Erelijst – 2020 Week 4 – Verdriet


Week 4 – Verdriet

408 inzendingen
273 goede antwoorden (Let op: je mag maar één keer raden. Als je meerdere keren instuurt, telt het niet mee.)

Het wekelijkse prijzenpakket van het Poëziepaleis gaat naar groep 6 van De Lispeltuut  in Alkmaar.
Gefeliciteerd!

Dit overzicht is mensenwerk. Als je denkt dat je vergeten bent, kun je mailen met post@raadgedicht.nl.
Let op: als je naam of plaatsnaam ontbreekt, word je niet vermeld.
Als je individueel deelneemt, vul dan alléén de onderste helft van het formulier in!
De bovenste helft is voor groepen. Anders weten we niet of je als groep of als persoon meedoet.

Groepen met het goede antwoord

Groen van Prinsterer 8b Aalten Nederland
De Driehoek groep 1/2 Aarle-Rixtel Nederland
De Lispeltuut 6 Alkmaar Nederland
Basisschool De Rank Groep 8B Alphen aan den Rijn Nederland
De Rank 7a Alphen aan den Rijn Nederland
GSG Guido kt2c Amersfoort Nederland
GSG Guido t2a Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 1E Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 1F Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 1B Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 1C amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 1D Amersfoort Nederland
de Westwijzer plusklas middag Amstelveen Nederland
Day a Week School de Ster Amsterdam Nederland
Day a Week School Derde Dalton donderdag Amsterdam Nederland
Day a Weekschool locatie Archipel 6,7,8 Amsterdam Nederland
dayaweekschool de Burght donderdaggroep Amsterdam Nederland
De Kinderboom 6 Amsterdam Nederland
De kinderboom Groep 4 Amsterdam Nederland
Hildebrand van Loonschool 6 Amsterdam Nederland
obs Burght 6a amsterdam Nederland
DWS De Poolster Amsterdam Nederland
Huibersschool Day a Week School groep Amsterdam Nederland
Antwerp International School Dutch G6/7 Prof/Cap Antwerpen België
Sint-Ludgardisschool Antwerpen Taalbad Nederlands 1 Antwerpen België
Gaspard de Coligny 6 Baarn Nederland
BS het palet Groep 7/8 Bergen op zoom Nederland
De Parel 6 Berkel en Rodenrijs Nederland
De Parel 8 Berkel en Rodenrijs Nederland
De Parel 7 Berkel en Rodenrijs Nederland
OBB 8b Blaricum Nederland
obs de wiekslag groep 7/8 Blijham Nederland
Stamina startgroep Gaé Brugge België
stamina startgroep robbe Brugge België
gbs Het Talent 7 Bunschoten Nederland
Groen van Prinstererschool groep 6 Bunschoten Nederland
st Jansschool groep 5/6 Casteren Nederland
Sws Fondali 7 Dolfijnen Creil Nederland
De Leydraad groep 5/6 Cromvoirt Nederland
WA school groep 5 en 6 Dalerpeel Nederland
Obs Pantarijn 4/5B De Meern Nederland
OBS Jan Ligthart groep 7/8 Delfzijl Nederland
LW Beekmanschool 5A Den Bosch Nederland
OSG de Hogeberg HV1A Den Burg Nederland
bamboe 4B Den Haag Nederland
Kindcentrum Bamboe 7A Den Haag Nederland
CBS de Smithoek 6a Den Ham Nederland
De Wilhelminaschool 5B Doetinchem Nederland
Gomarus College d2HV Drachten Nederland
de Vlinderboom 7 Ede Nederland
GBS De Triangel 6 Ede Nederland
SBO de regenboog Orange Ede Nederland
NTC Nobel Woensdaggroep Egham Verenigd Koninkrijk
De Verrekijker groep 7/8 Ell Nederland
obs De Esmarke Groep 6B Enschede Nederland
Jenaplanschool ‘t Hoge Land stamgroep 6/7/8/ Bee Happy Epe Nederland
Groevenbeek 1B1 Ermelo Nederland
GBS Evergem 3A Evergem België
pcbo Rehoboth groep 7/8 Frieschepalen Nederland
Academie De Kunstbrug woordlab 3.3 Gent België
Hazenakker L3 Zedenleer Gentbrugge België
BS de Leeuwerik Geschiedenisonderwijs Nederland
BS de Leeuwerik Geschiedenisonderwijs Nederland
Quintusschool 8 Glimmen Nederland
Koelmanschool Gorinchem Plusklas 7/8 Gorinchem Nederland
Waalcampus Waal 4 Gravenzande Nederland
De Erasmus 6b Haarlem Nederland
Dreefschool 6A Haarlem Nederland
OBS De Cirkel 4A Haarlem Nederland
OBS De Cirkel groep 6/7 Haarlem Nederland
OBS De Cirkel 8 Haarlem Nederland
OBS De Cirkel 5a Haarlem Nederland
BS De Klimop 6de leerjaar Ham België
De Zevensprong 6B Ham België
De Zevensprong 6A Ham België
Obs De Roedel Groep 56 Harskamp Nederland
Bornego College 2K Heerenveen Nederland
Bornego College 8 plus Heerenveen Nederland
Bornego College 2K Heerenveen Nederland
Clusius College 2A Heerhugowaard Nederland
Clusius College 2D Heerhugowaard Nederland
Clusius College 1C Heerhugowaard Nederland
Basisschool Dierdonk Leesgroep 5/6 Helmond Nederland
KC MEANDER groep 8 Hertogenbosch Nederland
Kc Meander groep 5 Hertogenbosch Nederland
tuin17 hommel lees groep heteren Nederland
Fontein 8 Hillegom Nederland
De Wijde Blik Groep 5/6 Hilversum Nederland
VBS De Plein 6de Holsbeek België
VBS De Plein 6de Holsbeek België
vbs de plein 4e leerjaar Holsbeek België
Vbs de Plein vijfde leerjaar Holsbeek Plein België
Haarschool 7a Holten Nederland
de Bijenkorf 8 Houten Nederland
de Bijenkorf verrijkingsklas Houten Nederland
It Tredde Sté groep 7/8 Jirnsum Nederland
CBS Het Stroomdal groep 5A Kampen Nederland
SWS De Leenstertil groep 7/8 Leens Nederland
Josephschool Groep 6C Leiden Nederland
Leimundo Topklas Leiden Nederland
Leimundo Topklas Leiden Nederland
Leimundo Topklas Leiden Nederland
st. Joseph 6D Leiden Nederland
VS Mareland Klas 6 (groep 8) Leiden Nederland
Daltonschool de Leeuwerik Groep 7B Leiderdorp Nederland
VBS Paridaens L4A Leuven België
BijEen locatie Jozef Unit Blauw B Lichtenvoorde Nederland
Willibrordschool 7 Lisse Nederland
Martin Luther Kingschool 7 Maartensdijk Nederland
OBS DE Woldstroom 6/7/8 a Meppel Nederland
Obs de Woldstroom 678c Meppel Nederland
Abs 6b Middelburg Nederland
ABS 5a Middelburg Nederland
Algemene Basisschool (ABS) 7c Middelburg Nederland
obs De Boomgaard 7 Mijnsheerenland Nederland
Het Baken 6 Nijkerk Nederland
RK Het Baken groep 7/8 Nijkerk Nederland
BS De Akker 7B Nijmegen Nederland
CBS Prinses Beatrix Groep 6 Nijverdal Nederland
Sint Jozefschool 6d Nootdorp Nederland
Sint-Jozefschool 5b Nootdorp Nederland
Sint-Jozefschool 6a Nootdorp Nederland
Nuborgh College VT23 Nunspeet Nederland
Nuborgh College VT24 Nunspeet Nederland
Nuborgh College VT23 Nunspeet Nederland
Nuborgh College Veluvine Plusklas Nunspeet Nederland
Guido de Brès 7 Ommen Nederland
SBO Willemalexanderschool vuurtoren Oud Beijerland Nederland
Willem Alexanderschool Herberg Oud-Beijerland Nederland
Julianaschool 7a Overveen Nederland
Julianaschool 6a Overveen Nederland
Julianaschool, Overveen 7b Overveen Nederland
Menso Altingschool 5B Paterswolde Nederland
School 3212 PELLENBERG groep 7 Pellenberg België
sbo de Horizon groep 7 Raalte Nederland
OBS De Venen 7a Reeuwijk Nederland
CBS De Bongerd groep 8 groep 8 Ridderkerk Nederland
bs de Vonder groep 8 Riel Nederland
Heldringschool 78 b Rotterdam Nederland
Heldringschool 78 b Rotterdam Nederland
Libanon Lyceum HV1D Rotterdam Nederland
El Furkan 7a Schiedam Nederland
ibs el furkan 8a Schiedam Nederland
Montessori Schiedam Mars Schiedam Nederland
obs Plaggenborg groep 4/5 Sellingen Nederland
Dommelrode Groep 5 Sint-Oedenrode Nederland
De nieuwste PABO 1H Sittard Nederland
De nieuwste PABO DNP1C Sittard Nederland
de nieuwste pabo Fontys 1f Sittard Nederland
De nieuwste pabo, Fontys 16DNP1G1 en 16DNP1G2 Sittard Nederland
Fontys 1D Sittard Nederland
Schans 3C Sleeuwijk Nederland
Tienerschool Sneek PO2 Sneek Nederland
de Egelantier groep 7/8 Soest Nederland
OBS De Vlinder 7 blauw Ter Apel Nederland
Lingecollege KM1A TIEL Nederland
De Elzen Montessoribasisschool 78C DoLa Tilburg Nederland
cbs de Rank groep 5/6 Toldijk Nederland
De Vrijburg groep 8 Uitgeest Nederland
Paulusschool 5a Utrecht Nederland
de kleine Wereld Groep 6 Vaals Nederland
OBS Dick Bruna 6D Veldhoven Nederland
ODs Daalhuizen 7-8A Velp Nederland
RK De Regenboog Groep 7a Voorschoten Nederland
De Meiboom 8 Warns Nederland
roelof van wienesse groep 6/7 Wijdenes Nederland
De Roelof van Wienesse groep 7/8 Wijdenes Nederland
Andersenschool HB7 Woerden Nederland
DWS Groene Hart Aristoteles Woerden Nederland
Jan Ligthartschool 7 Woudenberg Nederland
CBS ‘Het Kompas’ 5 Yerseke Nederland
EBS Het SchatRijk Groep 8 Zaandijk Nederland
montessorischool Zeist Griffensteijn HBF 456 Zeist Nederland
Het Stroomdal Groep 8 Zuidlaren Nederland
IKC Het Groene Hart 8b Zuidwolde Nederland
IKC Het Groene Hart 7b Zuidwolde Nederland
Enkschool T6 Zwolle Nederland
VSO de Twijn 1G Zwolle Nederland

Individuele inzenders met het goede antwoord

Mariëtte Dudink Alkmaar Nederland
Joop den Uijl Almen Nederland
Marije Lensink Almere Nederland
Paulien Huijers Amsterdam Nederland
Yto van Hasselt Amsterdam Nederland
Tonny Hollanders Amsterdam Nederland
Aik meeuse Amsterdam Nederland
Jessica Harmsen Arnhem Nederland
Ludy Visser Bilthoven Nederland
Ina Habing Buinerveen Nederland
Marijn K Connecticut Verenigde Staten van Amerika
mirjam van woerkom Den Haag Nederland
Hanna H Den Haag Nederland
Willem van Prooijen Den Haag Nederland
José Biever Den Haag Nederland
Justyna Briefjes Den Haag Nederland
Ina van der Werff Den Haag Nederland
Marie Everard Die (Drôme) Frankrijk
Jacqueline Terwijn Doetinchem Nederland
Jack Heijthuijsen Echt Nederland
Diede Enschede Nederland
Gwenn Enschede Nederland
Riet Wille Get België
Lisa Kok Goudswaard Nederland
Sandra Kok Goudswaard Nederland
Juf Inge Groningen Nederland
Marieke Reijenga Groningen Nederland
Isabelle Schollmann Haarlem Nederland
Dieuwertje Keijzer Haarlem Nederland
Melissa van Waarde Haarlem Nederland
Maartje k Haarlem Nederland
Johanneke Duchatteau Haarlem Nederland
Albert Keijzer Haarlem Nederland
Kaj en Sverre Gerbrandy Heerenveen Nederland
Maud Ackermann Heerlen Nederland
Astrid Willems Helmond Nederland
Jacky Meijers Herkenbosch Nederland
Janneke van Prooijen-Kliphuis Hilversum Nederland
marrek de mondt Hoboken België
evan kikkert hoek van holland Nederland
Sam de Ruijter Hoek van Holland Nederland
Sonia van der Heijden Huissen Nederland
Els Rill ijmuiden Nederland
Marije van Etten Jubbega Nederland
Marije van Etten Jubbega Nederland
Liset Veenstra Kampen Nederland
Alien vd Lee Kampen Nederland
Ronald Preuter Leiden Nederland
Anniek van Grieken Leiderdorp Nederland
Casper Hoogenboezem Lekkerkerk Nederland
Zoë´ van Leendert Lent Nederland
Liset Janssen Maasbree Nederland
Judy Elfferich Middelburg Nederland
Joke Keijzer Midwoud Nederland
Janny van Eupen Mook Nederland
Femke Damen Naaldwijk Nederland
Trees Hoogkamer Nieuwegein Nederland
Liz Ditters Nieuwegein Nederland
Russel van Beek Nijkerk Nederland
Mariska Appel Piershil Nederland
Rens Janssen Reuver Nederland
Maaike van Schie Rijnsburg Nederland
Ilse Depoorter Rollegem België
Jolanda Geerts Rosmalen Nederland
Aafke Bosma Rotterdam Nederland
Lucas van dijk s-Gravenzande Nederland
christian de wit s’Gravenzande Nederland
Micky Schoutrop Schiedam Nederland
lennon smits Sevenum Nederland
Tristan van der Kooy Sittard Nederland
Marloes Sneek Nederland
Carola Kerpel Spijkenisse Nederland
Anke De Mondt Terhagen België
Bea ter Welle Veldhoven Nederland
Hajar Mansouri Vollenhove Nederland
Marlijn van Kempen Voorburg Nederland
Daniëlla Stelma Voorhout Nederland
Anja Kusters Wadenoijen Nederland
Anja Kusters Wadenoijen Nederland
Marjo Henkens Werkhoven Nederland
Myrthe Visser-Wind Zaandam Nederland
kathleen meersseman Zaffelare België
Patricia Alderhout Zeist Nederland
Sandra van Doorn Zeist Nederland
Adri Poortermans Zoetermeer Nederland
Ellen van Rossum Zoetermeer Nederland
Janna Hulshof Zoutkamp Nederland
Tycho douma Zuidlaren Nederland
Tristan Kliphuis Zuidlaren Nederland
Anne mette Zuidlaren Nederland
Jackie anna Zuidlaren Nederland
Florance Haverdings Zuidlaren Nederland
Tristan Kliphuis Zuidlaren Nederland
Noor pelgrims Zuidlaren Nederland