Erelijst – 2020 Week 2 – Leven


Week 2 – Leven

220 inzendingen
61 goede antwoorden

Dit overzicht is mensenwerk.
Als je denkt dat er een fout gemaakt is, kun je mailen met post@raadgedicht.nl.

Groepen met het goede antwoord

Corderius College h2D Amersfoort Nederland
Barlaeus 1C Amsterdam Nederland
VierTaal 5C Amsterdam Nederland
Sint-Ludgardisschool 4 handel Antwerpen België
Sint-Ludgardisschool Antwerpen 5E Antwerpen België
Sint ludgardisschool 6f Antwerpen België
Europese School Brussel II S4nla Brussel België
Nuborgh College Lambert Franckens B15 Elburg Nederland
Nuborgh College Lambert Franckens B11 Elburg Nederland
Stedelijk Gymnasium Haarlem 2A Haarlem Nederland
Stedelijk Gymnasium Haarlem 1A Haarlem Nederland
Stedelijk Gymnasium Haarlem 5B Haarlem Nederland
Elckerlyc groep 8 Heiloo Nederland
Pieter Zandt 4v3 Kampen Nederland
Pieter Zandt 4He Kampen Nederland
Pieter Zandt 4Ha Kampen Nederland
Pieter Zandt 4Hg Kampen Nederland
Atheneum Alicebourg 3A WET Lanaken België
Kta Alicebourg Klas 3LW-ET-EW Lanaken België
Kta Alicebourg Klas 3ew Lanaken België
Csg Comenius Mariënburg H4H Leeuwarden Nederland
Maricolen 1.6 Maldegem België
Sint-Donatus Bovenbouw 3WeB Merchtem België
Sint-Donatus Bovenbouw 3WeA Merchtem België
Penta College Scala Rietvelden 4hb Spijkenisse Nederland
Kalsbeek college 2Hb Woerden Nederland

Individuele inzenders met het goede antwoord

Joop den Uijl Almen Nederland
Freek Bakker Amsterdam Nederland
Fatima E Amsterdam Nederland
Harald Ebes Amsterdam Nederland
Jessica Harmsen Arnhem Nederland
F Verbaarschot Asten Nederland
Corinne Heizenberg Badhoevedorp Nederland
Marijke Plante Bovenkarspel Nederland
Annet van Winden Capelle aan den IJssel Nederland
Joke Wiers Capelle aan den IJssel Nederland
Ina van der Werff Den Haag Nederland
Marijke Brinkman Den Haag Nederland
Justyna Briefjes Den Haag Nederland
Marie Everard Die (Drôme) Frankrijk
Jacqueline Raeven Diemen Nederland
Anton de Joode Geleen Nederland
M Reijenga Groningen Nederland
Jan Janssen Lanaken België
Daan Wassen Landgraaf Nederland
Stan Krol Leeuwarden Nederland
Gerrie Brust Bijmolt Leiden Nederland
Anniek van Grieken Leiderdorp Nederland
Casper Hoogenboezem Lekkerkerk Nederland
Liset Janssen Maasbree Nederland
Liz Ditters Nieuwegein Nederland
Peter Zunneberg Nijmegen Nederland
Linda Vogelesang Nijmegen Nederland
Rosalie Krijger Noordwijk Nederland
Aafke Bosma Rotterdam Nederland
Noushka Lammers Terschelling Nederland
Sophie Willebrands Veendam Nederland
Patricia Vernooij Veldhoven Nederland
D. Stelma Voorhout Nederland
Pascal Haelterman Wetteren België
Ellen van Rossum Zoetermeer Nederland