Erelijst – 2020 Week 1 – Bananenblues


Week 1 – Bananenblues

554 inzendingen
79 goede antwoorden (Let op: je mag maar één keer raden. Als je meerdere keren instuurt, telt het niet mee.)

Het wekelijkse prijzenpakket van het Poëziepaleis gaat naar groep 5 van KC Heidepark in Lemelerveld.
Gefeliciteerd!

Dit overzicht is mensenwerk. Als je denkt dat je vergeten bent, kun je mailen met post@raadgedicht.nl.
Let op: als je naam of plaatsnaam ontbreekt, word je niet vermeld.
Als je individueel deelneemt, vul dan alléén de onderste helft van het formulier in!
De bovenste helft is voor groepen. Anders weten we niet of je als groep of als persoon meedoet.

Groepen met het goede antwoord

De Lispeltuut groep 6 Alkmaar Nederland
KBS ‘t Zonnewiel groep 5/6 Apenkooi Almere Nederland
De Rank Groep 7a Alphen aan den Rijn Nederland
Wijdewereld groep 4 Amersfoort Nederland
PCBO De Regenboog Woudhuis 8a Apeldoorn Nederland
KMS groep g Bussum Nederland
KMS 7/8G Bussum Nederland
Sws Fondali groep 7 de Dolfijnen Creil Nederland
Herman Broeren College PGA Delft Nederland
Gomarus College d2HV Drachten Nederland
Gomarus College d2TH Drachten Nederland
Gomarus College d1H Drachten Nederland
NTC Nobel woensdag Egham Verenigd Koninkrijk
ISE 7A Eindhoven Nederland
BS de Leeuwerik groep 6/7 Einighausen Nederland
GBS Evergem 3A Evergem België
OBS De Cirkel groep 6/7 Haarlem Nederland
Het Rinket groep 8 Heemskerk Nederland
Vbs de Plein vijfde leerjaar Holsbeek Plein België
de Bijenkorf verrijkingsklas Houten Nederland
de Bijenkorf groep 8 Houten Nederland
SmdB de Zaaier groep 7/8 Kamperveen Nederland
De Kroevert groep 7/8 Kronenberg Nederland
St. Josephschool 6B Leiden Nederland
KC Heidepark groep 5 Lemelerveld Nederland
Obs de Woldstroom 678c Meppel Nederland
ABS 5a Middelburg Nederland
Jozefschool IB Nootdorp Nederland
Sint Jozefschool 6d Nootdorp Nederland
Onder de Wieken groep 7/8 Oldehove Nederland
Havo/vwo voor muziek en dans klas 1 dans Rotterdam Nederland
Heldringschool 78 b Rotterdam Nederland
GBS SSW 6A Sint-Stevens-Woluwe België
Tienerschool Sneek PO2 Sneek Nederland
de Bron groep 7 Stroe Nederland
Lingecollege KM1A Tiel Nederland
obs de Cirkel groep 7 Utrecht Nederland
Obs Stegeman groep Winterswijk Nederland

Individuele inzenders met het goede antwoord

L. Minnema Amstelveen Nederland
Harald Ebes Amsterdam Nederland
Catalijn Willemsen Amsterdam Nederland
Katrien Nijs Anderlecht België
Jessica Harmsen Arnhem Nederland
Marijke Pijnacker Baarle-Hertog België
Annemijn Feunekes Bergschenhoek Nederland
Finn Joeloemsing Best Nederland
Justyna Briefjes Den Haag Nederland
Hanna H Den Haag Nederland
Geertje Ede Nederland
Susan Eindhoven Nederland
Bart Droogers Gouda Nederland
Petra Kwakman Grootebroek Nederland
Melissa van Waarde Haarlem Nederland
Jan Willem Reitsma Haarlem Nederland
Johanneke Duchatteau Haarlem Nederland
Freya Freeve Haren Nederland
Liese Grosjean Hasselt België
Ivenka Gerbrandy Heerenveen Nederland
Astrid Willems Helmond Nederland
Fleur van Sundert Kronenberg Nederland
Geerte Bosman Leiden Nederland
Lidy Kuipers Losser Nederland
Peter Zunneberg Nijmegen Nederland
Linda Vogelesang Nijmegen Nederland
Alice Oude Wetering Nederland
Baukje Sikma Prinsenbeek Nederland
Jolanda Geerts Rosmalen Nederland
Emma Rotterdam Nederland
tara van druenen Sevenum Nederland
Marloes Landman Sneek Nederland
Carola Spijkenisse Nederland
Mieke van Hooft Wageningen Nederland
Ranomi Rijntjes Weert Nederland
Heleen de Visser Zetten Nederland
Gitta Geraedts Zoetermeer Nederland