Erelijst – 2020 Week 2 – Tafelgroot


Week 2 – Tafelgroot

542 inzendingen
215 goede antwoorden (Let op: je mag maar één keer raden. Als je meerdere keren instuurt, telt het niet mee.)

Het wekelijkse prijzenpakket van het Poëziepaleis gaat naar groep 5a van OBS De Cirkel  in Haarlem.
Gefeliciteerd!

Dit overzicht is mensenwerk. Als je denkt dat je vergeten bent, kun je mailen met post@raadgedicht.nl.
Let op: als je naam of plaatsnaam ontbreekt, word je niet vermeld.
Als je individueel deelneemt, vul dan alléén de onderste helft van het formulier in!
De bovenste helft is voor groepen. Anders weten we niet of je als groep of als persoon meedoet.

Groepen met het goede antwoord

KBS ‘t Zonnewiel Apenkooi groep 5/6 Almere Nederland
De Rank 7a Alphen aan den Rijn Nederland
De Rank groep 8b Alphen aan den Rijn Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 1F Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 2A Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 1C Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 1B Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 1A Amersfoort Nederland
de Westwijzer Plusklas ochtend Amstelveen Nederland
de Westwijzer plusklas middag Amstelveen Nederland
de Westwijzer Plusklas ochtend Amstelveen Nederland
Day a Week School Derde Dalton Donderdag Amsterdam Nederland
Day a Week School de Ster Amsterdam Nederland
DWS locatie Archipel 6,7,8 Amsterdam Nederland
Huibersschool Day a Week School groep Amsterdam Nederland
DWS DWS De Poolster Amsterdam Nederland
Antwerp International School 6/7 Dutch cap/prof Antwerpen België
Rijn IJssel 1T Arnhem Nederland
Gaspard de Coligny 6 Baarn Nederland
De Parel 8 Berkel en Rodenrijs Nederland
De Parel 7 yfke Berkel en Roderijs Nederland
Het Nieuwe Lyceum G1a Bilthoven Nederland
OBB 8b Blaricum Nederland
obs de wiekslag groep 7/8 Blijham Nederland
De Kei VSO F Breda Nederland
De Kei D Breda Nederland
gbs Het Talent 7 Bunschoten Nederland
GBS Het Talent Groep 8 Bunschoten Nederland
Obs de Tweemaster 7A Capelle aan den IJssel Nederland
st Jansschool groep 5/6 Casteren Nederland
WA school groep 5 en 6 Dalerpeel Nederland
Obs Pantarijn 4/5B De Meern Nederland
De Smithoek 6a Den Ham Nederland
Wilhelminaschool 5B Doetinchem Nederland
Mühring Groep 8 Dordrecht Nederland
GBS De Triangel 6 Ede Nederland
SBO de Regenboog Orange Ede Nederland
Schalkol Paars Ede Nederland
NTC Nobel Woensdag Egham Verenigd Koninkrijk
Augustinianum g2b Eindhoven Nederland
De Verrekijker groep 7/8 Ell Nederland
Drakensteyn 5b Enschede Nederland
obs De Esmarke Groep 6B Enschede Nederland
GBS Evergem 3A Evergem België
pcbo Rehoboth groep 7/8 Frieschepalen Nederland
Janharmenshof 8 Geldermalsen Nederland
Academie De Kunstbrug woordlab 3.3 Gent België
Hazenakker Zedenleer L6 Gentbrugge België
Koelmanschool Gorinchem Plusklas 7/8 Gorinchem Nederland
OBS DeTwa Fisken 8B Grou Nederland
OBS De Cirkel 4A Haarlem Nederland
OBS De Cirkel 5a Haarlem Nederland
OBS De Kring 7B Haarlem Nederland
De Zevensprong 6A Ham België
De Zevensprong 6b Ham België
VBS De Zevensprong 6de leerjaar (groep 8) Ham België
De Roedel Groep 5/6 Harskamp Nederland
Het Rinket plusklas Heemskerk Nederland
Bornego 1l Heerenveen Nederland
Bornego 2l Heerenveen Nederland
Bornego College 2K Heerenveen Nederland
Bornego College 8 plus Heerenveen Nederland
Bornego College 8 plussers Heerenveen Nederland
Bornego College 1e Heerenveen Nederland
Clusius College 2D Heerhugowaard Nederland
Clusius College 2C Heerhugowaard Nederland
Clusius College 1C Heerhugowaard Nederland
Clusius College 2A Heerhugowaard Nederland
Jan van Rijckenborghschool groep 7/8 Heiloo Nederland
Basisschool Dierdonk Plusgroep 7 Helmond Nederland
Basisschool Dierdonk Leesgroep 5/6 Helmond Nederland
Tuin17 groep 5-6 heteren Nederland
Paulusschool 8 Hilversum Nederland
VBS De Plein 6de Holsbeek België
Vbs de Plein vijfde leerjaar Holsbeek Plein België
Haarschool 7a Holten Nederland
Bijenkorf 8 Houten Nederland
de Bijenkorf verrijkingsklas Houten Nederland
CBS Het Stroomdal groep 5A Kampen Nederland
Josephschool 6C Leiden Nederland
O.b.s. Leimundo TOP-klas Leiden Nederland
st. Joseph 6D Leiden Nederland
St. Josephschool 6b Leiden Nederland
Daltonschool de Leeuwerik groep 6A Leiderdorp Nederland
Het Schateiland groep 7/8 Lekkerkerk Nederland
Basisschool Bijeen, locatie Jozefschool Unit Blauw B Lichtenvoorde Nederland
De Stip L4A Linden België
De Zomergaard groep 5/6 Lopik Nederland
Onder de Wieken groep 7/8 Meterik Nederland
Algemene Basisschool (ABS) 6b middelburg Nederland
Algemene Basisschool (ABS) 5a Middelburg Nederland
Algemene Basisschool (ABS) 7c Middelburg Nederland
de Boomgaard 7 Mijnsheerenland Nederland
Indon MB1 Naarden Nederland
PCBS De Ark 8A Nieuw- Vennep Nederland
RK Het Baken groep 7/8 Nijkerk Nederland
BS De Akker 7B Nijmegen Nederland
Sint Jozefschool 7c Nootdorp Nederland
Sint-Jozefschool 5b Nootdorp Nederland
Nuborgh College Veluvine VT24 Nunspeet Nederland
Jan Hekmanschool 6A Ouderkerk a/d Amstel Nederland
Julianaschool 6A Overveen Nederland
Julianaschool, Overveen 7b Overveen Nederland
Menso Altingschool 5B Paterswolde Nederland
School 3212 vierde leerjaar Pellenberg België
School 3212 groep 7 Pellenberg België
Obs de Venen 7a Reeuwijk Nederland
De Bogerd groep 6-8 Rossum Nederland
Ibs El furkan 8a Schiedam Nederland
Montessori Schiedam Mars Schiedam Nederland
De Dobbelsteen 678b Sevenum Nederland
De Dobbelsteen 678a Sevenum Nederland
Horizon groep 678b Sevenum Nederland
Schans 3C Sleeuwijk Nederland
Schans 1C Sleeuwijk Nederland
Schans 4B Sleeuwijk Nederland
Tienerschool Sneek VO1 Sneek Nederland
Tienerschool Sneek PO1 Sneek Nederland
Griftland college 5HA Soest Nederland
Ubbo Emmius locatie Engelandlaan E2C Stadskanaal Nederland
De Elzen Montessoribasisschool 78C DoLa Tilburg Nederland
CBS de Rank groep 5/6 Toldijk Nederland
De Vrijburg groep 8 Uitgeest Nederland
OBS de Cirkel groep 6/7 Utrecht Nederland
Paulusschool 5a Utrecht Nederland
Ichtusschool 8 Vlissingen Nederland
De Hoge Voorde 6 Vorden Nederland
De Meiboom 8 Warns Nederland
roelof van wienesse groep 6/7 Wijdenes Nederland
Andersenschool HB7 Woerden Nederland
Minkema College 2bb Woerden Nederland
Enkschool T6 Zwolle Nederland

Individuele inzenders met het goede antwoord

Marcia Portier Alkmaar Nederland
Paulina Dabestan Alkmaar Nederland
Gösta Lodder Alkmaar Nederland
Paulien Huijers Amsterdam Nederland
Elvis Ebes Amsterdam Nederland
Pantra van Tand Amsterdam Nederland
Jeannette dekker Amsterdam Nederland
Jessica Harmsen Arnhem Nederland
Marijke Pijnacker Baarle-Hertog België
Hilda Venhuizen Balkbrug Nederland
Ina Habing Buinerveen Nederland
Joke Wiers Capelle aan den ijssel Nederland
Kathy Keijzer Den Haag Nederland
Hanna H Den Haag Nederland
Quirine de lange Den Haag Nederland
boris gorsse Den Haag Nederland
tim haesen Den Haag Nederland
Sarah de bont Den Haag Nederland
jasmijn seyffert Den Haag Nederland
Cathelijn voormolen Den Haag Nederland
jet houwer Den Haag Nederland
Frederique van aken Den Haag Nederland
Feline Verloop Den Haag Nederland
Justyna Briefjes Den Haag Nederland
Ina van der Werff Den Haag Nederland
Marijne de Waard Den Haag Nederland
Bregje Burgmeijer Den Haag Nederland
cato jessen Den Haag Nederland
Jacqueline Terwijn Doetinchem Nederland
Annet Dijkstra Eastermar Nederland
Rico Barenbrug Eindhoven Nederland
Loek adrian Eindhoven Nederland
Hanan ibrahiem Geldermalsen Nederland
Veerle van den berg Geldermalsen Nederland
Lara van Es Geldermalsen Nederland
Alida Eerelman Geldermalsen Nederland
Tess van de glind Geldermalsen Nederland
Melvin huijgen Geldermalsen Nederland
Lieke de Peninng Geldermalsen Nederland
Esmee kok Goudswaard Nederland
esmee cicek Groningen Nederland
Juf Inge Groningen Nederland
Louis veraghtert Ham België
Kaj en Sverre Gerbrandy Heerenveen Nederland
Ivenka Gerbrandy Heerenveen Nederland
Astrid Willems Helmond Nederland
Lisa van Oorschot Helmond Nederland
Els Rill Ijmuiden Nederland
Gerda Swart Jubbega Nederland
Caroline Matla Leiden Nederland
Casper Hoogenboezem Lekkerkerk Nederland
Liset Janssen Maasbree Nederland
Tess van Dijk Naaldwijk Nederland
Tijs Bruulsema Nieuwegein Nederland
Tiny la Roi Oss Nederland
Baukje Sikma Prinsenbeek Nederland
Maaike van der heijden Rijnstraat 60 Nederland
Jolanda Geerts Rosmalen Nederland
Aafke Bosma Rotterdam Nederland
taylor voorn s’Gravenzande Nederland
naomi de reede s’Gravenzande Nederland
Mark de Graaf s’Gravenzande Nederland
christian de wit s’Gravenzande Nederland
tara van druenen Sevenum Nederland
Marloes Landman Sneek Nederland
Thea van der Velden Tilburg Nederland
Carmenvandergraaf Uterecht Nederland
Karin Heimeriks Utrecht Nederland
Sanne Heymann Veenendaal Nederland
Daniëlla Stelma Voorhout Nederland
Patricia Alderhout Zeist Nederland
Adri Poortermans Zoetermeer Nederland
Ellen van Rossum Zoetermeer Nederland
Janna Hulshof Zoutkamp Nederland
Tiemen Schutte Zuidlaren Nederland
Kezia tijdens Zuidlaren Nederland
Jackie anna Zuidlaren Nederland
Thije smit Zuidlaren Nederland
Tessa Keizer Zuidlaren Nederland
Jon Schutte Zuidlaren Nederland
Bert Zandbergen Zwaag Nederland