Erelijst – 2021 PO Week 2 – Moderne profeten


Week 2 – Moderne profeten

331 inzendingen
168 goede antwoorden

Het wekelijkse prijzenpakket van het Poëziepaleis gaat naar Groep 6 van OBS De Klim uit Utrecht.
Gefeliciteerd!

Dit overzicht is mensenwerk. Als je denkt dat je vergeten bent, kun je mailen met post@raadgedicht.nl.
Let op: als je naam of plaatsnaam ontbreekt, word je niet vermeld.
Als je individueel deelneemt, vul dan alléén de onderste helft van het formulier in!
De bovenste helft is voor groepen. Als je alles invult, weten we niet of je als groep of als persoon meedoet.

Groepen met het goede antwoord:

CBS Groen van Prinsterer 8A Aalten Nederland
Willem Teellinckschool 8 Achterberg Nederland
Murmellius Gymnasium Intermezzo A Alkmaar Nederland
De Telgenborch Borg Ewsum Almelo Nederland
Corderius College AGM2 Amersfoort Nederland
Gymnasium Amersfoort Johan van Oldenbarnevelt 1C Amersfoort Nederland
Johan van Oldenbarnevelt – Amersfoort 1D Amersfoort Nederland
Day a Week School Derde Dalton donderdag Amsterdam Nederland
Day a Week School de Ster Amsterdam Nederland
De Bron Groep 7/8 amsterdam Nederland
DWS Archipel Day a weekschool 6/7/8 Amsterdam Nederland
Hildebrand van Loonschool 8 Amsterdam Nederland
horizon brenner Groep 6/7 amsterdam Nederland
Obs de globe 7/8C Amsterdam Nederland
Nieuwe Baarnsche School 8B Baarn Nederland
montessori school Groep 7/8 Bergen op Zoom Nederland
KC Antonius 8A Best Nederland
Obs De Sterrekijker 8a Beverwijk Nederland
Verhoeff-Rollmanschool Groep 7/8 Bodegraven Nederland
Molenwiek 8 Bovenkarspel Nederland
Kindcentrum Helmgras 7B Castricum Nederland
OBS de Optimist Groep 7/8 Delfzijl Nederland
Bibliotheek Deventer NT2 deelnemers Taalcafé Deventer Nederland
Kiem Fuut Dordrecht Nederland
Gomarus College d3H Drachten Nederland
Gomarus College d2HV Drachten Nederland
Talryk ZMLK 2E Drachten Nederland
GBS De Triangel 6 Ede Nederland
Emelwerda college 1mh1 Emmeloord Nederland
O.b.s. Roderik van Voorst groep 7/8A Emmeloord Nederland
CBS het Palet 7 Emmen Nederland
pcbo Rehoboth Groep 7/8 Frieschepalen Nederland
Het Fundament Groep 8 Genderen Nederland
obs de Vogelaar 8 Genemuiden Nederland
obs de Vogelaar 8 Genemuiden Nederland
‘t Schrijverke 7S Goirle Nederland
Vullerschool 6A Gorssel Nederland
SmdB het Visnet 8 Grafhorst Nederland
De Bras Mens en Natuur ’s-Gravenhage Nederland
Nassauschool Groep 6a Groningen Nederland
De Meer 6 Haarlem Nederland
Stedelijk Gymnasium Haarlem 1A Haarlem Nederland
Stedelijk Gymnasium Haarlem 5A Haarlem Nederland
Stedelijk Gymnasium Haarlem 3E Haarlem Nederland
Bornego College 2H Heerenveen Nederland
Bornego College 8+ groep Heerenveen Nederland
Bornego College 1L Heerenveen Nederland
Bornego College 1G Heerenveen Nederland
Clusius College 1B Heerhugowaard Nederland
Clusius College 2A Heerhugowaard Nederland
Montessorischool-Zuid 7/8 B Hilversum Nederland
Mozarthof VBB-C Hilversum Nederland
Vbs de Plein vijfde leerjaar Holsbeek Plein België
de Bijenkorf 8 Houten Nederland
De Tandem Graafgroep IJsselstein Nederland
obs It Tredde Sté Groep 7/8 Jirnsum Nederland
CBS Het Stroomdal groep 5B Kampen Nederland
GBZ De Bosrank 5A Kruisem België
Archipelbasisschool De Sprong 7 Koudekerke Nederland
het gele park stamgroep G Lichtenvoorde Nederland
Het Gele Park Unit Blauw I Lichtenvoorde Nederland
Het Gele Park Stamgroep E Lichtenvoorde Nederland
Het Gele Park Stamgroep E Lichtenvoorde Nederland
IEKC Het Gele Park Stamgroep J Beek Lichtenvoorde Nederland
Fioretti College 2v3 Lisse Nederland
Fioretti College 1b4 Lisse Nederland
Fioretti College Lisse 2V2 Lisse Nederland
Fioretti College Lisse 1B11 Lisse Nederland
Fioretti College Lisse 1B10 Lisse Nederland
KBS de Pionier 5-6-7-8C Maarssen Nederland
KC het Avontuur 678C Meppel Nederland
BS De Akker 7A Nijmegen Nederland
Klaverweide 7B Noordwijk Nederland
De Nieuwe Linde 7 Nuenen Nederland
de kring Groep 6/7 Oegstgeest Nederland
Onder de Wieken Groep 7/8 Oldehove Nederland
Guido de Bres 7B Ommen Nederland
Daltonschool De Evenaar onderzoekers Oss Nederland
Immanuelschool 8 Oudewater Nederland
Julianaschool 6A Overveen Nederland
ROC Horizon College Afdeling horeca Purmerend Nederland
bs de Vonder groep 8 Riel Nederland
De Kameleon VSO RED Roosendaal Nederland
De nieuwste Pabo 1E Sittard Nederland
RSG Magister Alvinus GT3E Sneek Nederland
KC Claus kwadraatafdeling groep 7 en 8 Steenwijk Nederland
De nieuwste school 2a Tilburg Nederland
De nieuwste school 2e Tilburg Nederland
Fontys APT-A Tilburg Nederland
Fontys H2 Tilburg Nederland
Kindercampus Oculus 8 Tilburg Nederland
CBS de Rank Groep 5/6 Toldijk Nederland
OBS De Klim 6 Utrecht Nederland
Bs. EigenWijs 8 Veldhoven Nederland
mfa midden 8 veldhoven Nederland
Talentencampus DVoJ Venlo Nederland
SBO de Brug Geel Vianen Nederland
Obs Roelof van Wienesse 8 Wijdenes Nederland
CBS De Wegwijzer Plusklas groep 7 Wijk bij Duurstede Nederland
CBS De Wegwijzer Plusklas groep 6 Wijk bij Duurstede Nederland
CBS De Wegwijzer Plusklas groep 8 Wijk bij Duurstede Nederland
SBO Delta groep 7/8 Winschoten Nederland
DWS Spinoza Woerden Nederland
Montessori Griffensteyn HBF Zeist Nederland

Individuele inzenders met het goede antwoord:

E.M. van Es Amersfoort Nederland
Paulien Huijers Amsterdam Nederland
Marjolijn van Dieren Amsterdam Nederland
Guus Maarseveen Arnhem Nederland
Femke Reudler Talsma Bakkum Nederland
Winnie Elfferich Berkel en Rodenrijs Nederland
Annemarie Schouten Beusichem Nederland
Monique Verhoeven Boskoop Nederland
Ina Habing Buinerveen Nederland
Annet van Winden Capelle a/d IJssel Nederland
Michel Bovenlander Capelle aan den IJssel Nederland
Kathy van Prooijen Den Haag Nederland
Inger Hermsen Den Haag Nederland
Andrea Odijk Den Haag Nederland
Ina van der Werff Den Haag Nederland
Justyna Briefjes Den Haag Nederland
Carolien van Kerpel-Jerphanion Den Haag Nederland
Willem van Prooijen Den Haag Nederland
Astrid Keijzer-Kaan Den Oever Nederland
Jacqueline Terwijn Doetinchem Nederland
ida van der linden Dordrecht Nederland
Jenet van Weeke Drunen Nederland
Norma Meeuwissen Ede Nederland
Jacqueline Raeven Ermelo Nederland
Lisa Kok Goudswaard Nederland
Esmee Kok Goudswaard Nederland
sandra kok Goudswaard Nederland
Marion van Herp Groesbeek Nederland
Karel Duchatteau Haarlem Nederland
Albert Keijzer Haarlem Nederland
Melissa van Waarde Haarlem Nederland
Johanneke Duchatteau Haarlem Nederland
Ivenka Gerbrandy Heerenveen Nederland
Elianne fictorie Heerenveen Nederland
Janneke van Prooijen Hilversum Nederland
José Gremmen Horssen Nederland
Els Rill Ijmuiden Nederland
Eline Wijnhoud Kampen Nederland
Zus van Lam Leeuwarden Nederland
Liselotte Dessauvagie Leiden Nederland
Anniek van Grieken Leiderdorp Nederland
Elly Benscheidt Losser Nederland
David Pereboom Meppel Nederland
Judy Elfferich Middelburg Nederland
Joke Keijzer Midwoud Nederland
Peter Zunneberg Nijmegen Nederland
Linda Vogelesang Nijmegen Nederland
Rosalie Krijger Noordwijk Nederland
Jeannet van bruggen Olst Nederland
Hanneke Mostert-van Bethlehem Putten Nederland
Rutger Folmer Randwijk Nederland
Maaike van Schie Rijnsburg Nederland
Diana Langeslag Schipluiden Nederland
Carola Kerpel Spijkenisse Nederland
Noushka Lammers Terschelling Nederland
Jip van der Wouw Tilburg Nederland
Michelle Oolders Tilburg Nederland
Marjolein woort Urk Nederland
Sem Essers en Miya van den bosch Utrecht Nederland
Hanneke kegel Utrecht Nederland
Marlijn van Kempen Voorburg Nederland
Inger Bos Voorschoten Nederland
Patricia Alderhout Zeist Nederland
Adri Poortermans Zoetermeer Nederland
Ellen van Rossum Zoetermeer Nederland
Hanneke de Frel Zoetermeer Nederland