Erelijst – 2019 Week 10 – Souvenirs


Week 10 – Souvenirs

374 inzendingen
185 goede antwoorden

Het wekelijkse prijzenpakket van het Poëziepaleis gaat naar groep 6 van OBS Dirk van Dijk in Kampen.
Gefeliciteerd!

Dit overzicht is mensenwerk. Als je denkt dat je vergeten bent, kun je mailen met post@raadgedicht.nl.
Let op: als je naam of plaatsnaam ontbreekt, word je niet vermeld.
Als je individueel deelneemt, vul dan alléén de onderste helft van het formulier in!
De bovenste helft is voor groepen. Anders weten we niet of je als groep of als persoon meedoet.

Groepen met het goede antwoord

cbs De Triangel Aalten Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 2E Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 2B Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 2A Amersfoort Nederland
de Westwijzer plusklas middag Amstelveen Nederland
de Westwijzer Plusklas ochtend Amstelveen Nederland
Day a Week School de Ster Amsterdam Nederland
dayaweekschool TheoThijssen donderdag Amsterdam Nederland
DWS locatie Archipel 6,7,8 Amsterdam Nederland
obs Burght 6c Amsterdam Nederland
montessori school groep 7/8 bergen op zoom Nederland
OBBlaricum 5/6 HB Blaricum Nederland
Groen van Prinstererschool groep 6 Bunschoten Nederland
De Vlindertuin 8 Den Bosch Nederland
Bavinckschool 8 Den Haag Nederland
Chr. Dalton Basisschool ‘De Maten’ groep 6a Den Ham Nederland
O.b.s. de Inktvis Groep 7 Dirksland Nederland
obs dubbeldam 7a Dordrecht Nederland
Gomaruscollege Klas 1c Drachten Nederland
Gomaruscollege Klas 3c Drachten Nederland
Gomaruscollege Klas 1d Drachten Nederland
Gomaruscollege Klas 2d Drachten Nederland
Gomaruscollege Klas 3b Drachten Nederland
Christiaan Huygens CH6/7 Dronten Nederland
GBS De Triangel 6 Ede Nederland
Frits Philips hm1k Eindhoven Nederland
Frits Philips m1n Eindhoven Nederland
Nuborgh College Lambert Franckens H21LiekeLynn Elburg Nederland
kristalla uilenburcht Emmen Nederland
Ida Gerhardt Academie 1e Geldermalsen Nederland
Ida Gerhardt Academie 1b Geldermalsen Nederland
Morgenster plusklas Geldermalsen Nederland
Academie de Kunstbrug Woordatelier 2.4 Gent België
Koelmanschool Plusklas 7/8 Gorinchem Nederland
De Zevensprong 6A Ham België
Dominicus Savio 6c Harderwijk Nederland
Bornego College 8 plus groep Heerenveen Nederland
Elckerlyc 8 Heiloo Nederland
Obs De Kring 8B Hellevoetsluis Nederland
BS Dierdonk Groep 8B Leesmix Helmond Nederland
Bs. Dierdonk 8c Helmond Nederland
Bs. Dierdonk Groep 8, leesgroep Helmond Nederland
OBS ‘t Sch√∂ppert 8HB Hengelo Nederland
SFC 1A16 Heusden-Zolder België
VBS De Plein 6de leerjaar Holsbeek België
Vbs de Plein vijfde leerjaar Holsbeek Plein België
De Gouden Kraal. 7 en 8 Huizen Nederland
Franciscusschool 7A IJmuiden Nederland
obs It Tredde Sté groep 7/8 Jirnsum Nederland
CBS Het Stroomdal groep 5B Kampen Nederland
OBS Dirk van Dijk 6 Kampen Nederland
CSG Comenius Esdoorn 1B Leeuwarden Nederland
dalton de leeuwerik 8B leiderdorp Nederland
De Leeuwerik 8a Leiderdorp Nederland
OBS De Meerpaal Groep 8 Lemmer Nederland
Basisschool Bijeen, locatie Jozefschool Groep 7/8a Lichtenvoorde Nederland
De Stip 4B Linden België
IKC De Kindertuin groep 6/7 Maassluis Nederland
Sint-Michielsschool L4A Merelbeke België
ABS 5b Middelburg Nederland
Algemene Basisschool 5a Middelburg Nederland
Antoniusschool 8 Nieuw-Vennep Nederland
Het Fundament groep 7/8 Nieuwland Nederland
csg Reggesteyn A1B Nijverdal Nederland
csg Reggesteyn GA1A Nijverdal Nederland
Jozefschool IB Nootdorp Nederland
Sint-Jozefschool 6c Nootdorp Nederland
Willem Alexanderschool Leesgroep Herberg Oud-Beijerland Nederland
GBS SSW klas 6A Sint-Stevens-Woluwe België
Schans 4DE Sleeuwijk Nederland
csg Bogerman 1tn2 Sneek Nederland
csg Bogerman 1ag2 Sneek Nederland
csg Bogerman 1mv2 sneek Nederland
Groen van Prinsterer 6 Spakenburg Nederland
Lingecollege K1A Tiiel Nederland
MBS De Elzen 7/8C Tilburg Nederland
MBS De Elzen 7/8C Tilburg Nederland
Paulusschool 5a Utrecht Nederland
De Braskörf 7b Veendam Nederland
Bs Natuurlijk! 8a Venlo Nederland
CBS De Wegwijzer Plusklas 5 en 6 Wijk bij Duurstede Nederland
CBS De Wegwijzer Plusklas 7 Wijk bij Duurstede Nederland
CBS De Wegwijzer Plusklas 8 Wijk bij Duurstede Nederland
Het Anker 7/8 Explora Wijk bij Duurstede Nederland
Het Anker Explora 4/5/6 Wijk bij Duurstede Nederland
Andersenschool HB6 Woerden Nederland
DWS Groene Hart Aristoteles Woerden Nederland
DWS Groene Hart Einstein Woerden Nederland
CBS Het Baken Groep 7 Zaandam Nederland
De Rietvink 6/7B Zaandam Nederland
Oms Zeist Hbf Zeist Nederland
Musketier 8 zoetermeer Nederland
SO de Musketier Paars Zoetermeer Nederland

Individuele inzenders met het goede antwoord

Marianne Kamps Alkmaar Nederland
Mariëtte Dudink Alkmaar Nederland
Maaike Houtman Amerongen Nederland
Emma Lili van der Horst Amsterdam Nederland
Gert Rutten Amsterdam Nederland
Nicolien de Pater Amsterdam Nederland
Catalijn Willemsen Amsterdam Nederland
Marijke Plante Bovenkarspel Nederland
Karen Breda Nederland
Joke Wiers Capelle aan den IJssel Nederland
Marijn Keegel Connecticut Amerika
Felix Spanjaard Den Haag Nederland
Ina van der Werff Den Haag Nederland
Kathy Keijzer Den Haag Nederland
Margriet van Bebber Den Haag Nederland
Marijke Brinkman Den Haag Nederland
Marijne de waard Den-Haag Nederland
Jacqueline Raeven Diemen Nederland
Jacqueline Terwijn Doetinchem Nederland
Fenna Huijser Dordrecht Nederland
Joost Klootwijk Dordrecht Nederland
Lynn de Haas Dordrecht Nederland
Reynier van Lelieveld Dordrecht Nederland
Norma Meeuwissen Ede Nederland
Ronny Hendriks Ede Nederland
Thirza Gerritsen Ede Nederland
Esther de Haan Emmeloord Nederland
Joëlle cooreman Gent België
Dicky van Ruiven Goudswaard Nederland
Esmee Kok Goudswaard Nederland
Lisa Kok Goudswaard Nederland
Marcel Kok Goudswaard Nederland
Els Knol-Licht 75 Groningen Nederland
Anna Groeneveld Haarlem Nederland
Johanneke Duchatteau Haarlem Nederland
Laura Hisschemöller Haarlem Nederland
Melissa van Waarde Haarlem Nederland
Noah ßchroven Ham België
Willemoons Nora Ham België
Corien Haren Nederland
Freya Freeve Haren Nederland
Kaj Gerbrandy Heerenveen Nederland
Lynn van Haaster Henricuskade 111 Nederland
Anita Sindelka Hoogland Nederland
Els Rill IJmuiden Nederland
Fenna van Halsema Kampen Nederland
justin Duitman kampen Nederland
Petra Reumer-Baij Kampen Nederland
Arieke de Jong Leerbroek Nederland
Noushka Lammers Leeuwarden Nederland
linda de groot Leiden Nederland
Rixt Bosma Leiden Nederland
Vita metzlar Leiden Nederland
Lena Leuven België
Josephine Goyvaerts Lier België
Liset Janssen Maasbree Nederland
Dorine Aalbers Melagues Frankrijk
Sandra Govers New Jersey Amerika
Rhode van den Dool Nieuwland Nederland
Peter Zunneberg Nijmegen Nederland
Karin Wolf Oldebroek Nederland
Tiny la Roi Oss Nederland
Mariska Appel Piershil Nederland
jack dielhof Princeton Amerika
Aafke Bosma Rotterdam Nederland
Hidde Goosen Schipborg Nederland
Bo Heymans Sint-Niklaas België
Celina Sali Soest Nederland
Elianne Vergeer Soest Nederland
Emily de Boer Soest Nederland
Ilse schriek Soest Nederland
jasper van logtenstein Soest Nederland
Jayda Nieuwendam Soest Nederland
Léon Rutten Soest Nederland
Timo van de Wall Soest Nederland
Lasse Maathuis Soest Nederland
Carola Kerpel Spijkenisse Nederland
Maezon Ditewig Steenwijk Nederland
Jessica Oudhof Utrecht Nederland
Ronny Lommen Venlo Nederland
Hans van Kempen Voorburg Nederland
Marlijn van Kempen Voorburg Nederland
Casper Van Dijk West Terschelling Nederland
Myren van Dijk West Terschelling Nederland
Elise Schouten Wijk bij Duurstede Nederland
Malick Diawara wijk bij duurstede Nederland
Maria Eigenhuis Wijk bij Duurstede Nederland
Brigitte van baarle Wommelgem België
Patricia Alderhout Zeist Nederland
Adri Poortermans Zoetermeer Nederland
Janna Hulshof Zoutkamp Nederland
Tiemen Schutte Zuidlaren Nederland