Erelijst – 2019 Week 5 – Weg


Week 5 – Weg

637 inzendingen
100 goede antwoorden

Het wekelijkse prijzenpakket van het Poëziepaleis gaat naar groep 5/6 van De Wegwijzer in Kampen.
Gefeliciteerd!

Dit overzicht is mensenwerk. Als je denkt dat je vergeten bent, kun je mailen met post@raadgedicht.nl.
Let op: als je naam of plaatsnaam ontbreekt, word je niet vermeld.
Als je individueel deelneemt, vul dan alléén de onderste helft van het formulier in! De bovenste helft is voor groepen. Anders weten we niet of je als groep of als persoon meedoet.

Scholen met het goede antwoord

obs nicolaas beets 8a Alkmaar Nederland
De Telgenborch Borg Ewsum (groep 6/7/8) Almelo Nederland
De Telgenborch 3-4-5 Drakensteijn Almelo Nederland
Derank 7b Alphen a/d rijn Nederland
Basisschool De Rank Groep 7B Alphen aan den Rijn Nederland
de rank groep 7b Alphen aan den Rijn Nederland
2e Daltonschool groep 6 Amsterdam Nederland
Day a Week School de Ster Amsterdam Nederland
Day a weekschool Theo thijssenschool dinsdaggroep Amsterdam Nederland
OB Blaricum 6/7 C Blaricum Nederland
Openbare basisschool Blaricum 56CHB Blaricum Nederland
Europese School Brussel II S2 (brugklas) Brussel België
plusklas culemborg oost 6 en 7 Culemborg Nederland
OBS Kolmenscate 6A Deventer Nederland
Wilhelminaschool 5A Doetinchem Nederland
Gomarus College Klas 2a Drachten Nederland
Gomarus College Klas 1a Drachten Nederland
Gomarus College Klas 1b Drachten Nederland
Frits Philips m1n Eindhoven Nederland
Frits Philips hm1k Eindhoven Nederland
Drakensteyn 5a Enschede Nederland
Obs de Esmarke groep 6a Enschede Nederland
Obs De Esmarke Groep 6b Enschede Nederland
OBS Buten de Poorte Groep 7/8 Goedereede Nederland
obs De Cirkel 8A Haarlem Nederland
De Zaaier Groep 6 Hattem Nederland
Horsthoekschool groep 5 Heerde Nederland
Bornego College 2K Heerenveen Nederland
Bornego College 1L Heerenveen Nederland
OBS ‘t Sch√∂ppert 8HB Hengelo Nederland
DE Caleidoscoop 7 Hoofddorp Nederland
De Wegwijzer Groep 5/6 Kampen Nederland
Het Schateiland Groep 6/7 lekkerkerk Nederland
De Stip Linden L6A Linden België
De Stip Linden 4A Linden België
IKC De Kindertuin Groep 6/7 Maassluis Nederland
ABS 5b Middelburg Nederland
Algemene Basisschool 5a Middelburg Nederland
Rehobothschool Naarden 8 Naarden Nederland
De Trompetvogel 7 Nieuwegein Nederland
Het Fundament Groep 7/8 Nieuwland Nederland
De Waterwilg Kangoeroegroep 6 Nootdorp Nederland
Sint-Jozefschool 6D Nootdorp Nederland
Sint-Jozefschool 6c Nootdorp Nederland
WaterWilg 7C Nootdorp Nederland
Twents Carmel College de Thij 2KT2 Oldenzaal Nederland
De Meulenrakkers 7A Ossendrecht Nederland
Stapelhof Groep 7/8 Renesse Nederland
GBS Sint-Stevens-Woluwe klas 6A Sint-Stevens-Woluwe België
Bogerman 1ha2 Sneek Nederland
bogerman 1mv2 Sneek Nederland
Mgr. Bekkersschool 5B Spijkenisse Nederland
sbo de Dolfijn Groep 7/8 Uithoorn Nederland
pcbs ‘t Mozaiek 8 Vaassen Nederland
Ds van maasschool 6 Wapenveld Nederland
OBS Willespoort 8 Wilnis Nederland
SO de Musketier Paars Zoetermeer Nederland
CKC Het Stroomdal 8 Zuidlaren Nederland

Individuele inzenders met het goede antwoord

Ties Simons Alkmaar Nederland
Marin Bruin Alkmaar Nederland
Zifio Witte Alkmaar Nederland
Evy Saarloos Almere Nederland
Laura Van Kempen Culemborg Nederland
roumaissa badaoui Culemborg Nederland
Laura Culemborg Nederland
Joris Lindhoud Dordrecht Nederland
Arwin Boere Dordrecht Nederland
Todd Dekker Dordrecht Nederland
Tamar Hoogeveen Dordrecht Nederland
Floris Kruijsen Dordrecht Nederland
Annabel van dijk Dordrecht Nederland
Reynier van Lelieveld Dordrecht Nederland
Floris Kruijsen Dordrecht Nederland
Tamar Hoogeveen Dordrecht Nederland
Felien Kenens Ham België
nadiane appeldoorn Maurik Nederland
Linde Dijkema Midlaren Nederland
gino riksen Nieuwland Nederland
Sifra Wisse Nieuwland Nederland
Marit Kok Nieuwland Nederland
Mark de Bruijn Nieuwland Nederland
Tigo Burggraaf Nieuwland Nederland
Rhodé van den Dool Nieuwland Nederland
Marit Kok Nieuwland Nederland
samhijkoop Nieuwland Nederland
SildeLeeuw Nieuwland Nederland
Annelin van der ham Nieuwland Nederland
Sem Baars Nieuwland Nederland
Joanne Polinder Nunspeet Nederland
Mariska Appel Piershil Nederland
Jolanda Geerts Rosmalen Nederland
Sophie Spijk Nederland
Camiel Vogel Tjallebert Nederland
Julia Bulthuis Tynaarlo Nederland
Lucas Smit Uithoorn Nederland
Ilse Kamphuis Zuidlaren Nederland
Lieke de Boer Zuidlaren Nederland
Tristan Kliphuis Zuidlaren Nederland
Anne Mette Zuidlaren Nederland
Bram Leffers Zuidlaren Nederland