Erelijst – 2021 PO Week 4 – Mini-dino


Week 4 – Mini-dino

340 inzendingen
205 goede antwoorden

Het wekelijkse prijzenpakket van het Poëziepaleis gaat naar groep 8 van IKC De Triangel in Aalten.
Gefeliciteerd!

Dit overzicht is mensenwerk. Als je denkt dat je vergeten bent, kun je mailen met post@raadgedicht.nl.
Let op: als je naam of plaatsnaam ontbreekt, word je niet vermeld.
Als je individueel deelneemt, vul dan alléén de onderste helft van het formulier in!
De bovenste helft is voor groepen. Als je alles invult, weten we niet of je als groep of als persoon meedoet.

Groepen met het goede antwoord:

IKC de Triangel 8b Aalten Nederland
Willem Teellinckschool 8 Achterberg Nederland
Murmellius Gymnasium Intermezzo A Alkmaar Nederland
Murmellius Gymnasium Intermezzo B Alkmaar Nederland
De Telgenborch Borg Ewsum Almelo Nederland
‘t Zonnewiel 7/8 de Poezenmand Almere Nederland
De Rank groep 8b Alphen aan den Rijn Nederland
Johan van Oldenbarnevelt 1E Amersfoort Nederland
Corderius College AM2B Amersfoort Nederland
Hildebrand van Loonschool 8 Amsterdam Nederland
Day a Weekschool; De Ster groep 5/6 Amsterdam Nederland
De Bron groep 7/8 amsterdam Nederland
Barlaeus 1C Amsterdam Nederland
Day a Week School de Ster Amsterdam Nederland
Day a Week School Derde Dalton donderdag Amsterdam Nederland
dayaweekschool De Burght dinsdag Amsterdam Nederland
Poolster DWS Amsterdam Nederland
Basisschool Rosj Pina flexgroep Amsterdam Nederland
1e montessorischool De Wielewaal klas M Amsterdam Nederland
Day a Weekschool locatie Achipel Amsterdam Nederland
Dongeschool 7B Amsterdam Nederland
De Tamboerijn 7a Amsterdam Zuidoost Nederland
montessori school groep 7/8 BERGEN OP ZOOM Nederland
De parel 6 Berkel en Rodenrijs Nederland
De parel 7 Berkel en Rodenrijs Nederland
Kindcentrum Antonius 6B Best Nederland
Kindcentrum Antonius 8a Best Nederland
KC Antonius 8B Best Nederland
Het Nieuwe Lyceum G1b Bilthoven Nederland
Molenwiek 8 Bovenkarspel Nederland
de Molenwiek Groep 7/8 Bovenkarspel Nederland
Kindcentrum Helmgras 7B Castricum Nederland
Delftsche Schoolvereeniging 7b Delft Nederland
De Vlindertuin 8 Den Bosch Nederland
Sint-Janslyceum MH1A Den Bosch Nederland
KC Bamboe 5A Den Haag Nederland
Kindcentrum Bamboe 7A Den Haag Nederland
kc Balans 8a Den Haag Nederland
Vrijzinnig-Christelijk Lyceum Brugklas B1c Den haag Nederland
De Maten 6 Den Ham Nederland
vrijeschool de Kleine Johannes groep 7 Deventer Nederland
Bibliotheek Deventer Taalcafé NT2 Deventer Nederland
‘t Klavertje Vier vijfde leerjaar Dilbeek België
Kiem Fuut Dordrecht Nederland
GBS De Triangel 6 Ede Nederland
De Vlinderboom 7 Ede Nederland
Europese School Brussel 3 P5NL (groep 7) Elsene (Brussel) België
Emelwerda college 1mh1 Emmeloord Nederland
Tienercollege NOP 1TCa Emmeloord Nederland
OBS Roderik van Voorst 7/8B Emmeloord Nederland
GBS Evergem 3A Evergem België
pcbo Rehoboth groep 7/8 Frieschepalen Nederland
obs de Vogelaar 8 Genemuiden Nederland
Vullerschool 6A Gorssel Nederland
SmdB het Visnet 8 Grafhorst Nederland
De Bras Mens en Natuur ’s-Gravenhage Nederland
Luzac Groningen L12 Groningen Nederland
Luzac Groningen L3 Groningen Nederland
Dr. J. de Graafschool Pro 4/5/6 – Veo Groningen Nederland
OBS DeTwa Fisken 8B Grou Nederland
Stedelijk Gymnasium Haarlem 1A Haarlem Nederland
Stedelijk Gymnasium Haarlem 3E Haarlem Nederland
Stedelijk Gymnasium Haarlem 5A Haarlem Nederland
Stedelijk Gymnasium Haarlem 6F Haarlem Nederland
BS De Klimop 6de leerjaar Ham België
Bornego College 1G Heerenveen Nederland
Bornego College 1k Heerenveen Nederland
Bornego College 1L Heerenveen Nederland
Bornego College 2H Heerenveen Nederland
Bornego College 8 plus Heerenveen Nederland
Bornego College 8+ groep Heerenveen Nederland
Clusius College 1B Heerhugowaard Nederland
Clusius College 2A Heerhugowaard Nederland
KC Dierdonk Avi plus Helmond Nederland
Kindcentrum Dierdonk Leesmix Helmond Nederland
VBS De Plein 6de Holsbeek België
de Bijenkorf 8 Houten Nederland
De Tandem Graafgroepje IJsselstein Nederland
It Tredde Sté groep 5/6 Jirnsum Nederland
It Tredde Sté groep 7/8 Jirnsum Nederland
Archipelbasisschool De Sprong 7 Koudekerke Nederland
Brandenbergcollege Bk2a Landgraaf Nederland
OBS De Hasselbraam groep 5/6 Leek Nederland
Het Gele Park Stamgroep E Lichtenvoorde Nederland
Het Gele Park basisonderwijs Stamgroep H Lichtenvoorde Nederland
Het Gele Park Unit Blauw I Lichtenvoorde Nederland
Fioretti College 1b11 Lisse Nederland
Fioretti College 1b4 Lisse Nederland
Fioretti College 1b9 Lisse Nederland
Fioretti College 2v2 Lisse Nederland
Fioretti College 2v3 Lisse Nederland
Fioretti lisse 2vwo Lisse Nederland
IKC De Kindertuin 6 Maassluis Nederland
kc het avontuur 678c Meppel Nederland
ABS Middelburg 5b Middelburg Nederland
KC De Kastanjelaar groep 7 Milheeze Nederland
ICBS De Wikkeling 8A Nieuw- Vennep Nederland
De Planthof groep 5/6 Nieuwleusen Nederland
Het Baken 6 Nijkerk Nederland
BS De Akker 7A Nijmegen Nederland
Daltonschool Klaverweide 7a Noordwijk Nederland
Klaverweide 7B Noordwijk Nederland
Daltonschool Klaverweide 8a Noordwijk Nederland
Kindcentrum de Nieuwe Linde 7 Nuenen Nederland
Da Costaschool Nunspeet Groep 5/6 Nunspeet Nederland
Nuborgh College Veluvine Plusklas Nunspeet Nederland
Onder de Wieken groep 7/8 Oldehove Nederland
Twentscarmelcollege de Thij 2kt3 Oldenzaal Nederland
Guido de bresschool 7A Ommen Nederland
Guido de Bres 7B Ommen Nederland
De Evenaar Onderzoekers Oss Nederland
Willem Alexanderschool Herberg Oud-Beijerland Nederland
Immanuelschool 8 Oudewater Nederland
Julianaschool 6A Overveen Nederland
obs de Oanset 6,7,8 Ried Nederland
bs de Vonder groep 8 Riel Nederland
Het Kompas Groep 5/6 Rotterdam Nederland
Ababil Groep 6E Schiedam Nederland
Ababil Groep 6E Schiedam Nederland
Yn de Mande Groep 6/7/8 Schiermonnikoog Nederland
De Nieuwste Pabo 1D Sittard Nederland
de Nieuwste Pabo 1E Sittard Nederland
De Nieuwste Pabo Klas 1C Sittard Nederland
CVO-AV locatie Schans 1c Sleeuwijk Nederland
CVO-AV locatie Schans 2b Sleeuwijk Nederland
CVO-AV locatie Schans 2D Sleeuwijk Nederland
De Elzen 78C Tilburg Nederland
CBS de Rank groep 5/6 Toldijk Nederland
SWS De Sprang Groep 6 Tollebeek Nederland
Prinses Beatrix 7B uRK Nederland
OBS De Klim 6 Utrecht Nederland
De Pijlstaart 8 Utrecht Nederland
Bs. EigenWijs 8 Veldhoven Nederland
Talentencampus DVoJ Venlo Nederland
De Meule Groep 6 Venlo Nederland
Obs Roelof van Wienesse 8 Wijdenes Nederland
CBS De Wegwijzer Plusklas groep 6 Wijk bij Duurstede Nederland
DWS Groene Hart Aristoteles Woerden Nederland
Andersenschool HB7 Woerden Nederland
Day a Weekschool Spinoza Woerden Nederland
De Eendragt 8a Wormer Nederland
De Eendragt 8B Wormer Nederland
EBS Het SchatRijk Groep 8 Zaandijk Nederland
oms zeist lokatie Griffensteijn HBF456 Zeist Nederland
Montessori Griffensteyn HBG Zeist Nederland
Daltonschool de Diamant Groep 6 Zevenhoven Nederland
CKC Het Stroomdal groep 7/8 Zuidlaren Nederland

Individuele inzenders met het goede antwoord:

Marjolijn van Dieren Amsterdam Nederland
Paulien Huijers Amsterdam Nederland
Guus Maarseveen Arnhem Nederland
Winnie Elfferich Berkel en Rodenrijs Nederland
Annet van Winden Capelle a/d IJssel Nederland
Michel Bovenlander Capelle aan den IJssel Nederland
oswaldo morales gaytan delfdgauw Nederland
Floris van Cosburgh Delft Nederland
gijs Delft Nederland
Joep Bessems Delft Nederland
Joris van Mierlo Delft Nederland
Julian van Reijn Delft Nederland
kirste zegwaard Delft Nederland
Misha Bulat Delft Nederland
scholtens Delft Nederland
Thomas Vlek Delft Nederland
Wiesje Reinders Delft Nederland
Justyna Briefjes Den Haag Nederland
Kathy van Prooijen Den Haag Nederland
Willem van Prooijen Den Haag Nederland
Ida van der Linden Dordrecht Nederland
Jenet van Weele Drunen Nederland
Annie Delsing Echt Nederland
Jack Heijthuijsen Echt Nederland
Norma Meeuwissen Ede Nederland
Annemieke van der Vegt Epe Nederland
Jacqueline Raeven Ermelo Nederland
Clarissa Goningen Nederland
Nino Muizelaar Gorredijk Nederland
Lisa Kok Goudswaard Nederland
Julia de Vries Groningen Nederland
Jan Willem Reitsma Haarlem Nederland
Melissa van Waarde Haarlem Nederland
Elianne fictorie Heerenveen Nederland
Familie van der wal Heerenveen Nederland
Femmy Pruiksma Heerenveen Nederland
Tim van Westen Heerenveen Nederland
Syb Hof Heerenveen Nederland
Femke Heerenveen, Friesland Nederland
José Gremmen Horssen Nederland
Els Rill Ijmuiden Nederland
Banu Aydin Kampen Nederland
Zus van Lam Leeuwarden Nederland
Judy Elfferich Middelburg Nederland
Joke Keijzer Midwoud Nederland
Tore Verdonkschot Mook Nederland
Anika C New Jersey Verenigde Staten van Amerika
Peter Zunneberg Nijmegen Nederland
Hanneke Mostert-van Bethlehem Putten Nederland
Maaike van Schie Rijnsburg Nederland
Noushka Lammers Terschelling Nederland
Fedde Bouma Tijnje Nederland
Tijn Lubberts Tijnje Nederland
Jeanine Vanbesien Tongeren België
Thieme de jong Tynje Nederland
Diet Utrecht Nederland
Sem en Suus Utrecht Nederland
Martinus de Kam Wageningen Nederland