Erelijst – 2019 Week 2 – Aan diggelen


Week 2 – Aan diggelen

579 inzendingen
165 goede antwoorden

Het wekelijkse prijzenpakket van het Poëziepaleis gaat naar groep 78C DoLa van De Elzen Montessoribasisschool in Tilburg.
Gefeliciteerd!

Dit overzicht is mensenwerk. Als je denkt dat je vergeten bent, kun je mailen met post@raadgedicht.nl.
Let op: als je naam of plaatsnaam ontbreekt, word je niet vermeld.
Als je individueel deelneemt, vul dan alléén de onderste helft van het formulier in! De bovenste helft is voor groepen. Anders weten we niet of je als groep of als persoon meedoet.

Scholen met het goede antwoord

Murmelliusgymnasium 1E Alkmaar Nederland
Murmelliusgymnasium 2A Alkmaar Nederland
OBS Nicolaas Beets 8a Alkmaar Nederland
basisschool De Telgenborch Drakensteijn, groep 3-4-5 Almelo Nederland
Het Erasmus g1a Almelo Nederland
Basisschool De Rank Groep 7B Alphen aan den Rijn Nederland
‘t Atrium HMS1F Amersfoort Nederland
de Westwijzer plusklas middag Amstelveen Nederland
Westwijzer Plusklas ochtend Amstelveen Nederland
2e Daltonschool groep 6 Amsterdam Nederland
Alan Turingschool Groep 4 Amsterdam Nederland
Barlaeus Gymnasium 1C Amsterdam Nederland
Day a Week School de Ster Amsterdam Nederland
DWS locatie Archipel 6,7,8 Amsterdam Nederland
Laterna Magica stamgroep meester Danny Amsterdam Nederland
Sint Antonius 7 Amsterdam Nederland
Day a week school Dinsdaggroep Amsterdam Nederland
Christelijk Lyceum Apeldoorn a1a Apeldoorn Nederland
Christelijk Lyceum Apeldoorn g1a Apeldoorn Nederland
Rennevoirt BB3 Berkel-Enschot Nederland
obs de Sterrekijker Groep 8b Beverwijk Nederland
Openbare basisschool Blaricum 56CHB Blaricum Nederland
Jenaplanschool Molenwijk Kleurrijke Papegaaien (6-7-8) Boxtel Nederland
NBS Boeimeer Groep 7 Breda Nederland
De Schatkist Groep 8 Budel Nederland
KC de Haren 7b Den Bosch Nederland
KC Meander 7/8b Den Bosch Nederland
LW Beekmanschool 7A Den Bosch Nederland
LW Beekmanschool 5A Den Bosch Nederland
Kindcentrum Bamboe 7C Den Haag Nederland
Annie M.G. Schmidtschool Den Haag Nederland
LW Beekmanschool 7B Den-Bosch Nederland
De Wilhelminaschool 5A Doetinchem Nederland
De Zonneboom 7 en 8 Doetinchem Nederland
Wilhelminaschool groep 5/6 (Maartje/Corine) Doetinchem Nederland
Gomarus College Klas 2a Drachten Nederland
Gomarus College Klas 1a Drachten Nederland
Gomarus College Klas 1b Drachten Nederland
De Vlinderboom 6 Ede Nederland
De Vlinderboom 8 Ede Nederland
kristalla uilenburcht Emmen Nederland
Obs de Esmarke groep 6a Enschede Nederland
Obs De Esmarke Groep 6b Enschede Nederland
Christoffelschool 8B Gendringen Nederland
Nassauschool 8b Groningen Nederland
ODS de Starter 8a Groningen Nederland
Koorschool Haarlem 6b/7 Haarlem Nederland
basisschool Sint Maarten groep 7/8 Halsteren Nederland
Dominicus Savio 6c Harderwijk Nederland
De Zaaier Groep 6 Hattem Nederland
Bornego College 1L Heerenveen Nederland
Het Palet groep 6BH Hellevoetsluis Nederland
obs de Wateringe 6/7/8 rood Hellevoetsluis Nederland
t Schoppert Groep 8HB Hengelo Nederland
De Gouden Kraal. 7 en 8 Huizen Nederland
CBS Het Stroomdal groep 5B Kampen Nederland
bs Steltloper 8 Kerkrade Nederland
Larense Montessorischool groep 5/6 (Maartje/Corine) Laren Nederland
cbs Van Panhuys 8 Leek Nederland
CSG Comenius Esdoorn Brugklas 1AXL Leeuwarden Nederland
Pi de Brug Catamaran leiden Nederland
Daltonschool De Leeuwerik 7A Leiderdorp Nederland
Daltonschool de Leeuwerik Groep 7B Leiderdorp Nederland
Het Schateiland groep 6/7 Lekkerkerk Nederland
OBS De Meerpaal 8 Lemmer Nederland
obs Tweespan Groep 8 Lemmer Nederland
Tweespan 6 Lemmer Nederland
Basisschool BijEen locatie Sint Jozefschool groep 7/8 a Lichtenvoorde Nederland
Sint-Ursula  Klim op 4B Lier België
IKC De Kindertuin Groep 6/7 Maassluis Nederland
CBS de Ark groep 7/8 Meeuwen Nederland
Sint-Michielsschool L4A Merelbeke België
Onder de Wieken groep 7/8 Meterik Nederland
ABS 5b Middelburg Nederland
Daltonschool CBS Het Kompas groep 6/7/8 Nieuwleusen Nederland
csg Reggesteyn H1A Nijverdal Nederland
csg Reggesteyn GA1A Nijverdal Nederland
csg Reggesteyn A3B Nijverdal Nederland
De Waterwilg Kangoeroegroep 7 Nootdorp Nederland
De Waterwilg Kangoeroegroep 8 Nootdorp Nederland
De Waterwilg Kangoeroegroep 6 Nootdorp Nederland
De Waterwilg Kangoeroegroep 5 Nootdorp Nederland
Nuborgh College Veluvine VA25 Nunspeet Nederland
Tcc de Thij 2kt1 Oldenzaal Nederland
Guido de Bres 8B Ommen Nederland
Guido de Bres 8A Ommen Nederland
De Marlijn 7DM oosterbeek Nederland
CNS de Nieuwe Weg 7 Oostvoorne Nederland
De Meulenrakkers 7A Ossendrecht Nederland
Willem Alexanderschool leesgroep Herberg Oud-Beijerland Nederland
Waalca+B1:E115mpus waal 4 s-Gravenzande Nederland
Obs. Schengehof groep 7/8 S-Heer Arendskerke Nederland
De Dobbelsteen 6-7A Sevenum Nederland
De Dobbelsteen 6-7B Sevenum Nederland
de Horizon 8a en 8b Sevenum Nederland
csg Bogerman brugklas 1at1 Sneek Nederland
Clausschool Kwadraat  7 Steenwijk Nederland
KC Claus/Kwadraat 5 en 7 en 8 Steenwijk Nederland
De Elzen Montessoribasisschool 78C DoLa Tilburg Nederland
Christelijk Gymnasium Utrecht G1D Utrecht Nederland
Christelijk Gymnasium Utrecht G1F Utrecht Nederland
Fioretti College M2c Veghel Nederland
Fioretti College K2d Veghel Nederland
Obs de Kroosduiker groep 6/7 Westzaan Nederland
CBS De Wegwijzer Plusklas 5 en 6 Wijk bij Duurstede Nederland
CBS De Wegwijzer Plusklas 7 Wijk bij Duurstede Nederland
CBS De Wegwijzer Plusklas 8 Wijk bij Duurstede Nederland
Het Anker Explora middenbouw Wijk bij Duurstede Nederland
Andersenschool HB6 Woerden Nederland
Jan Ligthartschool 7 Woudenberg Nederland
Obs De Baayaert 8 Wouw Nederland
De Rietvink 6/7B Zaandam Nederland
RKBS De Rietvink 7A Zaandam Nederland
RKBS De Rietvink Groep 8A Zaandam Nederland
De Vijverburgh 8 Zoetermeer Nederland

Individuele inzenders met het goede antwoord

Wolke Dieperink Amerongen Nederland
Paulien Huijers Amsterdam Nederland
Maria van der Grift Amsterdam Nederland
anne de vries Assen Nederland
Bianca Antonissen Assen Nederland
Wanda Colijn Bergen Nederland
Marijke Plante Bovenkarspel Nederland
Karen Breda Nederland
Annet van Winden Capelle aan den IJssel Nederland
Gijs Raymaekers Cothen Nederland
Fenne Bolland Cothen Nederland
Kathy Keijzer Den Haag Nederland
kianafrijhoff Dordrecht Nederland
Ayana Hamerslag Dordrecht Nederland
Norma Meeuwissen Ede Nederland
Ingeborg Kaandorp Elst Nederland
Mirjam Bisschop Enschede Nederland
Inge Vermaas Groningen Nederland
Clarissa Hagenouw Groningen Nederland
Henny Veenstra Groningen Nederland
Melissa van Waarde Haarlem Nederland
Corien Haren Nederland
Petra Reumer-Baij Kampen Nederland
Tjeerd Reitsma Leiden Nederland
Vita metzlar Leiden Nederland
Liset Janssen Maasbree Nederland
Jolande Cornelisse Midwolda Nederland
Karin Knegt Nieuwegein Nederland
Joanne Polinder Nunspeet Nederland
Jolanda Geerts Rosmalen Nederland
Sacha van der Mast Rotterdam Nederland
Robin Vogelaar Steenwijk Nederland
Coen ten Berge Steenwijk Nederland
Renske Postel Steenwijk Nederland
Sven Boelm Steenwijk Nederland
Maezon Ditewig Steenwijk Nederland
Ruth Nieuwenhuizen Utrecht Nederland
Ineke Ludikhuize Utrecht Nederland
Megan Snelders Vleuten (Bundelzwam 28) Nederland
Marlijn van Kempen Voorburg Nederland
Jelka Rietbroek Voorschoten Nederland
Judy Elfferich Vught Nederland
Ton Van den Born Wageningen Nederland
Ingeborg Knapen Wijk bij Duurstede Nederland
Colin Hazeleger Wijk bij Duurstede Nederland
Lizanne den Breejen Wijk bij Duurstede Nederland
Dieter Joustra Wijk bij Duurstede Nederland
Senna van den Braber Wijk bij Duurstede Nederland
Duko Hagelaar Wijk bij Duurstede Nederland
Janna Hulshof Zoutkamp Nederland