Erelijst – 2020 Week 3 – geluid


Week 3 – Geluid

426 inzendingen
172 goede antwoorden (Let op: je mag maar één keer raden. Als je meerdere keren instuurt, telt het niet mee.)

Het wekelijkse prijzenpakket van het Poëziepaleis gaat naar groep 5 en 6 van De Parel  in Berkel en Rodenrijs.
Gefeliciteerd!

Dit overzicht is mensenwerk. Als je denkt dat je vergeten bent, kun je mailen met post@raadgedicht.nl.
Let op: als je naam of plaatsnaam ontbreekt, word je niet vermeld.
Als je individueel deelneemt, vul dan alléén de onderste helft van het formulier in!
De bovenste helft is voor groepen. Anders weten we niet of je als groep of als persoon meedoet.

Groepen met het goede antwoord

De Lispeltuut 6 Alkmaar Nederland
KBS ‘t Zonnewiel Apenkooi groep 5/6 Almere Nederland
De Rank 7a Alphen aan den Rijn Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 1C Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 1D Amersfoort Nederland
de Westwijzer plusklas middag Amstelveen Nederland
de Westwijzer Plusklas ochtend Amstelveen Nederland
Barlaeus 1A Amsterdam Nederland
Day a Week School Derde Dalton donderdag Amsterdam Nederland
dayaweekschool De Burght donderdaggroep Amsterdam Nederland
dayaweekschool De Burght dinsdaggroep Amsterdam Nederland
De Driemaster Taaltijgers, naschoolse les Amsterdam Nederland
Huibersschool Day a Week School groep Amsterdam Nederland
obs Burght 6a amsterdam Nederland
Antwerp International School G6/7 Dutch cap/prof Antwerpen België
Gaspard de Coligny 6 Baarn Nederland
De Parel 6 Berkel en Rodenrijs Nederland
De Parel 7 Berkel en Rodenrijs Nederland
Het Nieuwe Lyceum G1b Bilthoven Nederland
Het Nieuwe Lyceum G1a Bilthoven Nederland
OBB 8b Blaricum Nederland
obs de wiekslag groep 7/8 Blijham Nederland
CKC Drenthe Plusgroep regio Borger Borger Nederland
VSO de KEi A Breda Nederland
Europese School Brussel II S2 Brussel België
GBS Het Talent Groep 8 Bunschoten Nederland
Vrijeschool Castricum Klas 4 Castricum Nederland
WA school groep 5 en 6 Dalerpeel Nederland
OBS Jan Ligthart groep 7/8 Delfzijl Nederland
LW Beekmanschool groep 5B Den Bosch Nederland
Kc Meander groep 5 Den Bosch Nederland
KC Meander 6-7a Den Bosch Nederland
KC MEANDER groep 8 Den Bosch Nederland
L.W. Beekmanschool 5A Den Bosch Nederland
Kindcentrum Bamboe 7a Den Haag Nederland
De Wilhelminaschool 5B Doetinchem Nederland
Kentalis Doetinchem groep 7/8 Doetinchem Nederland
CSG Liudger h1d Drachten Nederland
De Skelp Kentalis groep 7 Het Vossenhol Drachten Nederland
Gomarus College d2HV Drachten Nederland
GBS De Triangel 6 Ede Nederland
NTC Nobel woensdag Egham Verenigd Koninkrijk
De Verrekijker groep 7/8 Ell Nederland
OBS De Esmarke groep 6A Enschede Nederland
Groevenbeek 2B3 Ermelo Nederland
pcbo Rehoboth groep 7/8 Frieschepalen Nederland
Academie De Kunstbrug woordlab 3.3 Gent België
Quintusschool 8 Glimmen Nederland
OBS DeTwa Fisken 8B Grou Nederland
Erasmus 7B Haarlem Nederland
OBS De Cirkel 5a Haarlem Nederland
De Zevensprong 6B Ham België
De Roedel Groep 5/6 Harskamp Nederland
Bornego College 2L Heerenveen Nederland
Bornego College 2K Heerenveen Nederland
Bornego College 1L Heerenveen Nederland
Bornego College 1E Heerenveen Nederland
Clusius College 1C Heerhugowaard Nederland
Clusius College 2A Heerhugowaard Nederland
Elckerlyc 8 Heiloo Nederland
OBS De Zuidwester 8 Heiloo Nederland
tuin17 hommel lees groep heteren Nederland
Paulusschool 8 Hilversum Nederland
Haarschool Holten 7b Holten Nederland
Obs de Haarschool groep 5 Holten Nederland
CBS Het Stroomdal 5A Kampen Nederland
Obs Dirk van Dijk 6a Kampen Nederland
Prisma groep P Kampen Nederland
De Windvang groep 6/7/8 Katwijk Nederland
kokorien@gmail.com kokorien@gmail.com kokorien@gmail.com Nederland
regenboog 6 Kortenhoef Nederland
O.b.s. Leimundo TOP-klas Leiden Nederland
VS Mareland Klas 6 (groep 8) Leiden Nederland
St Josephschool 6B Leiden Nederland
dalton de leeuwerik 6A Leiderdorp Nederland
Het Schateiland groep 7/8 Lekkerkerk Nederland
abs 6b middelburg Nederland
Algemene Basisschool (ABS) 7c Middelburg Nederland
mmlfsjaec@gmail.com mmlfsjaec@gmail.com mmlfsjaec@gmail.com Nederland
PCBS De Ark 8A Nieuw- Vennep Nederland
Sevenaer school groep 7/8 Nieuwehorne Nederland
OBS Prins Willem Alexander Groep 7B Nieuwerkerk aan den IJssel Nederland
CBS Prinses Beatrix Groep 6 Nijverdal Nederland
Jozefschool IB Nootdorp Nederland
Sint Jozefschool 6c Nootdorp Nederland
Sint-Jozefschool 6a Nootdorp Nederland
GBS Onder de Wieken Groep 7/8 Oldehove Nederland
KBS de Touwbaan 7B Oosterhout Nederland
De Meulenrakkers 7A Ossendrecht Nederland
bs de brink 7 Ottersum Nederland
Willem Alexanderschool Herberg Oud-Beijerland Nederland
Julianaschool 7a Overveen Nederland
Groevenbeek 1K1 Putten Nederland
CBS De Bongerd groep 8 groep 8 Ridderkerk Nederland
De Bogerd Groep 6-8 Rossum Gld Nederland
Libanon Lyceum HV1D Rotterdam Nederland
Libanon Lyceum V4B Rotterdam Nederland
Waalcampus Waal 4 s-Gravenzande Nederland
Ibs el  furkan 8a Schiedam Nederland
obs Plaggenborg groep 4/5 Sellingen Nederland
SSW GBS 6A Sint-Stevens Woluwe België
Ubbo Emmius locatie Engelandlaan E2C Stadskanaal Nederland
Bonifatiusschool groep 7/8 Ter Apel Nederland
Lingecollege BK1C TIEL Nederland
Helen Parkhurst Thuisgroep 6,7,8 Tilburg Nederland
cbs de Rank groep 5/6 Toldijk Nederland
Beatrixschool 8 Urk Nederland
Paulusschool 5a Utrecht Nederland
TalentenCampusVenlo Buffelweide Venlo Nederland
De Meiboom 7 Warns Nederland
CBS Arcade 5 de Olifanten Warnsveld Nederland
De Roelof van Wienesse groep 7/8 Wijdenes Nederland
Andersenschool HB7 Woerden Nederland
Kalsbeek College 2Aa Woerden Nederland
KbS de Schakel 6 Woerden Nederland
De Pipegaal 8 Workum Nederland
Jan Ligthartschool 7 Woudenberg Nederland
CBS ‘Het Kompas’ 5 Yerseke Nederland
De Rietvink 7A Zaandam Nederland
Dynamica XL Nieuwendamstraat VSO4 Zaandam Nederland
obs ‘t Reigerbos 7a Zevenhuizen ZH Nederland
IKC Het Groene Hart groep 8a Zuidwolde Nederland

Individuele inzenders met het goede antwoord

Güsta Lodder Alkmaar Nederland
Sabine Schipper Alphen aan den Rijn Nederland
Tibbe Kraaipoel Amsterdam Nederland
Megan Demas Amsterdam Nederland
Elsbeth Bronswijk Amsterdam Nederland
Marijke Pijnacker Baarle-Hertog België
Lisa Kik Berkel en rodenrijs Nederland
Coen van de Sande Bilthoven Nederland
Annet van Winden Capelle aan den IJssel Nederland
Joke Wiers Capelle aan den IJssel Nederland
Kathy Keijzer Den Haag Nederland
Justyna Briefjes Den Haag Nederland
Hanna H. Den Haag Nederland
Mirjam van Woerkom Den Haag Nederland
Marijke Brinkman Den Haag Nederland
Ellen Baer Deventer Nederland
Marie Everard Die (Drôme) Frankrijk
Janneke Doetinchem Nederland
Marian Dielhof Dordrecht Nederland
Annie Delsing Echt Nederland
Rico Barenbrug Eindhoven Nederland
Lisa Kok Goudswaard Nederland
Maartje K Haarlem Nederland
Johanneke Duchatteau Haarlem Nederland
Wieteke Offringa Heerenveen Nederland
Sytske Kan Heerenveen Nederland
Fleur Abrahams Hilvarenbeek Nederland
Marrek De Mondt Hoboken België
linda beerepoot hoogkarspel Nederland
Gerda Swart Jubbega Nederland
Liset Veenstra Kampen Nederland
Gerrie Brust Bijmolt Leiden Nederland
Anniek van Grieken Leiderdorp Nederland
Casper Hoogenboezem Lekkerkerk Nederland
Geike Van de Wiele Leopoldsburg België
Joke Keijzer Midwoud Nederland
San G new jersey Verenigde Staten van Amerika
elise de jong Nootdorp fellowshiplaan 62 Nederland
Lise Kostons Nuenen Nederland
Tiny la Roi Oss Nederland
christian de wit s’Gravenzande Nederland
Margreet Vriesema Sittard Nederland
Marloes Landman Sneek Nederland
Carola Kerpel Spijkenisse Nederland
Lilian broekhuizen Velp Nederland
Esther Verschure Waalwijk Nederland
Elle Werners Waalwijk Nederland
Jonna en Rein Erkelens Zaandam Nederland
Christa Vroegindeweij Zuidwolde Nederland