Erelijst – 2020 Week 5 – Het hoge woord


Week 5 – Het hoge woord

343 inzendingen
198 goede antwoorden (Let op: je mag maar één keer raden. Als je meerdere keren instuurt, telt het niet mee.)

Het wekelijkse prijzenpakket van het Poëziepaleis gaat naar groep 7b van IKC Het groene hart in Zuidwolde.
Gefeliciteerd!

Dit overzicht is mensenwerk. Als je denkt dat je vergeten bent, kun je mailen met post@raadgedicht.nl.
Let op: als je naam of plaatsnaam ontbreekt, word je niet vermeld.
Als je individueel deelneemt, vul dan alléén de onderste helft van het formulier in!
De bovenste helft is voor groepen. Anders weten we niet of je als groep of als persoon meedoet.

Groepen met het goede antwoord

Groen van Prinsterer 8b Aalten Nederland
vrijeschool Almelo klas 6 Almelo Nederland
KBS ‘t Zonnewiel Apenkooi groep 5/6 Almere Nederland
Basisschool De Rank Groep 8B Alphen aan den Rijn Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 1D Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 1B Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 1C Amersfoort Nederland
de Westwijzer Plusklas ochtend Amstelveen Nederland
Roelof Venema School 7b Amstelveen Nederland
Barlaeus 1A Amsterdam Nederland
Day a Week School locatie Archipel Amsterdam Nederland
Day a Week School Derde Dalton donderdag Amsterdam Nederland
Day a Week School de Ster Amsterdam Nederland
Day a Weekschool Derde Dalton 6,7 en 8 Amsterdam Nederland
Day a Weekschool; Elisabeth Paulus groep 6/7/8 Amsterdam Nederland
dayaweekschool de Burght donderdaggroep Amsterdam Nederland
Hildebrand van Loonschool 6 Amsterdam Nederland
Huibersschool Day a Week School groep Amsterdam Nederland
Olympiaschool 8B Amsterdam Nederland
De Bienkorf 3bb (7/8) Amsterdam Nederland
De Tamboerijn groep 6/7/8 Amsterdam zuidoost Nederland
Antwerp International School G6/7 Dutch cap/prof Antwerpen België
Sint-Ludgardisschool Antwerpen Taalbad Nederlands 1 Antwerpen België
Gaspard de Coligny 6 Baarn Nederland
De Parel 7 Berkel en Rodenrijs Nederland
De Parel 6 Berkel en Rodenrijs Nederland
De Parel 8 Berkel en Rodenrijs Nederland
De Vlinderakker 7 Biest-Houtakker Nederland
Het Nieuwe Lyceum G1a Bilthoven Nederland
OBB 8b Blaricum Nederland
De Ceder H1 Boskoop Nederland
De Ceder H2 Boskoop Nederland
Stamina Startgroep Laure Brugge België
gbs Het Talent 7 Bunschoten Nederland
GBS Het Talent Groep 8 Bunschoten Nederland
Groen van Prinstererschool groep 6 BUNSCHOTEN-SPAKENBURG Nederland
st Jansschool groep 5/6 Casteren Nederland
Sws Fondali 7 Dolfijnen Creil Nederland
plusklas culemborg oost plusklas Culemborg Nederland
Obs Pantarijn 4/5B De Meern Nederland
KC Meander groep 8 Den Bosch Nederland
Jozefschool IB Den Haag Nederland
Gomarus College d2TH Drachten Nederland
Gomarus College d1HV Drachten Nederland
Gomarus College d1H Drachten Nederland
GBS De Triangel 6 Ede Nederland
NTC Nobel Woensdaggroep Egham Verenigd Koninkrijk
Augustinianum g2b Eindhoven Nederland
De Verrekijker groep 7/8 Ell Nederland
obs De Esmarke Groep 6B Enschede Nederland
GBS Evergem 3A Evergem Nederland
pcbo Rehoboth groep 7/8 Frieschepalen Nederland
Academie De Kunstbrug woordlab 3.3 Gent België
Koelmanschool Gorinchem Plusklas 7/8 Gorinchem Nederland
OBS De Cirkel 5a Haarlem Nederland
Vrije School kleverpark 8 Haarlem Nederland
De Zevensprong 6A Ham België
Het Rinket plusklas Heemskerk Nederland
Bornego College 8 plus Heerenveen Nederland
Bornego College Brugklas 1B Heerenveen Nederland
Clusius College 2C Heerhugowaard Nederland
Clusius College 2A Heerhugowaard Nederland
Clusius College 1C Heerhugowaard Nederland
Elckerlyc 7 Heiloo Nederland
OBS De Zuidwester 8A Heiloo Nederland
Kdbs De Dolfijn 3 Heino Nederland
OBS De Dubbeldekker groep 7/8 Hilversum Nederland
Sterrenschool Hilversum groep 5/6 Hilversum Nederland
vbs de plein vijfde leerjaar Holsbeek België
de Bijenkorf Houten Nederland
groep 7/8 Jirnsum Nederland
CBS Het Stroomdal groep 5A Kampen Nederland
Obs Dirk van Dijk 6a Kampen Nederland
Sjaloomschool 7 Katwijk Nederland
Josephschool 6C Leiden Nederland
St. Josephschool 6B Leiden Nederland
VS Mareland Klas 6 (groep 8) Leiden Nederland
BijEen locatie Jozef Unit Blauw B Lichtenvoorde Nederland
Martin Luther Kingschool 7 Maartensdijk Nederland
OBS De Tolter groep 8 Meppel Nederland
OBS de Woldstroom 678C Meppel Nederland
OBS DE Woldstroom 6/7/8 a Meppel Nederland
Abs 6b Middelburg Nederland
ABS 5a Middelburg Nederland
Algemene Basisschool (ABS) 7c Middelburg Nederland
Basisschool de Akker 8A Nijmegen Nederland
BS de Akker 7B Nijmegen Nederland
csg Reggestwyn G1A Nijverdal Nederland
Sint Jozefschool 6d Nootdorp Nederland
Nuborgh College VT24 Nunspeet Nederland
Onder de Wieken groep 7/8 Oldehove Nederland
Guido de Brès 7 Ommen Nederland
Guido de Brèsschool 8 Ommen Nederland
Zwin college Hv1 Oostburg Nederland
De Meulenrakkers 7A Ossendrecht Nederland
Willem Alexanderschool Groep ? Oud-Beijerland Nederland
Julianaschool 6A Overveen Nederland
Menso Altingschool 5B Paterswolde Nederland
CBS De Bongerd groep 8 groep 8 Ridderkerk Nederland
Libanon Lyceum HV1D Rotterdam Nederland
obs Plaggenborg groep 4/5 Sellingen Nederland
obs Plaggenborg groep 4/5 Sellingen Nederland
CS De Hoven Schans groep ? Sleeuwijk Nederland
Tienerschool Sneek PO2 Sneek Nederland
Tienerschool Sneek PO1 Sneek Nederland
Daltonschool Helen Parkhurst Thuisgroep 6,7,8 Tilburg Nederland
St-Gregorius College Brugklas v1b Utrecht Nederland
Winkler Prins V1B Veendam Nederland
ODs Daalhuizen 7-8A Velp Nederland
Andersenschool HB7 Woerden Nederland
De Schakel 6 Woerden Nederland
DWS Groene Hart Aristoteles Woerden Nederland
Minkema College 2bb Woerden Nederland
OBS De Eendragt groep 7a Wormer Nederland
CBS Het Kompas Groep 5 Yerseke Nederland
Dynamica XL VSO VSO4 Zaandam Nederland
Het SchatRijk Groep 8 Zaandijk Nederland
oms zeist lokatie Griffensteijn HBF 456 Zeist Nederland
IKC Het Groene Hart 7b Zuidwolde Nederland

Individuele inzenders met het goede antwoord

Lucas van der Molen Alkmaar Nederland
Paulien Huijers Amsterdam Nederland
Aiman Sahraoui Antwerpen België
Marijke Pijnacker Baarle-Hertog België
Femke Reudler Talsma Bakkum Nederland
Lisa Kik Berkel en rodenrijs Nederland
Imme Ostendorf Bilthoven Nederland
Karlijn van Velde Bilthoven Haydnlaan 13 3723 KE Nederland
Joke Wiers Capelle aan den IJssel Nederland
Trudie Tuin Culemborg Nederland
Els Kemper Delft Nederland
Margriet van Bebber Den Haag Nederland
Hanna H Den Haag Nederland
Marijke Brinkman Den Haag Nederland
Marinus Prooijemans Den Haag Nederland
Kathy Keijzer Den Haag Nederland
Mirjam van Woerkom Den Haag Nederland
Justyna Briefjes Den Haag Nederland
Willem van Prooijen Den Haag Nederland
Ina van der Werff Den Haag Nederland
Astrid Kaan Den Oever Nederland
Marie Everard Die (Drôme) Nederland
Jacqueline Terwijn Doetinchem Nederland
Jack Heijthuijsen Echt Nederland
Norma Meeuwissen Ede Nederland
Marieke Fygi Enkhuizen Nederland
Diede Enschede Nederland
Riet Wille Gent België
Marcel Kok Goudswaard Nederland
Sandra Kok Goudswaard Nederland
Juf Inge Groningen Nederland
Dieuwertje Keijzer Haarlem Nederland
Melissa van Waarde Haarlem Nederland
Albert Keijzer Haarlem Nederland
Johanneke Duchatteau Haarlem Nederland
Maartje Haarlem Nederland
Kaj en Sverre Heerenveen Nederland
Astrid Willems Helmond Nederland
Janneke Kliphuis-van Prooijen Hilversum Nederland
marrek de mondt Hoboken België
Sonia van der Heijden Huissen Nederland
Els Rill-Odijk Ijmuiden Nederland
Gerda Swart Jubbega Nederland
laurens bloemert Kampen Nederland
Mikai van ommen Kampen Nederland
Geerte Sierat Leiden Nederland
Anniek van Grieken Leiderdorp Nederland
Casper Hoogenboezem Lekkerkerk Nederland
Liset Janssen Maasbree Nederland
Judy Elfferich Middelburg Nederland
Joke Keijzer Midwoud Nederland
Thijmen van Abbema Nieuw Buinen Nederland
Trees Hoogkamer Nieuwegein Nederland
Liz Ditters Nieuwegein Nederland
Hanna Klaren Nijmegen Nederland
Linda Vogelesang Nijmegen Nederland
Be bonarius Nijmegen Nederland
elise de jong Nootdorp Nederland
Tiny la Roi Oss Nederland
Ariene van Westen Renesse Nederland
Nienke hids Schipborg Nederland
Marloes Landman Sneek Nederland
Anke De Mondt Terhagen België
Joanne Scheele Utrecht Nederland
Dharma Behari Utrecht Nederland
Bea ter Welle Veldhoven Nederland
Lilian Broekhuizen-Ganzebrink Velp Nederland
Marlijn van Kempen Voorburg Nederland
Petra Sips Wageningen Nederland
Ton van den Born Wageningen Nederland
Maria Eigenhuis Wijk bij Duurstede Nederland
Carla Kenbeek Wilnis Nederland
Myrthe Visser-Wind Zaandam Nederland
Patricia Alderhout Zeist Nederland
Adri Poortermans Zoetermeer Nederland
Ellen Van Rossum Zoetermeer Nederland
Janna Hulshof Zoutkamp Nederland
Jacqueline Mulder Zutphen Nederland