Erelijst – 2019 Week 7 – Zondagmiddag


Week 7 – Zondagmiddag

199 inzendingen
152 goede antwoorden

Het wekelijkse prijzenpakket van het Poëziepaleis gaat naar Groep 7A van De Lingelaar in Arnhem.
Gefeliciteerd!

Dit overzicht is mensenwerk. Als je denkt dat je vergeten bent, kun je mailen met post@raadgedicht.nl.
Let op: als je naam of plaatsnaam ontbreekt, word je niet vermeld.
Als je individueel deelneemt, vul dan alléén de onderste helft van het formulier in! De bovenste helft is voor groepen. Anders weten we niet of je als groep of als persoon meedoet.

Scholen met het goede antwoord

OBS Nicolaas Beets 8a Alkmaar Nederland
Vrijeschool 7 Almelo Nederland
De lingelaar 7a Arnhem Nederland
Kindcentrum De Eshorst 4a Beilen Nederland
De Driemaster Loodsen (groep 7) Bergen op Zoom Nederland
Montessori school groep 7/8 Bergen op zoom Nederland
Noordster 8 Bergen op zoom Nederland
Rennevoirt BB3 Berkel-Enschot Nederland
Europese School Brussel II S2 (brugklas) Brussel België
Bussumse Montessorischool Bovenbouw Bussum Nederland
KC Meander 5/6a Den Bosch Nederland
Basisschool De Vlindertuin 8 Den Bosch Nederland
LW Beekmanschool 7a Den Bosch Nederland
LW Beekmanschool 5b Den Bosch Nederland
LW Beekmanschool 7B Den Bosch Nederland
Waalcampus waal 4 Den Haag Nederland
Kindcentrum Bamboe 7C Den Haag Nederland
De Wilhelminaschool 5a Doetinchem Nederland
Frits Philips m1n Eindhoven Nederland
Frits Philips m1m Eindhoven Nederland
Frits Philips hm1k Eindhoven Nederland
GBS Evergem 3A Evergem België
Academie de Kunstbrug Woordatelier 2.4 Gent België
ODS de Starter 8a Groningen Nederland
BS De Klimop 6de leerjaar Ham België
De Zevensprong 6A Ham België
De Zevensprong 6B Ham België
BS Dierdonk Groep 8B Leesmix Helmond Nederland
BS Dierdonk Groep 8, leesgroep Helmond Nederland
OBS ‚’t Schöppert 8HB Hengelo Nederland
VBS de plein groep L4 Holsbeek België
VBS De Plein vijfde leerjaar Holsbeek Plein België
Ikc Wereldwijs groep 7/8 Hoofddorp Nederland
De Tandem Bovenbouw IJsselstein Nederland
Obs Dirk van Dijk 6a Kampen Nederland
BS Steltloper 8 Kerkrade Nederland
miniMAKZ De Panterklas Knokke-Heist België
Eijkhagen school havo 4 Landgraaf Nederland
OBS Tweespan Groep 8 Lemmer Nederland
De STip Linden L6A Linden België
GBS De Stip Linden L5A Linden België
Maricolen Maldegem team 2.7 Maldegem België
Sint-Michielsschool L4A Merelbeke België
ABS 5b Middelburg Nederland
ABS 5a Middelburg Nederland
Nehalennia, Breeweg H1C Middelburg Nederland
BS De Akker 7a Nijmegen Nederland
Sint Jozefschool Nootdorp IB Nootdorp Nederland
De Marlijn 7DM Oosterbeek Nederland
De Meulenrakkers 7A Ossendrecht Nederland
Kawama 7A Purmerend Nederland
OBS de Reigersberg groep 5/6 Rilland Nederland
OMBS Ziezo onderbouw Wendy Roosendaal Nederland
Obs Schengehof groep 7/8 S-Heer Arendskerke Nederland
GBS Sint-Stevens-Woluwe klas 6A Sint-Stevens-Woluwe België
Lingecollege K1A Tiel Nederland
De Braskörf 7b Veendam Nederland
Bs Natuurlijk! 8a Venlo Nederland
Obs De Baayaert 8 Wouw Nederland
Oms Griffesteijn Hbf Zeist Nederland
De Neerhof groep 8B Zevenbergen Nederland

Individuele inzenders met het goede antwoord

Angelique Tuinman Akkrum Nederland
Paulien Huijers Amsterdam Nederland
Nicolien de Pater Amsterdam Nederland
Harald Ebes Amsterdam Nederland
Sophie de Witte Amsterdam Nederland
Hilda Venhuizen Balkbrug Nederland
Gertruud Hoff Bergen op Zoom Nederland
Colette Bax Berlicum Nederland
Stephanie van Altena Beusichem Nederland
Marijke Plante Bovenkarspel Nederland
Karen Breda Nederland
Karin Koelewijn Bunschoten Nederland
Joke wiers Capelle aan den IJssel Nederland
Marijn Keegel Connecticut Amerika
Wies Duits Culemborg Nederland
Ina Den Haag Nederland
Kathy Keijzer Den Haag Nederland
Willem van Prooijen Den Haag Nederland
Marijke Brinkman Den Haag Nederland
Astrid Kaan Den Oever Nederland
Marie Everard Die ( Drôme) Frankrijk
Jacqueline Terwijn Doetinchem Nederland
Lotte van Loon Doetinchem Nederland
Norma Meeuwissen Ede Nederland
Eline van der Lee Ede Nederland
Mirjam zwaan Eiteren Nederland
Esther de Haan Emmeloord Nederland
Riet Wille Gent België
Dicky van Ruiven Goudswaard Nederland
Marcel Kok Goudswaard Nederland
Lisa Kok Goudswaard Nederland
Sandra Kok Goudswaard Nederland
Esmee Kok Goudswaard Nederland
Marieke Reijenga Groningen Nederland
Inge Vermaas Groningen Nederland
Johanneke Duchatteau Haarlem Nederland
Melissa van Waarde Haarlem Nederland
Marjan Boneschansker Haarlem Nederland
Corien Haren Nederland
Sytske Kan Heerenveen Nederland
Kaj Gerbrandy Heerenveen Nederland
Lars Depla Holsbeek België
Els Rill IJmuiden Nederland
Esme Drenth Kampen Nederland
Zus van Lam Leeuwarden Nederland
Vita metzlar Leiden Nederland
Lotte Verboom Leiden Nederland
Casper Hoogenboezem Lekkerkerk Nederland
Marieke Sijbrandij Lochem Nederland
Liset Janssen Maasbree Nederland
Dorine Aalbers Melagues Frankrijk
Sandra Govers New Jersey Amerika
Daniek Voerman Nieuwendijk Nederland
Peter Zunneberg Nijmegen Nederland
Linda Vogelesang Nijmegen Nederland
Marco Krijger Noordwijk Nederland
Diana v Gorp Oisterwijk Nederland
Levi Schutte Ommen Nederland
Titus le Clercq Oosterbeek Nederland
Tiny la Roi Oss Nederland
Astrid Reijman Oudenbosch Nederland
Fien v dam Ouderkerk ad IJssel Nederland
Mariska Appel Piershil Nederland
Joke Kuijpers Pijnacker Nederland
Aafke Bosma Rotterdam Nederland
Maysa Chouaibi Rotterdam Nederland
Benjamin Sieben Rotterdam Nederland
Bianca van Assendelft Rotterdam Nederland
Benjamin de Ridder S-Hertogenbosch Nederland
Dineke Mandemaker Schiermonnikoog Nederland
Carola Kerpel Spijkenisse Nederland
Lucas Smit Uithoorn Nederland
Jessica Oudhof Utrecht Nederland
Marijke Vos Vlagtwedde Nederland
Harry Simonis Voorburg Nederland
Marlijn van Kempen Voorburg Nederland
Inger Bos Voorschoten Nederland
Jelka Rietbroek Voorschoten Nederland
Judy Elfferich Vught Nederland
Annie van Gansewinkel Wageningen Nederland
Ton Van den Born Wageningen Nederland
Thea Kerstholt Wehe-den hoorn Nederland
Myren van Dijk West Terschelling Nederland
Maria Eigenhuis Wijk bij Duurstede Nederland
Carla Kenbeek Wilnis Nederland
Wietse Lokerse Wissenkerke Nederland
Adri Poortermans Zoetermeer Nederland
Ellen van Rossum Zoetermeer Nederland
Janna Hulshof Zoutkamp Nederland
Bente Zwolle Nederland
Jaap van Driezum Zwolle Nederland