 6A Ham België
BS De Klimop 6de leerjaar Ham België
klimop 5 Ham België
Dominicus Savio 6c Harderwijk Nederland
De Zaaier Groep 6 Hattem Nederland
Bornego College 1K Heerenveen Nederland
Elckerlyc 8 Heiloo Nederland
Het Palet Bonsenhoek Groep 6 Hellevoetsluis Nederland
Bs. Dierdonk Groep 8, leesgroep Helmond Nederland
Bs. Dierdonk 8C Helmond Nederland
Wilhelminaschool Groep 8A Hilversum Nederland
VBS De Plein 6de leerjaar Holsbeek België
VBS De Plein vijfde leerjaar Holsbeek Plein België
DE Caleidoscoop 7 Hoofddorp Nederland
Dr. JP Heijeschool Eindgroep juf Danielle Hoofddorp Nederland
Obs de Plevier 7a Hoogvliet Nederland
Montessorischool De Gouden Kraal 7 en 8 Huizen Nederland
Groen van Prinstererschool 8 Katwijk Nederland
Marnixschool Katwijk zh Nederland
bs Steltloper 8 Kerkrade Nederland
De Morgenster 6b,7,8 Kerkwerve Nederland
GO! miniMAKZ De Panterklas L4K Knokke-Heist België
cbs Van panhuys 8 Leek Nederland
Pi de Brug Catamaran leiden Nederland
Pi de Brug Groep 5 Leiden Nederland
Het Schateiland Groep 6/7 Lekkerkerk Nederland
het Schateiland 8 Lekkerkerk Nederland
Heilige-Drievuldigheidscollege zesde leerjaar B leuven België
Basisschool BijEen locatie Sint Jozefschool groep 7/8 a Lichtenvoorde Nederland
De Stip Linden L6A Linden België
De Stip Linden 6B Linden België
De Stip Linden 4A Linden België
GBS De Stip Linden 5B Linden België
IKC De Kindertuin groep 6,7 Maassluis Nederland
Maricolen Maldegem team 1.6 Maldegem België
Sint-Michielsschool L4A Merelbeke België
Onder de Wieken Groep 7-8 Meterik Nederland
Sint-Antonius 5e leerjaar Meulebeke België
ABS 5a Middelburg Nederland
Algemene Basisschool (ABS) 5c Middelburg Nederland
Wilgenhof 6 Middelburg Nederland
GO! Atheneum Mortsel 1ste graad A Mortsel België
Antoniusschool Kalslagerring 8 Nieuw Vennep Nederland
Antoniusschool Kalslagerring 6 Nieuw-Vennep Nederland
Lucas Batau Groep 5 Nieuwegein Nederland
Het Fundament groep 7,8 Nieuwland Nederland
Daltonschool CBS Het Kompas groep 6,7,8 Nieuwleusen Nederland
BS De Akker 7a Nijmegen Nederland
csg Reggesteyn A1B Nijverdal Nederland
Reggesteyn noetsle 1D Nijverdal Nederland
Reggesteyn 1d Nijverdal Nederland
reggesteyn noetsele Na1b noetsele Nederland
Teylingen College Leeuwenhorst Mediatheek Noordwijkerhout Nederland
Sint-Jozefschool 6c Nootdorp Nederland
Guido de Bres 8A Ommen Nederland
Kbs De Touwbaan 8a Oosterhout Nederland
CNS de Nieuwe Weg 7 Oostvoorne Nederland
PWA Ophemert groep 7,8 Ophemert Nederland
De Meulenrakkers 7b Ossendrecht Nederland
De Meulenrakkers 7A Ossendrecht Nederland
de Vonder groep 7.8 Riel Nederland
sbo ‘t hoge holt Roze (groep 5) Roden Nederland
ombs Ziezo onderbouw Roosendaal Nederland
Ziezo Onderbouw Wendy Roosendaal Nederland
Montessorischool Kralingen 5/6 Monique en Chantal Rotterdam Nederland
De Beemd 6 Schijndel Nederland
GBS SSW klas 6A Sint-Stevens-Woluwe België
BSoverhoven 7/8 H Sittard Nederland
Csg Bogerman 1AG2 Sneek Nederland
SBO WetterWille Groep F Sneek Nederland
de Egelantier 7 en 8 Soest Nederland
Gelinckschool Spijkenisse Sein Spijkenisse Nederland
RSG Ter Apel B2B Ter Apel Nederland
RSG Ter Apel B1B Ter Apel Nederland
Lingecollege K1A Tiel Nederland
De Elzen Montessoribasisschool 78C DoLa Tilburg Nederland
sbo de Dolfijn groep 7,8 Uithoorn Nederland
Koningin Wilhelminaschool groep 6 Urk Nederland
Paulusschool 5a Utrecht Nederland
Dubbelburg 7 Valkenburg(zh) Nederland
Fioretti College M2c Veghel Nederland
Fioretti College K2d Veghel Nederland
de Plataan 7B Velsen-Noord Nederland
Bs Natuurlijk! Groep 8a Venlo Nederland
de Wijnberg Klas B Venlo Nederland
Willibrordschool 7-8c Vleuten Nederland
De Hoge Voorde 6a Vorden Nederland
Kleurrijk 8 Waddinxveen Nederland
Het Timpaan 8B Wehl Nederland
CBS De Wegwijzer Plusklas Wijk bij Duurstede Nederland
Andersenschool HB6 Woerden Nederland
basisschool de Regenboog 8c Woerden Nederland
ICBS WormerWieken 7 Wormer Nederland
WormerWieken 6 Wormer Nederland
Jan Ligthartschool 7 Woudenberg Nederland
De Rietvink 7B Zaandam Nederland
obs Herman Gorter 8B Zaandam Nederland
RKBS De Rietvink 8A Zaandam Nederland
De Neerhof 8B Zevenbergen Nederland
ckchetstroomdal groep 6/7 Zuidlaren Nederland
Enkschool Groep T7-8 Zwolle Nederland
Enkschool Groep Zwolle Nederland

Individuele inzenders met het goede antwoord

Caroline Wiggelinkhuizen Alkmaar Nederland
Sabine Schipper Alphen/ Rijn Nederland
Olaf Duits Amersfoort Nederland
Nicolien de Pater Amsterdam Nederland
Yolanda Hall Amsterdam Nederland
Robin Vollenbrock Amsterdam Nederland
Sofie Buitenhuis Apeldoorn Nederland
Trudy Krook Apeldoorn Nederland
René Jansen Arnhem Nederland
Sarah van Iersel Baarn Nederland
Maaike Feijten Barneveld Nederland
Frank van Heusden Bergen NH Nederland
Myriam Uijtdehaag Breda Nederland
Michelle Cleven Brunssum Nederland
Joke Wiers Capelle aan den IJssel Nederland
Maaike Den Haag Nederland
sophie h Den Haag Nederland
Marc van der Maaten Den Haag Nederland
Astrid Kaan Den Oever Nederland
Benthe krikke Dordrecht Nederland
joris lindhoud Dordrecht Nederland
Ruby vos Dordrecht Nederland
arwin boere Dordrecht Nederland
kiana frijhoff Dordrecht Nederland
todd dekker Dordrecht Nederland
collin bijl Dordrecht Nederland
Reynier van lelieveld Dordrecht Nederland
todd dekker Dordrecht Nederland
Miya Paul Dordrecht Nederland
Annabel van Dijk Dordrecht Nederland
collin bijl Dordrecht Nederland
todd dekker Dordrecht Nederland
jonas zebel Dordrecht Nederlandse Antillen
Eline boom Dordrecht Nederland
collin bijl Dordrecht Nederland
dieke knottnerus Dordrecht Nederland
Ayana Hamerslag Dordrecht Nederland
Selina Gijbels Dordrecht Nederland
todd dekker Dordrecht Nederland
Floris Kruijsen Dordrecht Nederland
jonas zebel Dordrecht Nederlandse Antillen
Arwin Boere Dordrecht Nederland
lynn de haas Dordrecht Nederland
lynn de haas Dordrecht Nederland
Sarah Gussekloo Eibergen Nederland
Annemieke Timmer Emmeloord Nederland
Marion Lefers Enschede Nederland
Tineke Grootenboer Enschede Nederland
Tineke Meirink Garmerwolde Nederland
Femke van kessel Geldermalsen Nederland
Johina Alyousf Geldermalsen Nederland
sanne van iterson Geldermalsen Nederland
Soufian mekri Geldermalsen Nederland
rik van gameren Geldermalsen Nederland
Bastiaan de bruine Geldermalsen Nederland
maya bazrbachi Geldermalsen Nederland
Maissane astitou Geldermalsen Nederland
Cyara Marchandisse Geldermalsen Nederland
dimitri van de groes Geldermalsen Nederland
Damian van Doesburg Geldermalsen Nederland
Halima mekri Geldermalsen Nederland
Tobias van Nes Geldermalsen Nederland
brent de keyser Geldermalsen Nederland
liv gorkink Geldermalsen Nederland
djordyn damen Geldermalsen Nederland
Riet Wille Gent België
Sylvie Marie Gent België
Bart Droogers Gouda Nederland
Eveline Baank Gouda Nederland
Sandra Kok Goudswaard Nederland
Esmee kok Goudswaard Nederland
Roos van der Hurk Grave Nederland
Inge Vermaas Groningen Nederland
Marieke Pepping Groningen Nederland
Suzanne van Opzeeland Haarlem Nederland
Inez Pot Hardenberg Nederland
Simon Numan Heemskerk Nederland
fransien toutenhoofd Heerenveen Nederland
Kim Hazen Heerlen Nederland
F. Metternich Hengelo Nederland
Fiona Clobus Hoogezand Nederland
Fenna en Sien van Halsema Kampen Nederland
Ineke Blok Kapelle Nederland
Sara kroos Leeuwarden Nederland
Nellie van Beusekom Leiden Nederland
Tjeerd Reitsma Leiden Nederland
Dianne Manders Lent Nederland
Gerrit Wessels Leusden Nederland
Linda Vogelesang Nijmegen Nederland
Ans koper Noordwijkerhout Nederland
Astrid Reisenberger Nuenen Nederland
Eva Oosterbeek Nederland
Petra van der Gaarden Opheusden Nederland
Mariska Appel Piershil Nederland
Fiene de Vries Rijswijk Nederland
Berend de Vries Rijswijk Nederland
Jolanda Geerts Rosmalen Nederland
Janty Kommerij Sneek Nederland
Carola Kerpel Spijkenisse Nederland
Anique Zonneveld Spijkenisse Nederland
Sven Boelm Steenwijk Nederland
Robin Vogelaar Steenwijk Nederland
stephan van der neut Tricht Nederland
ruth Nieuwenhuizen Utrecht Nederland
David Goudriaan Utrecht Nederland
Ineke Ludikhuize Utrecht Nederland
Marry Broek Vlaardingen Nederland
Marlijn van Kempen Voorburg Nederland
Inger Bos Voorschoten Nederland
Ton van den Born Wageningen Nederland
Anja Hagendoorn Wageningen Nederland
Annie van Gansewinkel Wageningen Nederland
Robin Brouns Weert Nederland
Myrón en Joas van Dijk West-Terschelling Nederland
Liv Heskamp Westerhaar Nederland
Ingeborg Knapen Wijk bij Duurstede Nederland
senna van den braber Wijk bij duurstede Nederland
Colin Hazeleger Wijk bij Duurtede Nederland
Rosalie Draisma Wolfheze Nederland
Vivian Pieck Zeist Nederland
Patricia Alderhout Zeist Nederland
Adri Poortermans Zoetermeer Nederland
Janna Hulshof Zoutkamp Nederland