Erelijst – 2019 Week 8 – Wakker


Week 8 – Wakker

442 inzendingen
239 goede antwoorden

Het wekelijkse prijzenpakket van het Poëziepaleis gaat naar groep 7/8 van BS Oosterburcht in Oosterland.
Gefeliciteerd!

Dit overzicht is mensenwerk. Als je denkt dat je vergeten bent, kun je mailen met post@raadgedicht.nl.
Let op: als je naam of plaatsnaam ontbreekt, word je niet vermeld.
Als je individueel deelneemt, vul dan alléén de onderste helft van het formulier in!
De bovenste helft is voor groepen. Anders weten we niet of je als groep of als persoon meedoet.

Groepen met het goede antwoord

cbs De Triangel Aalten Nederland
Murmellius Gymnasium 1A Alkmaar Nederland
Murmellius Gymnasium 2B Alkmaar Nederland
Murmellius Gymnasium 2A Alkmaar Nederland
OBS Nicolaas Beets 8a Alkmaar Nederland
De Telgenborch Borg Ewsum (groep 6/7/8) Almelo Nederland
Het Erasmus g1a Almelo Nederland
Pcb De Mare 7c/8a Almelo Nederland
CNS d’Uylenborch Groep 6a Almkerk Nederland
Uylenborch 6a Almkerk Nederland
Basisschool De Rank Groep 7B Alphen aan den Rijn Nederland
‘t Atrium HMS1F Amersfoort Nederland
Gymnasium Amersfoort JvO 1A Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 2E Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 2B Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 2A Amersfoort Nederland
de Westwijzer plusklas middag Amstelveen Nederland
de Westwijzer Plusklas ochtend Amstelveen Nederland
2e Daltonschool groep 8 Amsterdam Nederland
2e Daltonschool groep 6 Amsterdam Nederland
Day a Week School de Ster Amsterdam Nederland
Day a Weekschool lokatie Theo Thijssen dinsdaggroep Amsterdam Nederland
dayaweekschool TheoThijssen donderdag Amsterdam Nederland
de kinderboom groep 8 Amsterdam Nederland
DWS Archipel 6,7,8 Amsterdam Nederland
Ir. Lely Lyceum Kopklas Amsterdam Nederland
Laterna Magica stamgroep meester Danny Amsterdam Nederland
Day a week school Locatie Klaverblad Groep 5, 6 , 7, 8 Amsterdam Nederland
Christelijk Lyceum Apeldoorn b1f Apeldoorn Nederland
Jps de Bijenkorf Plusgroep Middenbouw Assendelft Nederland
CBS De Vrijenburg groep 6/7 Barendrecht Nederland
Montessori school groep 7/8 bergen op zoom Nederland
Rennevoirt BB3 Berkel-Enschot Nederland
obs de Sterrekijker Groep 8b Beverwijk Nederland
Openbare Basisschool Blaricum groep 5/6 Blaricum Nederland
Groen van Prinstererschool groep 6 Bunschoten Nederland
KWC BK2 Culemborg Nederland
ORS Lek en Linge B1V Culemborg Nederland
KC de Haren 7b Den Bosch Nederland
LW Beekmanschool 5A Den Bosch Nederland
Basisschool De Vlindertuin groep 8 Den Bosch Nederland
Kc meander 7/8a Den Bosch Nederland
LW Beekmanschool 7B Den Bosch Nederland
Gymnasium Haganum 1B Den Haag Nederland
Kindcentrum Bamboe 7C Den Haag Nederland
PC Daltonschool De Maten 6b Den Ham Nederland
Gomaruscollege Drachten Klas 1c Drachten Nederland
Gomaruscollege Drachten Klas 1d Drachten Nederland
Gomaruscollege Drachten Klas 2d Drachten Nederland
Gomaruscollege Drachten Klas 3b Drachten Nederland
OBS Drieborg groep 7/8 Drieborg Nederland
Christiaan Huygens CH 6/7 Dronten Nederland
De Vlinderboom 6 Ede Nederland
De Vlinderboom 8 Ede Nederland
GBS De Triangel 6 Ede Nederland
Nuborgh College Lambert Franckens H21 Elburg Nederland
Obs De Esmarke groep 6a Enschede Nederland
Obs De Esmarke Groep 6b Enschede Nederland
Ida Gerhardt Academie 1c Geldermalsen Nederland
Ida Gerhardt Academie 1a Geldermalsen Nederland
Ida Gerhardt Academie 1b Geldermalsen Nederland
Koelmanschool Plusklas 5/6 Gorinchem Nederland
Koelmanschool Plusklas 7/8 Gorinchem Nederland
Koelmanschool Plusklas 4/5 Gorinchem Nederland
Nassauschool 8b Groningen Nederland
ODS de Starter 8a Groningen Nederland
obs de Twa Fisken 8b Grou Nederland
Dominicus Savio Groep 6c Harderwijk Nederland
Bornego College 2L Heerenveen Nederland
Bornego College 1K Heerenveen Nederland
Elckerlyc 8 Heiloo Nederland
Elckerlyc 7 Heiloo Nederland
Obs De Kring Groep 8B Hellevoetsluis Nederland
obs de Wateringe 6/7/8 rood Hellevoetsluis Nederland
OBS de Wateringe 6/7/8 groen Hellevoetsluis Nederland
BS Dierdonk Groep 8B Leesmix Helmond Nederland
BS Dierdonk 8c Helmond Nederland
BS Dierdonk Groep 8, leesgroep Helmond Nederland
OBS ‘t Schöppert 8HB Hengelo Nederland
Montessorischool-centrum groep 3/4/5 Hilversum Nederland
Wilhelminaschool 8A Hilversum Nederland
Klavertje vier 6C Hoofddorp Nederland
De Ceder 7 Hoorn Nederland
Origon groep 7 IJmuiden Nederland
De Tandem Bovenbouw IJsselstein Nederland
obs It Tredde Stee groep 7/8 Jirnsum Nederland
CBS Het Stroomdal groep 5B Kampen Nederland
Ichthus College 2TL Kampen Nederland
OBS Dirk van Dijk 6a Kampen Nederland
Van Lodenstein College Klas 1VB Kesteren Nederland
Van Lodenstein College Klas 1KB Kesteren Nederland
GO! miniMAKZ De Panterklas Knokke-Heist België
Larense Montessorischool 5/6 Corine Laren Nederland
CSG Comenius Esdoorn 1AXL Leeuwarden Nederland
VS Mareland Groep 7 (Klas 5) Leiden Nederland
Het Schateiland Groep 6/7 Lekkerkerk Nederland
OBS De Meerpaal 8 Lemmer Nederland
Basisschool Bijeen, locatie Jozefschool 7/8a Lichtenvoorde Nederland
IKC De Kindertuin groep 6/7 Maassluis Nederland
Onder de Wieken Groep 7/8 Meterik Nederland
ABS 5b MIddelburg Nederland
Rehobothschool Naarden 8 Naarden Nederland
Antoniusschool Kalslagerring 6 Nieuw-Vennep Nederland
De Trompetvogel 7 Nieuwegein Nederland
Het Fundament Groep 7/8 Nieuwland Nederland
BS De Akker 7a Nijmegen Nederland
Sint-Jozefschool 6c Nootdorp Nederland
Sint-Jozefschool 6D Nootdorp Nederland
Nuborgh College Veluvine VA25 Nunspeet Nederland
De Marlijn 7DM Oosterbeek Nederland
Oosterburcht Groep 7 en 8 Oosterland Nederland
De Meulenrakkers 7A Ossendrecht Nederland
Willem Alexanderschool Leesgroep Herberg Oud-Beijerland Nederland
CBS De Bongerd groep 8 groep 8 Ridderkerk Nederland
OBS de Reigersberg groep 5/6 Rilland Nederland
ombs Ziezo onderbouw Wendy Roosendaal Nederland
Dominicusschool 6 Rotterdam Nederland
De Rank Hommelgroep s-Gravenpolder Nederland
Waalcampus Waal 4 s-Gravenzande Nederland
Schans 3B Sleeuwijk Nederland
Gelinckschool Spijkenisse Sein Spijkenisse Nederland
Mgr. Bekkersschool 5B Spijkenisse Nederland
KC Claus/kwadraat 5,7,8 Steenwijk Nederland
Lingecollege K1A Teiel Nederland
RSG Ter Apel B1A Ter Apel Nederland
RSG Ter Apel B1B Ter Apel Nederland
De Elzen Montessoribasisschool 78C DoLa Tilburg Nederland
sbo de Dolfijn groep 7/8 Uithoorn Nederland
De Achtbaan 5A Utrecht Nederland
Paulusschool 5a Utrecht Nederland
Pcbs ‘t Mozaiek Vaassen Nederland
Obs de Braskörf Groep 7b Veendam Nederland
Winkler Prins H1A Veendam Nederland
Winkler Prins V1B Veendam Nederland
Bs Natuurlijk! 8a Venlo Nederland
De Hoge Voorde 6A Vorden Nederland
De Hoge Voorde 7B Vorden Nederland
Dick Brunaschool 3A Waddinxveen Nederland
De Nijenoord groep 6/7 Wageningen Nederland
Ds van maasschool 6 Wapenveld Nederland
Het Anker Explora 4/5/6 Wijk bij Duurstede Nederland
Het Anker groep 7/8 Wijk bij Duurstede Nederland
Andersenschool HB6 Woerden Nederland
DWS Groene Hart Descartes Woerden Nederland
DWS Groene hart Aristoteles Woerden Nederland
DWS Groene Hart Einstein Woerden Nederland
Regenboog 8c Woerden Nederland
Jan Ligthartschool groep 7 Woudenberg Nederland
Obs De Baayaert groep 8 Wouw Nederland
De Rietvink 6/7B Zaandam Nederland
obs Herman Gorter 8B Zaandam Nederland
CKC het Stroomdal groep 8 Zuidlaren Nederland

Individuele inzenders met het goede antwoord

Mochmed Hakkan Alkmaar Nederland
Ise de Lange Alkmaar Nederland
Ise James Alkmaar Nederland
Mila James Alkmaar Nederland
Mariëtte Dudink Alkmaar Nederland
Evy Saarloos Almere Nederland
Sara De Lodder Ameide Nederland
Maaike Houtman Amerongen Nederland
Anna Ginsel Amstelveen Nederland
Veerle Nulle Amsterdam Nederland
Nicolien de Pater Amsterdam Nederland
Harald Amsterdam Nederland
Marijke Plante Bovenkarspel Nederland
Lieke Koelewijn Bunschoten Nederland
Annet van Winden Capelle aan den IJssel Nederland
Kathy Keijzer Den Haag Nederland
Ina van der Werff Den Haag Nederland
Willem van Prooijen Den Haag Nederland
Merel Bakker Den Ham Nederland
jill de jong Dordrecht Nederland
jonas zebel Dordrecht Nederland
Mirelle Haarhuis Geesteren Nederland
Esmee Kok Goudswaard Nederland
Clarissa Groningen Nederland
Marieke Groningen Nederland
Inge Vermaas Groningen Nederland
Gera Haarlem Nederland
Melissa van Waarde Haarlem Nederland
Johanneke Duchatteau Haarlem Nederland
Suzanne de Haas Haarlem Nederland
Els Rill IJmuiden Nederland
Marin ellenbroek Ijselstein Nederland
Roosmarijn van de Vosse Kampen Nederland
Wesley frijlink Kampen Nederland
Petra Reumer Kampen Nederland
Michelle Aufdenkamp Landgraaf Nederland
Zus van Lam Leeuwarden Nederland
Elettra Furano Leiden Nederland
Geja van der Nagel Leiden Nederland
Casper Hoogenboezem Lekkerkerk Nederland
Rani Baetens Lokeren België
Anneke van elburg Maarssen Nederland
Liset Janssen Maasbree Nederland
Daniek Voerman Nieuwendijk Nederland
Peter Zunneberg Nijmegen Nederland
Marco Krijger Noordwijk Nederland
Mariska Appel Piershil Nederland
Ange De Wulf Ramsel België
Fiene de Vries Rijswijk Nederland
Jeanine van Rooij Roosendaal Nederland
Jolanda Geerts Rosmalen Nederland
Aafke Bosma Rotterdam Nederland
Anne Altheer-Noppers Rotterdam Nederland
Aleida Blom Schiermonnikoog Nederland
Carola Kerpel Sijkenisse Nederland
Elianne Vergeer Soest Nederland
Léon Rutten Soest Nederland
Jayda Nieuwendam Soest Nederland
llse Schriek Soest Nederland
Timo van de Wall Soest Nederland
jasper van logtenstein Soest Nederland
Irsa Markus Soest Weegbreestraat 84 Nederland
Puk Jager Tiel Nederland
Jesse Folkers Veendam Nederland
Marlijn van Kempen Voorburg Nederland
Jelka Rietbroek Voorschoten Nederland
Judy Elfferich Vught Nederland
Ton Van den Born Wageningen Nederland
Thea Kerstholt Wehe-den Hoorn Nederland
Myron van Dijk West Terschelling Nederland
Maria Eigenhuis Wijk bij Duurstede Nederland
Sanne Gaastra Zaandam Nederland
Janna Hulshof Zoutkamp Nederland
Edzard Hut Zuidlaren Nederland
Sven Schoon Zuidlaren Nederland
Florance Haverdings Zuidlaren Nederland
Maya Williams Zuidlaren Nederland
Tycho vanderwijk Zuidlaren Nederland
Florine Tuik Zuidlaren Nederland
Yara Muller zuidlaren Nederland
Leah Zuidlaren Nederland
Jackie hoving Zuidlaren Nederland
Anne mette Doornbos Zuidlaren Nederland
Karam Ishaq Zuidlaren Nederland
Pim Pelgrims Zuidlaren Nederland
Judah van de Bijl Zuidlaren Nederland
Bram Leffers Zuidlaren Nederland