Erelijst – 2021 PO Week 1 – Zie


Week 1 – Zie

470 inzendingen
66 goede antwoorden

Het wekelijkse prijzenpakket van het Poëziepaleis gaat naar Groep 7 van KC De Ichthus in Genemuiden.
Gefeliciteerd!

Dit overzicht is mensenwerk. Als je denkt dat je vergeten bent, kun je mailen met post@raadgedicht.nl.
Let op: als je naam of plaatsnaam ontbreekt, word je niet vermeld.
Als je individueel deelneemt, vul dan alléén de onderste helft van het formulier in!
De bovenste helft is voor groepen. Als je alles invult, weten we niet of je als groep of als persoon meedoet.

Groepen met het goede antwoord:

De loofhut Groep 7 Almere Nederland
Corderius College AM2B Amersfoort Nederland
SBO Boulevard410 8-Haaien Amersfoort Nederland
De Klipper O5a Berkel en Rodenrijs Nederland
Anne Frankschool Groep 8 Bunnik Nederland
St. Willibrordus Groep 6 Coevorden Nederland
De Zevenster Groep 8 Denekamp Nederland
OBS De Wegwijzer Groep 7/8 Dinxperlo Nederland
Gomarus College d2HV Drachten Nederland
De Lettertuin Eureka 2 Ede Nederland
Bs Atalanta Groep 6 Eindhoven Nederland
Oostenlicht Ol2Geel Elburg Nederland
Oostenlicht Ol1Groen Elburg Nederland
De Kabas 6A Franeker Nederland
pcbo Rehoboth Groep 7/8 Frieschepalen Nederland
Kc de Ichthus Groep 7 Genemuiden Nederland
obs de Vogelaar Groep 8 Genemuiden Nederland
Basisschool Heeckeren groep 7 Goor Nederland
Basisschool De Triangel Prismagroep 6/7 Gouda Nederland
School met de Bijbel Groep 5/6 Goudswaard Nederland
Stedelijk Gymnasium Haarlem 1A Haarlem Nederland
Stedelijk Gymnasium Haarlem 5A Haarlem Nederland
Harens Lyceum Klas A3E Haren Nederland
SBO op de tump vossen Heel Nederland
De Poeljeugd Groep 7/8 ‘s-Heer Hendrikskinderen Nederland
Archipelbasisschool De Sprong Groep 7 Koudekerke Nederland
Brandenberg College Bk2a Landgraaf Nederland
t Valder Groep 6 Landgraaf Nederland
Leimundo TOP-klas Leiden Nederland
Cypressenhof 8A Middelburg Nederland
Kindcentrum de Kastanjelaar groep 7 Milheeze Nederland
BS De Akker 7A Nijmegen Nederland
Da Costa Nunspeet Groep 5/6 Nunspeet Nederland
Onder de Wieken Groep 7/8 Oldehove Nederland
Twentscarmelcollege de Thij 2ve1 Oldenzaal Nederland
Vierbeek College Klas 1/2C – structuur Oosterbeek Nederland
Immanuelschool Groep 6/7 Oudewater Nederland
farelcollege BK2B Ridderkerk Nederland
farelcollege BK2B Ridderkerk Nederland
Bs Schinveld Groep 6 Schinveld Nederland
bs Eerschot 8a Sint-Oedenrode Nederland
Gemeentelijke basisschool Sint-Stevens-Woluwe Groep 8B Sint-Stevens-Woluwe België
RSG Magister Alvinus GT2D Sneek Nederland
Thomas van Aquinoschool Groep 5/6 Sneek Nederland
SBO Westerwel bovenbouw B3 Tilburg Nederland
Harmpje Visserschool groep 8B Urk Nederland
Cbs de hoeksteen 7A Wijk en aalburg Nederland
oms zeist lokatie Griffensteijn HBF 456 Zeist Nederland
CB De Eendragt Groep 6 Zevenhuizen Nederland
De Oostwijzer Orion Groep 8B Zoetermeer Nederland
Enkschool t78 Zwolle Nederland

Individuele inzenders met het goede antwoord:

Marit van Eupen Amsterdam Nederland
Guus Maarseveen Arnhem Nederland
Michel Bovenlander Capelle aan den ijssel Nederland
Justyna Briefjes Den Haag Nederland
Jacqueline Terwijn Doetinchem Nederland
Ida van der Linden Dordrecht Nederland
Qingyan Romein Gouda Nederland
marcel kok Goudswaard Nederland
sandra kok Goudswaard Nederland
José Gremmen Horssen Nederland
Harmke Smit Meppel Nederland
Perle Geryl Moorslede Belgie
Inger Bos Voorschoten Nederland
Patricia Alderhout Zeist Nederland